MAÇ PROGRAMI
MAÇ ARA
Lig Grup Tarih Salon A Takımı B Takımı Maç Sonucu
U9 U9 Asya A GR 17/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Akademi İstanbul Allstars İstanbul 14 - 60 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 17/02/2024 - 13:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Starların Doğuşu Florya Elit 39 - 70 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 17/02/2024 - 14:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İdol Atletik Kutup Yıldızı 68 - 18 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 17/02/2024 - 16:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Başakşehir Belediyesi Atletik Sportif İstanbul 15 - 9 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 17/02/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) 11 Arthletic 50 - 22 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 17/02/2024 - 17:00 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Tan Spor Kulübü 55 - 30 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 17/02/2024 - 17:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Başakşehir Belediyesi Lions Basketball Academy 42 - 19 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 17/02/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir FESA 50 - 36 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 17/02/2024 - 18:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (B) İstanbul Ata 43 - 70 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 17/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Göktürk Atletik Petna 18 - 21 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 17/02/2024 - 18:20 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Allstars İstanbul 27 - 50 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 17/02/2024 - 18:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları (B) Bakırköy Gelişim 56 - 19 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 17/02/2024 - 18:40 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) TED İstanbul Koleji 26 - 25 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 17/02/2024 - 19:15 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları İstanbul Ata 62 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 17/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Açı Gençlik (B) Petna (B) 29 - 19 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 17/02/2024 - 20:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ünsped Sultangazi Karşıyaka 56 - 47 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi A GR 17/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Açı Gençlik 51 - 36 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 17/02/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Anadolu Smaç (B) Asya Kartalları 28 - 46 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 15/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Küçükyalı Gelişim Kağıthane Starları 55 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 15/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (B) İstanbul Ata 31 - 54 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 15/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Ada Yıldızları (A) 36 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 11/02/2024 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Beyaz Altıneller 57 - 51 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 11/02/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Akademi İstanbul Allstars İstanbul (A) 43 - 48 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 11/02/2024 - 10:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Florya Elit Teşvikiye Kırmızı 57 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 11/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kadıköy İstanbul Caan 44 - 46 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 11/02/2024 - 11:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Fenerbahçe Beko Tenis Eskrim Dağcılık 48 - 59 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 11/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. High Touch (B) Erenköy GSK 24 - 32 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 11/02/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi (B) Ünsped 66 - 42 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 11/02/2024 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Fenerbahçe Beko Petna (A) 53 - 57 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 11/02/2024 - 12:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB 11 Arthletic 35 - 18 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 11/02/2024 - 13:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi (B) Petna (B) 28 - 58 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 11/02/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi (A) Girişim (A) 43 - 79 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 11/02/2024 - 13:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) Anadolu Smaç 40 - 21 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 14:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asist Teşvikiye (B) 38 - 40 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 11/02/2024 - 14:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Spor Fabrikası Teşvikiye Akademi 34 - 21 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 11/02/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. 11 Arthletic Teşvikiye Akademi 49 - 58 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 11/02/2024 - 15:00 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Akademi İstanbul Dudullu OSB (A) 49 - 56 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 11/02/2024 - 15:10 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Bahçeşehir Koleji Dev Ataşehir 0 - 20 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 15:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asist Best Basketbol 33 - 31 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 11/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Ümraniye Belediyesi 9 - 33 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 11/02/2024 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Açı Gençlik Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu 75 - 42 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 11/02/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik MVP Etiler (A) 29 - 53 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 11/02/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Adres İstanbul (B) 63 - 18 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 11/02/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Kutup Yıldızı Sarıyer Belediyesi 19 - 48 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 11/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata Platinyum Spor Kulübü 87 - 58 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 11/02/2024 - 17:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO Ayazağa Teşvikiye Akademi (A) 30 - 34 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 11/02/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) High Touch (A) 29 - 28 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 11/02/2024 - 17:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Lions Basketball Academy Çengel Akademi 76 - 51 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 18:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Teşvikiye 52 - 49 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Eagles Basketball Teşvikiye (B) 38 - 49 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 11/02/2024 - 18:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Lions Basketball Academy Teşvikiye 31 - 43 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 11/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul İstanbul Ata 73 - 21 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 11/02/2024 - 18:50 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Titan Atletik Ada Yıldızları (B) 71 - 70 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 11/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sultangazi Karşıyaka Teşvikiye 17 - 28 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 19:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları Teşvikiye (A) 0 - 20 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 11/02/2024 - 19:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Cedi Osman Basketbol FESA (A) 59 - 69 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 11/02/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Girişim (B) 57 - 24 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 11/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sultangazi Karşıyaka Teşvikiye Akademi 32 - 41 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. AP Sportif Dinamo 45 - 91 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 10/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü İstanbulls 53 - 31 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 10/02/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Başakşehir Belediyesi Biz Basketbol 24 - 40 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 10/02/2024 - 13:41 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. İstanbul Kemer Basketbol (B) Göktürk Atletik 51 - 16 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 10/02/2024 - 14:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Bahçelievler Hisar Okulları 10 - 25 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 10/02/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Çengel Akademi (B) 37 - 20 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 10/02/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Silivri Çağrıbey FESA 55 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 10/02/2024 - 15:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Florya Elit İstanbul Panterleri 54 - 22 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 10/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Cevizli Atak Asya Kartalları 25 - 39 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (C) İstanbul Ata 29 - 47 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 10/02/2024 - 16:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik (B) Anafartalar SK 63 - 32 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 10/02/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Baskets