MAÇ PROGRAMI
MAÇ ARA
Lig Grup Tarih Salon A Takımı B Takımı Maç Sonucu
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 31/01/2020 - 15:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. STARLARIN DOĞUŞU İTÜ GVO SK 0 - 0 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 31/01/2020 - 16:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD. B BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI B 0 - 0 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 31/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD. A BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI A 0 - 0 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 31/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ ANKA BASKETBOL AKD 0 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Avrupa D Grubu 30/01/2020 - 15:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ANKA BASKETBOL AKD GENÇ KOLEJ BASKETBOL 0 - 0 Maç Detayı
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 30/01/2020 - 16:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ STARLARIN DOĞUŞU 0 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya E Grubu 30/01/2020 - 17:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ADA GENÇLİK KARŞIYAKA GELİŞİM 0 - 0 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 30/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0 - 0 Maç Detayı
U9 Asya U9 Asya 30/01/2020 - 18:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL KARŞIYAKA POTANIN KARTALLARI 0 - 0 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 30/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DARÜŞŞŞAFAKA 0 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya E Grubu 30/01/2020 - 19:30 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL KARŞIYAKA GİRİŞİM 0 - 0 Maç Detayı
U9 Avrupa U9 Avrupa 29/01/2020 - 15:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ 0 - 0 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 29/01/2020 - 16:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. CEDİ OSMAN BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL 0 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 29/01/2020 - 17:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. DEĞİŞİM İSTANBUL KARŞIYAKA 0 - 0 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 29/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK CEDİ OSMAN BASKETBOL 0 - 0 Maç Detayı
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 29/01/2020 - 18:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL KARŞIYAKA ADA YILDIZLARI 0 - 0 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 29/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK İSTBOL A 0 - 0 Maç Detayı
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 29/01/2020 - 19:30 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL KARŞIYAKA ADA YILDIZLARI 0 - 0 Maç Detayı
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 28/01/2020 - 17:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ALLSTARS İSTANBUL TİTAN AKADEMİ 0 - 0 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 28/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AKADEMİ İSTANBUL CEDİ OSMAN BASKETBOL 0 - 0 Maç Detayı
U10 Beyaz Asya E Grubu 28/01/2020 - 18:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ALLSTARS İSTANBUL ADA YILDIZLARI 0 - 0 Maç Detayı
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 28/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. YEF BEŞİKTAŞ 0 - 0 Maç Detayı
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 28/01/2020 - 19:30 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ADA GENÇLİK DEĞİŞİM 0 - 0 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Asya C Grubu 27/01/2020 - 17:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ADA YILDIZLARI A BALKAN YEŞİLBAĞLAR A 0 - 0 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Asya B Grubu 27/01/2020 - 18:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. AKADEMİ İSTANBUL TANSPOR 0 - 0 Maç Detayı
U12 Beyaz Grup Asya D Grubu 27/01/2020 - 19:30 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL YILDIZLARI MARMARA AKADEMİ 0 - 0 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 24/01/2020 - 16:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTBOL A DEV ATAŞEHİR A 32 - 76 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 24/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 67 - 52 Maç İstatistikleri
U14 Kızlar U14 Kızlar 24/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI AYKA SPOR KULÜBÜ 56 - 41 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Mavi U13 Kızlar Mavi 23/01/2020 - 15:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BASKETS GALATASARAY 37 - 42 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Asya C Grubu 23/01/2020 - 16:30 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B ARTI AKADEMİ GENÇLİK 45 - 20 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 23/01/2020 - 16:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BASKETS EMLAK KONUT 31 - 46 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Asya B Grubu 23/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ARTI AKADEMİ GENÇLİK FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 36 - 80 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 23/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTBOL A BEYKOZ GENÇLİK 37 - 52 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 23/01/2020 - 18:30 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. HALİÇ İSTANBUL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 60 - 27 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Asya C Grubu 23/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B LİDER BASKETBOL 57 - 37 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 23/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. CEDİ OSMAN BASKETBOL BEŞİKTAŞ 45 - 64 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 23/01/2020 - 19:45 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ADA YILDIZLARI İSTANBUL YILDIZLARI 32 - 22 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 22/01/2020 - 16:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK İSTBOL A 55 - 34 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Asya C Grubu 22/01/2020 - 17:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. FESA GİRİŞİM 80 - 48 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 22/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A EMLAK KONUT 68 - 10 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 22/01/2020 - 18:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. GİRİŞİM ÜSKÜDAR BASKETBOL B 28 - 23 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 22/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL ATA DEV ATAŞEHİR B 21 - 31 Maç İstatistikleri
U18 Kızlar U18 Kızlar 22/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EKARE SPOR KULÜBÜ BASKETS 53 - 64 Maç İstatistikleri