Genç Atakent 29 - 65 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 10/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İdol Atletik İTÜ GVO Beylerbeyi 50 - 28 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 10/02/2024 - 17:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Kağıthane Starları Dev Ataşehir (D) 14 - 51 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 10/02/2024 - 17:30 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Daçka Şerifali Parlayan Yıldızlar 69 - 29 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 10/02/2024 - 18:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek Bakırköy Gelişim 76 - 17 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 10/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Kablan Academy Favori İstanbul 15 - 40 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (B) Adres İstanbul (A) 63 - 28 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 18:40 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Kızıltoprak 2004 23 - 49 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 10/02/2024 - 18:50 TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. Parlayan Yıldızlar High Touch 63 - 46 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 10/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Eğitim 29 - 46 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 10/02/2024 - 19:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ayka Yetenek Gelecek Nesil 52 - 37 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 10/02/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Sirius Sportif Platinyum Spor Kulübü 14 - 37 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 10/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Altıneller Olimpos 12 - 69 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 08/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kartal Yıldızları 11 Arthletic 34 - 56 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 08/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) High Touch (A) 41 - 63 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 08/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (A) High Touch (B) 54 - 47 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 06/02/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar Ada Yıldızları (B) 47 - 65 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 06/02/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Gökyüzü Yıldızları Daçka Şerifali 21 - 56 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 06/02/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Kağıthane Starları 43 - 44 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 04/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Akademi İstanbul İstanbul Karşıyaka 61 - 66 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 04/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Anadolu Smaç Sirius Sportif 29 - 28 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 04/02/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Yıldızları Platinyum Spor Kulübü 32 - 35 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 04/02/2024 - 14:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Akademi İstanbul Kemer Basketbol 63 - 31 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 04/02/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (A) Parlayan Yıldızlar 33 - 62 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 04/02/2024 - 15:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol İTO ATL 44 - 26 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 04/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kızıltoprak 2004 High Touch 38 - 56 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 04/02/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Kablan Academy Best Basketbol 37 - 58 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 04/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) 11 Arthletic (A) 62 - 23 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 04/02/2024 - 17:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Adres İstanbul (B) Titan Akademi (B) 22 - 66 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 04/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Bahçeşehir Eğitim Petna (B) 24 - 14 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 04/02/2024 - 18:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Adres İstanbul (A) Titan Akademi (A) 18 - 78 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 04/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Lions Basketball Academy Kağıthane Starları 50 - 27 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 04/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık İTO Spor Kulübü 62 - 33 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 04/02/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul İstanbul Yıldızları 28 - 38 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 04/02/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Rotary 100. Yıl. And. Lis. Petna 34 - 53 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 03/02/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Marmara Elit Karşıyaka Doğan 28 - 62 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 03/02/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Çengel Akademi Dinamo 85 - 70 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 03/02/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Ata Paşabahçe Basketbol 43 - 58 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 03/02/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) 11 Arthletic (B) 52 - 27 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 03/02/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic Kağıthane Starları 22 - 46 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 03/02/2024 - 16:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Asist Genç Atakent (B) 47 - 24 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 03/02/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Kızıltoprak 2004 16 - 64 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 03/02/2024 - 18:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bakırköy Gelişim Atagül Basketbol Akademi 23 - 32 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 03/02/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) Beyoğlu Fenerbahçe 35 - 20 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 03/02/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Anadolu Smaç (A) High Touch (B) 26 - 52 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 03/02/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Tenis Eskrim Dağcılık 21 - 33 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 03/02/2024 - 19:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Bakırköy Gelişim Best Basketbol 33 - 34 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 03/02/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları Allstars İstanbul 25 - 21 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 02/02/2024 - 12:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Biz Basketbol Paşabahçe Basketbol 28 - 13 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 02/02/2024 - 12:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Adatepe Dumlupınar Kağıthane Starları 23 - 47 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 02/02/2024 - 13:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Küçükçekmece Basketbol 56 - 41 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 02/02/2024 - 13:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Adres İstanbul Kaya Gelişim 21 - 98 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 02/02/2024 - 14:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Beyoğluspor Gelecek Nesil 48 - 17 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 02/02/2024 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Ayka Yetenek Tenis Eskrim Dağcılık (B) 43 - 60 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 02/02/2024 - 17:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Bahçeşehir Bask. İht. (A) 66 - 37 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 02/02/2024 - 18:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes İTO Spor Kulübü 74 - 25 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 01/02/2024 - 11:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata Tan Spor Kulübü 30 - 43 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 01/02/2024 - 12:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Fenerbahçe Beko Best Akademi 53 - 41 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 01/02/2024 - 12:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (A) High Touch (A) 53 - 30 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 01/02/2024 - 13:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Cedi Osman Basketbol 35 - 29 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 01/02/2024 - 13:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata AP Sportif 43 - 40 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 01/02/2024 - 14:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İstanbul Panterleri Bosna Basket 26 - 67 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 01/02/2024 - 15:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Anadolu Yıldızları UA Basketbol Akademi 30 - 61 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 31/01/2024 - 10:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçelievler Optimum Daçka Şerifali 53 - 50 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 31/01/2024 - 11:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Boğaziçi Elit Anadolu Smaç 77 - 26 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 31/01/2024 - 11:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Sarıyer Belediyesi Daçka Şerifali 51 - 14 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 31/01/2024 - 12:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul (B) Paşabahçe Basketbol 36 - 35 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 31/01/2024 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İdol Atletik Ümraniye Belediyesi 47 - 35 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 31/01/2024 - 13:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul Kartal Yıldızları 28 - 41 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 31/01/2024 - 15:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. UA Basketbol Akademi Allstars İstanbul (B) 39 - 19 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 26/01/2024 - 11:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) Ada Yıldızları (A) 52 - 70 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 26/01/2024 - 13:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Erenköy GSK Dudullu OSB (B) 22 - 37 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 25/01/2024 - 11:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Daçka Şerifali (B) 76 - 36 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 25/01/2024 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Silivri Çağrıbey Bahçeşehir Koleji 20 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 25/01/2024 - 13:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) Ada Yıldızları 0 - 20 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 25/01/2024 - 13:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent (B) Silivri Çağrıbey 38 - 75 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 25/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Küçükyalı Gelişim 47 - 64 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 25/01/2024 - 15:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Genç Atakent (B) Spor Fabrikası (A) 49 - 27 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 24/01/2024 - 11:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Altıneller Sultangazi Karşıyaka 0 - 20 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 24/01/2024 - 12:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Fenerbahçe Beko 63 - 46 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 23/01/2024 - 13:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları AP Sportif 69 - 15 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 23/01/2024 - 13:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anadolu Efes Fenerbahçe Beko 63 - 70 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 23/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (B) Boğaziçi Elit 19 - 57 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 23/01/2024 - 14:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Galatasaray Dev Ataşehir (A) 52 - 65 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 22/01/2024 - 11:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) İTO Spor Kulübü 68 - 54 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 22/01/2024 - 13:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Fenerbahçe Beko Bahçeşehir Koleji 63 - 43 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 22/01/2024 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bakırköy Gelişim Bahçelievler Optimum 26 - 51 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 22/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları İstanbul Yıldızları 46 - 48 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 22/01/2024 - 15:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Gelecek Nesil Anafartalar SK 10 - 34 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 21/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Karşıyaka B. Anka 58 - 9 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 21/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Platinyum Spor Kulübü 61 - 15 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 21/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Paşabahçe Basketbol 22 - 56 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 21/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Dudullu OSB (A) 42 - 37 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 21/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Asya Kartalları 26 - 45 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 21/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli (A) Asya Kartalları (A) 27 - 64 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 21/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli Girişim Spor Kulübü 15 - 17 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 21/01/2024 - 17:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Spor Fabrikası (B) 24 - 30 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 21/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Kocaeli Girişim Spor Kulübü 46 - 58 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 21/01/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İdol Atletik Sarıyer Belediyesi 30 - 22 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 21/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (A) Daçka Kocaeli 56 - 92 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 20/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. High Touch (B) İstanbulls 86 - 64 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 20/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kaya Gelişim Marmara Akademi 75 - 35 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 20/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Paşabahçe Basketbol Kartal Yıldızları 59 - 55 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 20/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic Daçka Şerifali 14 - 34 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 20/01/2024 - 15:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Ünsped Olimpos 40 - 15 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 20/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA (B) High Touch (B) 53 - 20 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 20/01/2024 - 16:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları Spor Fabrikası (A) 28 - 54 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 20/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Küçükyalı Gelişim 38 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 20/01/2024 - 17:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Panterleri Starların Doğuşu 23 - 69 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 20/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Karşıyaka Doğan 44 - 25 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 20/01/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Atagül Basketbol Akademi Altıneller 46 - 66 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 20/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları Asya Kartalları 40 - 32 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 19/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul (A) FESA (B) 52 - 33 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 19/01/2024 - 17:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) 11 Arthletic 46 - 51 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 19/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Akademi İstanbul High Touch (A) 48 - 39 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 19/01/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Daçka Şerifali (A) 86 - 42 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 19/01/2024 - 20:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Dudullu OSB (B) Titan Akademi 62 - 61 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 18/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Allstars İstanbul (B) 0 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 18/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Pendik Kartalları 71 - 58 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 18/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbulls Küçükyalı Gelişim 41 - 46 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 16/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kartal Yıldızları Kağıthane Starları 53 - 34 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 16/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Kartal Yıldızları 32 - 40 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 16/01/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. Siyah Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu 48 - 37 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 16/01/2024 - 20:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Boğaziçi Elit 39 - 58 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 15/01/2024 - 17:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (A) FESA (A) 76 - 59 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 15/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (A) Dudullu OSB (A) 0 - 0 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 15/01/2024 - 18:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Ünsped Beyoğluspor 39 - 78 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 15/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (B) High Touch (B) 49 - 58 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 15/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata İstanbulls 59 - 47 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 14/01/2024 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Beyaz Gelecek Nesil 50 - 30 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 14/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Paşabahçe Basketbol Boğaziçi 54 - 53 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 14/01/2024 - 10:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Avrupa Akademi Teşvikiye Kırmızı 53 - 67 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 14/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Platinyum Spor Kulübü 30 - 45 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 11:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Asist Teşvikiye (A) 19 - 65 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 14/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan Daçka Kocaeli (A) 64 - 30 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 14/01/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi Beykoz Gençlik 42 - 45 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Asist 45 - 38 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Adres İstanbul (A) Dev Ataşehir (C) 8 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 14/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Kocaeli (B) Allstars İstanbul 20 - 52 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 13:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (B) Petna 22 - 100 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 