U18 Kızlar U18 Kızlar 22/01/2020 - 19:30 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL YILDIZLARI DİNAMO 36 - 29 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 22/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR MAVİ İSTANBUL ATA 37 - 26 Maç İstatistikleri
U16 Kızlar Beyaz U16 Kızlar Beyaz 21/01/2020 - 15:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZ SK LİDER BASKETBOL 29 - 66 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya D Grubu 21/01/2020 - 16:30 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. HİDO AP SPORTİF MARMARA AKADEMİ 17 - 64 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 21/01/2020 - 16:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ YENİ LEVENT BASKETBOL 68 - 36 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 21/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. AKADEMİ İSTANBUL İSTANBUL DSİ 52 - 26 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Mavi U13 Kızlar Mavi 21/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BEŞİKTAŞ 71 - 54 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Asya C Grubu 21/01/2020 - 18:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL ATA LİDER BASKETBOL 48 - 36 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Asya B Grubu 21/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ALYA BASKET A ÜSKÜDAR BASKETBOL 47 - 54 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 21/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTBOL B BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD. B 39 - 18 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya F Grubu 21/01/2020 - 19:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. KIZILTOPRAK ASYA KARTALLARI 55 - 41 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 21/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. Z10 SPORTS ALYA BASKET B 79 - 46 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 20/01/2020 - 16:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ GALATASARAY 34 - 21 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 20/01/2020 - 17:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. AKADEMİ İSTANBUL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 54 - 46 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 20/01/2020 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BASKETS FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ A 55 - 48 Maç İstatistikleri
U16 Kızlar Beyaz U16 Kızlar Beyaz 20/01/2020 - 18:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL ATA TEŞVİKİYE 23 - 47 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 20/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ BASKETS 65 - 53 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 20/01/2020 - 19:30 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. PARLAYAN YILDIZLAR DUDULLU OSB 36 - 50 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 19/01/2020 - 13:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ERMAN KUNTER AKADEMİ 35 - 13 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 19/01/2020 - 13:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 OYAK BAHÇELİEVLER BASKETBOL 18 - 51 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 19/01/2020 - 14:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 OLİMPOS İSTBOL B 30 - 41 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 19/01/2020 - 14:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD. A OYAK 32 - 11 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 19/01/2020 - 16:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU TENİS ESKRİM DAĞCILIK 23 - 45 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 19/01/2020 - 16:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BİZİMKENT ROTARY 100. YIL AND. LİS. 18 - 34 Maç İstatistikleri
U9 Asya U9 Asya 19/01/2020 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. FESA DEV ATAŞEHİR 25 - 7 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 19/01/2020 - 17:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU BEST AKADEMİ 21 - 55 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 19/01/2020 - 17:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 YENİ LEVENT BASKETBOL BİZİMKENT 19 - 41 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 19/01/2020 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR SARI FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ B 6 - 28 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 19/01/2020 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ TAGAR A 44 - 7 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Beyaz U13 Kızlar Beyaz 19/01/2020 - 17:45 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. DAÇKA ŞERİFALİ GSK DİNAMO 41 - 20 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 19/01/2020 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BASKETS FİNAL İNŞAAT 29 - 23 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 19/01/2020 - 18:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BEŞYILDIZ SARIYER ANAFARTALAR 12 - 32 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 19/01/2020 - 18:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 YENİ LEVENT BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK 22 - 15 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 19/01/2020 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ADA YILDIZLARI FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 32 - 35 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 19/01/2020 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TİTAN AKADEMİ ERMAN KUNTER AKADEMİ 77 - 12 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa A Grubu 19/01/2020 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 29 - 44 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 19/01/2020 - 19:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. KAAN DEĞİŞİM 45 - 28 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 19/01/2020 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S FİNAL İNŞAAT FAVORİ İSTANBUL SK 21 - 48 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 19/01/2020 - 19:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 EMLAK KONUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 10 - 49 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 19/01/2020 - 19:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GÜCÜ MODA BASKETBOL ATLETİK 48 - 58 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 19/01/2020 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ADA GENÇLİK ADA YILDIZLARI 26 - 32 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 19/01/2020 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA DEV ATAŞEHİR B 40 - 25 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 18/01/2020 - 17:45 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. KAAN DUDULLU OSB 30 - 45 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 18/01/2020 - 19:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. DUDULLU OSB DEĞİŞİM 23 - 28 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 18/01/2020 - 20:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ALLSTARS