14/01/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) Teşvikiye Akademi 41 - 55 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (B) İstanbul Çekmeköy Sportif 45 - 24 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Üsküdar Basketbol Daçka Şerifali 48 - 39 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 14/01/2024 - 14:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) AP Sportif 65 - 16 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 14/01/2024 - 14:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi (B) Hisar Okulları 32 - 21 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 14/01/2024 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. FESA Dev Ataşehir (A) 26 - 57 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi Spor Fabrikası 38 - 78 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 15:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Yeşilköy Yıldızları 44 - 39 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 14/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim FESA (A) 28 - 47 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 14/01/2024 - 15:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) İstanbulls 81 - 64 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 14/01/2024 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Asya Kartalları (A) Anadolu Efes 21 - 90 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 14/01/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi (B) Göktürk Atletik 56 - 65 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 14/01/2024 - 16:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Ayka Yetenek 47 - 30 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (B) Caan (B) 60 - 37 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 14/01/2024 - 17:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Dev Ataşehir (A) Anadolu Efes 0 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 14/01/2024 - 17:15 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) High Touch (B) 71 - 34 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 14/01/2024 - 17:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Teşvikiye Akademi No 23 Basketball Academy 50 - 53 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 14/01/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Teşvikiye Petna (B) 34 - 16 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 14/01/2024 - 18:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Fenerbahçe Beko 63 - 65 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 14/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim High Touch 40 - 37 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 14/01/2024 - 18:45 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ 11 Arthletic (A) Dudullu OSB (A) 45 - 63 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 14/01/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Gelecek Nesil Teşvikiye Akademi (A) 21 - 52 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 14/01/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Teşvikiye (B) Sultangazi Karşıyaka 67 - 43 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 14/01/2024 - 19:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Best Akademi 32 - 59 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 14/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. TED İstanbul Koleji Kağıthane Starları 41 - 39 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 14/01/2024 - 20:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. İstanbul Kemer Basketbol Teşvikiye Akademi (A) 49 - 48 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 13/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Üsküdar Basketbol İstanbulls 76 - 69 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 13/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. 10 Spor Kulübü B. Anka 41 - 20 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 13/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adres İstanbul B. Anka 70 - 19 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 13/01/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Spor Fabrikası (B) 25 - 21 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 13/01/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (B) Kağıthane Starları 36 - 33 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 13/01/2024 - 13:31 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Daçka Şerifali 23 - 39 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 13/01/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Göktürk Atletik 28 - 21 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 13/01/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (D) Adatepe Dumlupınar 68 - 16 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 13/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim FESA 34 - 57 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 13/01/2024 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (A) Çengel Akademi (A) 46 - 23 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 13/01/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Genç Atakent Tenis Eskrim Dağcılık 54 - 31 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 13/01/2024 - 15:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Genç Atakent (B) Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları 36 - 18 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 13/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İTO Spor Kulübü Kocaeli Gelişim 54 - 51 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 13/01/2024 - 16:00 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi Karşıyaka Doğan 24 - 22 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 13/01/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Genç Atakent (A) İstanbul Türk Telekom 46 - 75 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 13/01/2024 - 16:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Silivri Çağrıbey No 23 Basketball Academy 59 - 48 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 13/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Allstars İstanbul 30 - 53 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 13/01/2024 - 17:15 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi (A) Çengelköy Anka 69 - 9 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 13/01/2024 - 17:40 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Best Basketbol Silivri Çağrıbey 33 - 49 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 13/01/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Kutup Yıldızı Allstars İstanbul 11 - 60 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 13/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim Spor Kulübü Potanın Kartalları 28 - 43 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 13/01/2024 - 18:30 TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. Titan Akademi AP Sportif 98 - 25 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 13/01/2024 - 19:00 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Gelecek Nesil Best Basketbol 43 - 67 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 13/01/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Hisar Okulları Petna (A) 13 - 25 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 13/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. MVP Çekmeköy Girişim Spor Kulübü 82 - 79 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 13/01/2024 - 20:20 BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. Olimpos Atagül Basketbol Akademi 62 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 13/01/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Kablan Academy 59 - 27 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 12/01/2024 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Caan 80 - 51 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 11/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Best Basketbol Spor Fabrikası 77 - 63 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 11/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Şerifali (B) Parlayan Yıldızlar 42 - 26 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 11/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Spor Fabrikası Genç Atakent (B) 24 - 59 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 11/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Ada Yıldızları (B) 44 - 60 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 11/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent İstanbul Kemer Basketbol 63 - 57 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 11/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) FESA (B) 57 - 64 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 09/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Beyoğluspor Olimpos 47 - 57 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 09/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları UA Basketbol Akademi 45 - 75 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 09/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent İTÜ GVO Ayazağa 23 - 10 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 09/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengel Akademi Titan Akademi 72 - 69 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 09/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Starların Doğuşu Yeşilköy Yıldızları (B) 34 - 44 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 09/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Boğaziçi Elit Kaya Gelişim 76 - 61 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 07/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA (B) Akademi İstanbul 33 - 69 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 07/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Daçka Şerifali FESA 56 - 38 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 07/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka Sirius Sportif 22 - 25 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 07/01/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Spor Fabrikası (A) İstanbul Kemer Basketbol (B) 23 - 29 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 07/01/2024 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (C) Çengelköy Anka 38 - 13 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 07/01/2024 - 12:30 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ 10 Spor Kulübü Dudullu OSB 10 - 72 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 07/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Platinyum Spor Kulübü Adres İstanbul 16 - 79 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 07/01/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Dev Ataşehir (A) Bahçeşehir Eğitim 78 - 9 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 07/01/2024 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Akademi İstanbul Dev Ataşehir (A) 42 - 41 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 07/01/2024 - 13:50 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Adatepe Dumlupınar Dudullu OSB (B) 11 - 39 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 07/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan High Touch (B) 75 - 26 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 07/01/2024 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (A) Potanın Kartalları 45 - 50 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 07/01/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Best Akademi Bahçeşehir Eğitim 62 - 61 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 07/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Asya Kartalları 25 - 44 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 07/01/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Silivri Çağrıbey 40 - 49 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 07/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Kadıköy İstanbul (B) 42 - 63 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 07/01/2024 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Altıneller Ünsped 30 - 71 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 07/01/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Gelecek Nesil Avrupa Akademi 20 - 52 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 07/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (A) Kadıköy İstanbul (A) 46 - 49 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 07/01/2024 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Olimpos Yeşilköy Yıldızları 27 - 53 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 07/01/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Ayka Yetenek Spor Fabrikası 39 - 46 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 07/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Üsküdar Basketbol High Touch (B) 62 - 33 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 07/01/2024 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu Yeşilköy Yıldızları (A) 38 - 25 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 07/01/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İTO ATL Ayka Yetenek 44 - 52 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 06/01/2024 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adres İstanbul İstanbul Çekmeköy Sportif 35 - 43 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 06/01/2024 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka İstanbul Ata 21 - 67 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi B GR 06/01/2024 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbulls 17 - 68 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 06/01/2024 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Anka Avrupa Açı Gençlik (A) 0 - 20 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 06/01/2024 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kağıthane Starları Titan Akademi (B) 29 - 40 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 06/01/2024 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) Fenerbahçe Beko 39 - 92 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 06/01/2024 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Cevizli Atak Paşabahçe Basketbol 20 - 29 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 06/01/2024 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Baskets 29 - 25 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 06/01/2024 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Küçükyalı Gelişim Karşıyaka Doğan 39 - 36 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 06/01/2024 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. MVP Etiler (B) Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları 31 - 20 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 06/01/2024 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) İstanbulls 18 - 34 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 06/01/2024 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kadıköy İstanbul Anadolu Smaç (A) 65 - 18 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 06/01/2024 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçelievler Belediye Favori İstanbul 33 - 20 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 06/01/2024 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Hisar Okulları Göktürk Atletik 27 - 33 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 06/01/2024 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul (B) Anadolu Smaç (B) 63 - 14 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 06/01/2024 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Ayka Yetenek Bahçelievler Belediye 32 - 38 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 06/01/2024 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası (B) Göktürk Atletik 7 - 36 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 06/01/2024 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul 11 Arthletic (B) 74 - 6 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 06/01/2024 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Asist Kablan Academy 28 - 39 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 04/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bosna Basket Küçükçekmece Basketbol 52 - 44 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 04/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Ada Yıldızları Asya Kartalları 57 - 32 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 04/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Petna Genç Atakent (B) 58 - 26 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 04/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Ada Yıldızları (B) 66 - 31 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 04/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Best Basketbol Cedi Osman Basketbol 62 - 74 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 04/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Titan Atletik Parlayan Yıldızlar 67 - 54 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 02/01/2024 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) Anka Avrupa 24 - 50 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 02/01/2024 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 10 Spor Kulübü Akademi İstanbul 33 - 54 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 02/01/2024 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Asist Petna 25 - 71 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 02/01/2024 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Boğaziçi Elit AP Sportif 42 - 30 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 02/01/2024 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Olimpos Sultangazi Karşıyaka 57 - 38 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 02/01/2024 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) Kadıköy İstanbul (A) 73 - 67 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 30/12/2023 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. AP Sportif Dudullu OSB (B) 28 - 83 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 30/12/2023 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adatepe Dumlupınar B. Anka 34 - 10 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 30/12/2023 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Yıldızları UA Basketbol Akademi 42 - 32 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 30/12/2023 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Sarıyer Belediyesi Allstars İstanbul 39 - 58 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 30/12/2023 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Karşıyaka Doğan Dev Ataşehir (C) 36 - 16 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi B GR 30/12/2023 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA (B) 68 - 23 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 30/12/2023 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. İstanbul Panterleri Atagül Basketbol Akademi 38 - 40 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 30/12/2023 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Titan Akademi Dev Ataşehir (B) 50 - 4 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 30/12/2023 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 10 Spor Kulübü 11 Arthletic 29 - 57 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 30/12/2023 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dudullu OSB Dev Ataşehir (B) 37 - 21 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 30/12/2023 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. MVP Etiler (A) Spor Fabrikası (B) 32 - 60 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 30/12/2023 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengelköy Anka İstanbul Ata 13 - 57 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 30/12/2023 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Başakşehir Belediyesi 16 - 40 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 30/12/2023 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim (A) High Touch (A) 66 - 36 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 30/12/2023 - 17:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Paşabahçe Basketbol Başakşehir Belediyesi 24 - 6 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 30/12/2023 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch Üsküdar Basketbol 35 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 30/12/2023 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) Sultangazi Karşıyaka 50 - 5 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 30/12/2023 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch Caan 43 - 56 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 30/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İTO