İSTANBUL GİRİŞİM 8 - 46 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 17/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTANBUL VADİ ATAKENT GÜCÜ 100 - 48 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 17/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK C TEŞVİKİYE GELİŞİM 46 - 27 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 17/01/2020 - 18:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 15 - 25 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 17/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTANBUL VADİ OLİMPOS 59 - 47 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 17/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 FLORYA ELİT A TENİS ESKRİM DAĞCILIK 61 - 62 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 17/01/2020 - 19:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK DEV ATAŞEHİR A 28 - 54 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Asya B Grubu 16/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA HAYDARPAŞA LİSESİ AKADEMİ İSTANBUL 54 - 39 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 16/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 MODA BASKETBOL ATLETİK A İSTANBUL KAYAŞEHİR 69 - 43 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 16/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BASKETS BEŞYILDIZ 47 - 38 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 16/01/2020 - 18:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE TENİS ESKRİM DAĞCILIK 80 - 49 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 16/01/2020 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. KAAN SANCAKTEPE İSTANBUL 27 - 54 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 16/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ İSTANBUL KARŞIYAKA 35 - 67 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 16/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 YEŞİLYURT B YEF A 51 - 48 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 16/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 MURAT PAŞAOĞLU BASKETS 27 - 52 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 16/01/2020 - 19:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TENİS ESKRİM DAĞCILIK A AKADEMİ İSTANBUL 38 - 59 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 16/01/2020 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR DUDULLU OSB 57 - 65 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 16/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. PARLAYAN YILDIZLAR İSTANBUL KARŞIYAKA 69 - 46 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Asya C Grubu 15/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM ADA YILDIZLARI A 91 - 65 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 15/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 FİNAL İNŞAAT A İTÜ GVO SK 27 - 55 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 15/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR STARLARI EMİRGAN 68 - 37 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 15/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BALKAN YEŞİLBAĞLAR DEV ATAŞEHİR 46 - 60 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 15/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ANKA BASKETBOL AKD BEST BASKETBOL 104 - 51 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 15/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAYRAMPAŞA GENÇLİK FİNAL İNŞAAT B 59 - 21 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 15/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY TEŞVİKİYE GELİŞİM 52 - 43 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Asya B Grubu 15/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI İSTANBUL YILDIZLARI 44 - 51 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 15/01/2020 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK 80 - 45 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 14/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ALYA BASKET B KAAN 45 - 57 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 14/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 51 - 49 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 14/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ORİON STARLARIN DOĞUŞU 61 - 42 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 14/01/2020 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL FMV ERENKÖY IŞIK 64 - 83 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Asya D Grubu 14/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KIZILTOPRAK B KAAN 29 - 61 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 14/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ FLORYA ELİT 88 - 54 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 14/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. 25 - 37 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 14/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 STARLARIN DOĞUŞU BEST AKADEMİ 64 - 26 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Asya B Grubu 14/01/2020 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ALLSTARS İSTANBUL DEV ATAŞEHİR A 74 - 52 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Asya D Grubu 14/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. Z10 SPORTS POTANIN KARTALLARI 55 - 63 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 14/01/2020 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AKASYA HİGH TOUCH 59 - 63 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 13/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. MODA BASKETBOL ATLETİK TEŞVİKİYE A 75 - 70 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 13/01/2020 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TENİS ESKRİM DAĞCILIK TEŞVİKİYE 66 - 69 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 12/01/2020 - 13:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. DEV ATAŞEHİR A HİSAR OKULLARI 66 - 38 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa A Grubu 12/01/2020 - 14:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. TAGAR AÇI GENÇLİK 30 - 34 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 12/01/2020 - 15:15 YEŞİLYURT S. S. NESSEBAR BASKETBOL YEŞİLYURT A 66 - 90 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 12/01/2020 - 15:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. EMLAK KONUT AÇI GENÇLİK 19 - 46 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Asya C Grubu 12/01/2020 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ARTI AKADEMİ GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL 17 - 54 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 12/01/2020 - 16:30 YEŞİLYURT S. S. SİLİVRİ ÇAĞRIBEY YEŞİLYURT 77 - 25 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 12/01/2020 - 16:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEYKOZ GENÇLİK EMLAK KONUT 41 - 33 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 12/01/2020 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL DSİ 38 - 47 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 