ATL Tenis Eskrim Dağcılık (B) 30 - 55 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 28/12/2023 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Olimpos Atagül Basketbol Akademi 20 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 28/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) İstanbulls 23 - 67 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 28/12/2023 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bakırköy Gelişim Avrupa Akademi 55 - 62 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 28/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kaya Gelişim İstanbulls 46 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 28/12/2023 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bakırköy Gelişim Starların Doğuşu 71 - 74 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 28/12/2023 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Pendik Kartalları UA Basketbol Akademi 21 - 64 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 26/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları Allstars İstanbul (B) 66 - 36 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 26/12/2023 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Baskets Bahçelievler Optimum 50 - 29 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 26/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kağıthane Starları Ada Yıldızları 12 - 32 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 26/12/2023 - 19:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Açı Gençlik Caan 71 - 76 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 26/12/2023 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçelievler Optimum Florya Elit 47 - 65 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 26/12/2023 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Çekmeköy Sportif Allstars İstanbul (A) 12 - 52 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 24/12/2023 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kartal Yıldızları Boğaziçi 65 - 57 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 24/12/2023 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Kızıltoprak 2004 İTÜ GVO Beylerbeyi 42 - 30 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 24/12/2023 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Ata Titan Akademi (A) 34 - 39 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 24/12/2023 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Başakşehir Belediyesi Açı Gençlik 30 - 24 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 24/12/2023 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adatepe Dumlupınar Trend İstanbul 10 - 31 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 24/12/2023 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Sarıyer Belediyesi Açı Gençlik 47 - 30 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 24/12/2023 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Kocaeli Gelişim 22 - 68 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 24/12/2023 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. İstanbul Kemer Basketbol İTÜ GVO Ayazağa 48 - 27 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 24/12/2023 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kocaeli Gelişim Asya Kartalları (A) 50 - 42 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 24/12/2023 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Spor Fabrikası Teşvikiye 30 - 42 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi B GR 24/12/2023 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (A) Kocaeli Gelişim 63 - 40 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı B GR 24/12/2023 - 18:00 EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. Petna (A) Dev Ataşehir (A) 51 - 56 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 24/12/2023 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. MVP Etiler (B) Olimpos 52 - 9 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 24/12/2023 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Akademi İstanbul Kocaeli Gelişim 58 - 28 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 24/12/2023 - 19:10 EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. Parlayan Yıldızlar Dev Ataşehir (A) 45 - 33 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 24/12/2023 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Silivri Çağrıbey Petna 22 - 36 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 24/12/2023 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Kocaeli Gelişim 32 - 42 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 24/12/2023 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Kocaeli Gelişim 32 - 42 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi B GR 24/12/2023 - 20:20 EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. Dev Ataşehir (A) 29 - 57 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 24/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Anafartalar SK Petna (B) 11 - 39 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya C GR 23/12/2023 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Marmara Akademi Anadolu Smaç 73 - 34 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 23/12/2023 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Dudullu OSB (B) Titan Akademi 22 - 47 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 23/12/2023 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Girişim Spor Kulübü Dudullu OSB 12 - 33 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 23/12/2023 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Spor Fabrikası Florya Elit 41 - 49 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 23/12/2023 - 12:30 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir (B) Karşıyaka Doğan 13 - 47 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 23/12/2023 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan High Touch 41 - 29 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 23/12/2023 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Spor Fabrikası (C) 44 - 52 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 23/12/2023 - 13:40 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Allstars İstanbul Dev Ataşehir (A) 0 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 23/12/2023 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Ada Yıldızları (B) AP Sportif 38 - 23 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 23/12/2023 - 14:50 ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. Dev Ataşehir Beykoz Gençlik 46 - 44 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 23/12/2023 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Kablan Academy Spor Fabrikası 32 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 23/12/2023 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Şerifali Kağıthane Starları 0 - 20 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 23/12/2023 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Yeşilköy Yıldızları Kablan Academy 26 - 12 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 23/12/2023 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Şerifali Asya Kartalları 38 - 66 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 23/12/2023 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent Ayka Yetenek 54 - 26 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 23/12/2023 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (A) İTÜ GVO Ayazağa 30 - 39 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 23/12/2023 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kızıltoprak 2004 TED İstanbul Koleji 39 - 61 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 23/12/2023 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent Cedi Osman Basketbol 64 - 40 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 23/12/2023 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sultangazi Karşıyaka Gelecek Nesil 10 - 22 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya C GR 23/12/2023 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Paşabahçe Basketbol Adres İstanbul 74 - 36 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 23/12/2023 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Olimpos Ünsped 54 - 39 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 23/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Spor Fabrikası 58 - 35 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 22/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic Kadıköy İstanbul (B) 47 - 44 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 22/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) 11 Arthletic (B) 48 - 17 Maç Detayı
U16 Mavi Grup U16 Mavi A GR 22/12/2023 - 19:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye FESA (A) 83 - 60 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 22/12/2023 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Şerifali İstanbul Çekmeköy Sportif 56 - 45 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 21/12/2023 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Altıneller Olimpos 30 - 38 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 21/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Titan Atletik 42 - 30 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 21/12/2023 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Atagül Basketbol Akademi Starların Doğuşu 0 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 21/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Marmara Elit Allstars İstanbul 12 - 53 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 21/12/2023 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Göktürk Atletik Avrupa Akademi 53 - 23 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 21/12/2023 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Anadolu Smaç (B) Karşıyaka Doğan 28 - 48 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 19/12/2023 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Florya Elit Best Basketbol 67 - 35 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 19/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar Asya Kartalları (A) 60 - 58 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 19/12/2023 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) Genç Atakent (A) 45 - 48 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 19/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Platinyum Spor Kulübü Dudullu OSB (B) 33 - 59 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 19/12/2023 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent Best Akademi 49 - 52 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 19/12/2023 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. UA Basketbol Akademi Asya Kartalları 33 - 62 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı GR 18/12/2023 - 19:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) İTO Spor Kulübü 69 - 55 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 17/12/2023 - 09:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Atagül Basketbol Akademi Teşvikiye Beyaz 60 - 73 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 17/12/2023 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. AP Sportif MVP Çekmeköy 11 - 88 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 17/12/2023 - 10:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye (B) Spor Fabrikası 50 - 51 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi B GR 17/12/2023 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. FESA (A) Akademi İstanbul 49 - 39 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 17/12/2023 - 11:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Kırmızı Bakırköy Gelişim 58 - 42 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 17/12/2023 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Sirius Sportif Adatepe Dumlupınar 19 - 45 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 17/12/2023 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik (A) Teşvikiye Akademi 45 - 54 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa B GR 17/12/2023 - 12:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Favori İstanbul Spor Fabrikası (A) 25 - 24 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 17/12/2023 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. İstanbul Ata Trend İstanbul 35 - 11 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 17/12/2023 - 13:40 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Anafartalar SK Teşvikiye Akademi (B) 39 - 25 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 17/12/2023 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Best Basketbol 32 - 53 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 17/12/2023 - 14:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) Akademi İstanbul 51 - 11 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 17/12/2023 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Çengelköy Anka Allstars İstanbul 4 - 84 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı GR 17/12/2023 - 14:50 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (A) Bahçeşehir Koleji 65 - 28 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 17/12/2023 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Arnavutköy Atletik Teşvikiye Akademi 25 - 48 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 17/12/2023 - 15:15 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Caan Dev Ataşehir (B) 49 - 31 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 17/12/2023 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Erenköy GSK Kağıthane Starları 5 - 52 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 17/12/2023 - 16:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Ayka Yetenek Tenis Eskrim Dağcılık 54 - 36 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 17/12/2023 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Teşvikiye Akademi Açı Gençlik 65 - 53 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 17/12/2023 - 16:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Kızıltoprak 2004 Dev Ataşehir (B) 27 - 33 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 17/12/2023 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. High Touch (B) Adres İstanbul (A) 45 - 4 Maç Detayı
U12 Mavi Grup U12 Mavi A GR 17/12/2023 - 17:10 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi (A) Tenis Eskrim Dağcılık (B) 48 - 22 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 17/12/2023 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Baskets Cedi Osman Basketbol 39 - 45 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 17/12/2023 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Rotary 100. Yıl. And. Lis. Teşvikiye Akademi 47 - 45 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi B GR 17/12/2023 - 18:20 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Teşvikiye Akademi (A) Dudullu OSB (A) 69 - 73 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 17/12/2023 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. TED İstanbul Koleji FESA (B) 17 - 47 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 17/12/2023 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Küçükçekmece Basketbol İstanbul Panterleri 59 - 32 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Avrupa GR 17/12/2023 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Asist Teşvikiye (A) 0 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 17/12/2023 - 19:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. Altıneller Teşvikiye Akademi (B) 26 - 59 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 17/12/2023 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Allstars İstanbul (B) 67 - 34 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 17/12/2023 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. İTO ATL Gelecek Nesil 41 - 45 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 17/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Teşvikiye (B) Olimpos 61 - 62 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 16/12/2023 - 09:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Caan Akademi İstanbul 50 - 32 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 16/12/2023 - 10:50 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. B. Anka High Touch 16 - 69 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 16/12/2023 - 12:10 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Adres İstanbul (B) Dudullu OSB 16 - 63 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 16/12/2023 - 13:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. İstanbul Kemer Basketbol Petna 40 - 10 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 16/12/2023 - 13:30 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Çengel Akademi Karşıyaka Doğan 53 - 19 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya A GR 16/12/2023 - 14:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (C) Caan 25 - 56 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 16/12/2023 - 14:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic Asya Kartalları 15 - 28 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 16/12/2023 - 14:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Spor Fabrikası (B) Ayka Yetenek 46 - 33 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 16/12/2023 - 15:15 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Akademi İstanbul Dev Ataşehir (B) 40 - 18 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya A GR 16/12/2023 - 15:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Ata 10 Spor Kulübü 54 - 27 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 16/12/2023 - 16:30 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (C) FESA 14 - 46 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 16/12/2023 - 17:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Titan Akademi Asya Kartalları 36 - 11 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 16/12/2023 - 17:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Spor Fabrikası İstanbul Panterleri 66 - 25 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 16/12/2023 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Ünsped Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları 20 - 25 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 16/12/2023 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Sultangazi Karşıyaka Petna (B) 13 - 11 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 16/12/2023 - 18:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul Tan Spor Kulübü 45 - 17 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 16/12/2023 - 18:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Hisar Okulları Açı Gençlik 11 - 27 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa A GR 16/12/2023 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Florya Elit Yeşilköy Yıldızları (B) 41 - 23 Maç Detayı
U11 Mavi Grup U11 Mavi A GR 16/12/2023 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (A) Tenis Eskrim Dağcılık (B) 18 - 22 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 16/12/2023 - 19:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Ümraniye Belediyesi 27 - 15 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi A GR 16/12/2023 - 20:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Bahçeşehir Bask. İht. (A) 47 - 96 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı A GR 16/12/2023 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Yeşilköy Yıldızları (A) Bahçeşehir Bask. İht. Siyah 37 - 52 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa B GR 16/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Tenis Eskrim Dağcılık (B) Petna 31 - 79 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 14/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) 11 Arthletic 42 - 45 Maç Detayı
U18 Mavi Grup U18 Mavi A GR 14/12/2023 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Cedi Osman Basketbol Ünsped 54 - 44 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Avrupa A GR 14/12/2023 - 18:49 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Sultangazi Karşıyaka Göktürk Atletik 32 - 61 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya B GR 14/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic (B) Girişim (B) 23 - 36 Maç Detayı
U13 Mavi Grup U13 Mavi A GR 14/12/2023 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçeşehir Bask. İht. (B) Açı Gençlik (A) 36 - 35 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 14/12/2023 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Caan Erenköy GSK 59 - 22 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 12/12/2023 - 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Eagles Basketball Atagül Basketbol Akademi 60 - 61 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya B GR 12/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Küçükyalı Gelişim 43 - 63 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa A GR 12/12/2023 - 18:50 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçelievler Optimum Avrupa Akademi 62 - 37 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 12/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Allstars İstanbul 55 - 42 Maç Detayı
U15 Kızlar U15 Kızlar Grubu 12/12/2023 - 20:10 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Başakşehir Belediyesi Gelecek Nesil 64 - 13 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 10/12/2023 - 10:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. AP Sportif Caan (B) 28 - 46 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 10/12/2023 - 12:00 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB Titan Akademi (B) 46 - 47 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 10/12/2023 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Tenis Eskrim Dağcılık Açı Gençlik 42 - 12 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 10/12/2023 - 12:40 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. 11 Arthletic (B) Kartal Yıldızları 24 - 69 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 10/12/2023 - 13:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Parlayan Yıldızlar İstanbul Yıldızları 38 - 68 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 10/12/2023 - 13:20 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) Kağıthane Starları 25 - 19 Maç Detayı
U16 Kızlar U16 Kızlar Grubu 10/12/2023 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Baskets 26 - 50 Maç Detayı
U10 Mavi U10 Mavi GR 10/12/2023 - 14:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (A) High Touch 57 - 51 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 10/12/2023 - 14:40 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (B) Lions Basketball Academy 49 - 41 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 10/12/2023 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Spor Fabrikası (B) İstanbul Kemer Basketbol 13 - 59 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 10/12/2023 - 15:10 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Allstars İstanbul Dev Ataşehir (C) 41 - 18 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya B GR 10/12/2023 - 16:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. FESA Ada Yıldızları (B) 41 - 15 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 10/12/2023 - 16:00 WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ Dudullu OSB (A) İstanbulls 50 - 26 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 10/12/2023 - 16:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik İstanbul Kemer Basketbol (B) 10 - 41 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 10/12/2023 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) 20 - 27 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 10/12/2023 - 17:20 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent Sultangazi Karşıyaka 93 - 29 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 10/12/2023 - 17:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Daçka Şerifali 42 - 24 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 10/12/2023 - 18:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) MVP Etiler (A) 17 - 23 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa A GR 10/12/2023 - 18:40 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Genç Atakent Olimpos 81 - 23 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 10/12/2023 - 18:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Karşıyaka Doğan Çengel Akademi (B) 22 - 13 Maç Detayı
U14 Mavi Grup U14 Mavi A GR 10/12/2023 - 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. Bahçeşehir Bask. İht. (A) Yeşilköy Yıldızları 91 - 77 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 10/12/2023 - 20:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Boğaziçi 19 - 50 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 10/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Arnavutköy Atletik Spor Fabrikası 27 - 52 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya C GR 09/12/2023 - 10:00 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. 11 Arthletic Paşabahçe Basketbol 57 - 53 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Asya A GR 09/12/2023 - 11:20 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Titan Akademi Lions Basketball Academy 64 - 36 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 09/12/2023 - 12:20 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Biz Basketbol Açı Gençlik 36 - 42 Maç Detayı
U9 U9 Asya A GR 09/12/2023 - 12:40 MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. Çengel Akademi (A) Girişim Spor Kulübü 34 - 12 Maç Detayı
U12 Kızlar U12 Kızlar Grubu 09/12/2023 - 13:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Allstars İstanbul İTÜ GVO Beylerbeyi 64 - 30 Maç Detayı
U15 Mavi Grup U15 Mavi GR 09/12/2023 - 13:40 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. No 23 Basketball Academy Açı Gençlik 47 - 51 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 09/12/2023 - 14:00 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) Ada Yıldızları (A) 25 - 26 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya A GR 09/12/2023 - 14:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (B) Kadıköy İstanbul 69 - 25 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 09/12/2023 - 15:00 BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. Açı Gençlik Petna (A) 14 - 61 Maç Detayı
U9 U9 Asya B GR 09/12/2023 - 15:10 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) High Touch 8 - 14 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 09/12/2023 - 16:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Cevizli Atak Başakşehir Belediyesi 40 - 20 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya A GR 09/12/2023 - 16:20 TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. Dev Ataşehir (B) High Touch 28 - 42 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa A GR 09/12/2023 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası (B) Olimpos 39 - 7 Maç Detayı
U11 Kızlar U11 Kızlar Grubu 09/12/2023 - 18:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Paşabahçe Basketbol 25 - 13 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Avrupa B GR 09/12/2023 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası (C) Tenis Eskrim Dağcılık (B) 5 - 42 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa C GR 09/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Gelecek Nesil Atagül Basketbol Akademi 23 - 43 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya A GR 07/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Kaya Gelişim Titan Akademi 58 - 70 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya A GR 07/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Daçka Şerifali İTÜ GVO Beylerbeyi 42 - 41 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup U15 Beyaz Asya B GR 07/12/2023 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dev Anadolu Yıldızları AP Sportif 61 - 31 Maç Detayı
U18 Kızlar U18 Kızlar Grubu 05/12/2023 - 17:30 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. İstanbul Yıldızları Kağıthane Starları 68 - 33 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya D GR 05/12/2023 - 18:50 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Karşıyaka Doğan 31 - 51 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Asya B GR 05/12/2023 - 20:10 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (A) Karşıyaka Doğan 59 - 54 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya B GR 03/12/2023 - 14:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Dudullu OSB (A) Boğaziçi Elit 56 - 32 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Asya C GR 03/12/2023 - 16:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Anadolu Smaç TED İstanbul Koleji 12 - 74 Maç Detayı
U9 U9 Avrupa A GR 03/12/2023 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna Açı Gençlik 37 - 15 Maç Detayı
U13 Kızlar U13 Kızlar Grubu 03/12/2023 - 18:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Allstars İstanbul 33 - 42 Maç Detayı
U16 Beyaz Grup U16 Beyaz Avrupa B GR 03/12/2023 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. No 23 Basketball Academy Petna 34 - 49 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Asya B GR 03/12/2023 - 20:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları (B) Kartal Yıldızları 49 - 25 Maç Detayı
U18 Beyaz Grup U18 Beyaz Avrupa GR 03/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Eagles Basketball Sultangazi Karşıyaka 46 - 24 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya C GR 02/12/2023 - 13:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. 11 Arthletic Adatepe Dumlupınar 38 - 5 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 02/12/2023 - 14:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Girişim Spor Kulübü 11 Arthletic 31 - 25 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup U11 Beyaz Asya B GR 02/12/2023 - 16:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Dudullu OSB 37 - 22 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Asya A GR 02/12/2023 - 17:20 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Akademi İstanbul İstanbulls 34 - 20 Maç Detayı
U10 Beyaz U10 Beyaz Avrupa B GR 02/12/2023 - 18:10 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Göktürk Atletik 16 - 6 Maç Detayı
U14 Kızlar U14 Kızlar Beyaz Grup 02/12/2023 - 18:40 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları Tan Spor Kulübü 69 - 31 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup U12 Beyaz Avrupa B GR 02/12/2023 - 19:20 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Petna (B) Hisar Okulları 46 - 7 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup U14 Beyaz Asya C GR 02/12/2023 - 20:00 YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. Asya Kartalları UA Basketbol Akademi 64 - 50 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup U13 Beyaz Avrupa GR 02/12/2023 - 20:30 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. Spor Fabrikası Petna 14 - 62 Maç Detayı
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design