12/01/2020 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ASLAN SPOR KULÜBÜ TAGAR 27 - 19 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 12/01/2020 - 17:45 YEŞİLYURT S. S. YEŞİLYURT FMV ISPARTAKULE IŞIK 59 - 65 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Asya E Grubu 12/01/2020 - 17:45 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. TANSPOR KARTAL KARŞIYAKA 41 - 52 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 12/01/2020 - 18:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ TEŞVİKİYE 19 - 33 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 12/01/2020 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S FİNAL İNŞAAT A BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 36 - 73 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Asya C Grubu 12/01/2020 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DAÇKA ŞERİFALİ GSK KIZILTOPRAK 62 - 70 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 12/01/2020 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BURSA YILDIZLARI DARÜŞŞŞAFAKA 76 - 90 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 12/01/2020 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ROTARY 100. YIL AND. LİS. ASLAN SPOR KULÜBÜ 34 - 25 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Asya D Grubu 12/01/2020 - 19:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. DEV ATAŞEHİR B DEĞİŞİM 41 - 30 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 12/01/2020 - 19:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI TEŞVİKİYE 32 - 12 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 12/01/2020 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S FİNAL İNŞAAT FLORYA ELİT 28 - 67 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Asya C Grubu 12/01/2020 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜSKÜDAR KARŞIYAKA 68 - 53 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 12/01/2020 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK BAHÇEŞEHİR STARLARI 61 - 72 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 12/01/2020 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTANBUL VARDAR OYAK 21 - 26 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Asya E Grubu 12/01/2020 - 20:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ADA YILDIZLARI B İSTANBUL KARŞIYAKA 26 - 69 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 11/01/2020 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. İSTANBUL ATA KARŞIYAKA GELİŞİM 52 - 27 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 11/01/2020 - 16:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BEYOĞLUSPOR BEŞYILDIZ 68 - 40 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 11/01/2020 - 16:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 YEF B BAKIRKÖYSPOR 28 - 83 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Asya C Grubu 11/01/2020 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. İSTANBUL ATA HİDO AP SPORTİF 87 - 18 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 11/01/2020 - 17:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BEYOĞLUSPOR BEŞYILDIZ 93 - 28 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Mavi U12 Kızlar Mavi 11/01/2020 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GALATASARAY BEŞİKTAŞ 40 - 54 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 11/01/2020 - 17:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK MURAT PAŞAOĞLU 45 - 63 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Asya D Grubu 11/01/2020 - 17:45 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. İSTANBUL KARTAL GENÇLİK ASYA KARTALLARI 32 - 76 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 11/01/2020 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI SİLİVRİ AKADEMİ 56 - 44 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya D Grubu 11/01/2020 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. HİDO AP SPORTİF ÇEKMEKÖY GENÇLİK SK 34 - 42 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 11/01/2020 - 19:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 NESSEBAR BASKETBOL BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. 62 - 67 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 11/01/2020 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO B EMLAK KONUT 63 - 94 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 11/01/2020 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTBOL A GÖKBURGAZ GENÇLİK 35 - 54 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 11/01/2020 - 19:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FONO KOLEJİ 34 - 49 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 11/01/2020 - 19:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. DEĞİŞİM DUDULLU OSB 52 - 69 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa D Grubu 11/01/2020 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S GENÇ KOLEJ BASKETBOL BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 40 - 60 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya F Grubu 11/01/2020 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. KARTAL KARŞIYAKA TED İSTANBUL KOLEJİ 29 - 16 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 11/01/2020 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. YEF BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 60 - 74 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 11/01/2020 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR OLİMPOS 57 - 52 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Asya C Grubu 11/01/2020 - 20:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. KIZILTOPRAK A BALKAN YEŞİLBAĞLAR A 81 - 59 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 10/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 YEŞİLYURT B BASKETS 54 - 61 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 10/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 SPOR FABRİKASI DİNAMİK SPOR KULÜBÜ 44 - 42 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Mavi U13 Kızlar Mavi 10/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL KAYAŞEHİR BEŞİKTAŞ 40 - 49 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 10/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 FİNAL İNŞAAT B DEV ADAMLAR 32 - 67 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 10/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 YENİ LEVENT BASKETBOL BAYRAMPAŞA GENÇLİK 46 - 31 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Asya D Grubu 09/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. POTANIN KARTALLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL 47 - 92 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 09/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 AKASYA MURAT PAŞAOĞLU 63 - 53 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 09/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 FYL STARLARIN DOĞUŞU 75 - 37 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 09/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ B KARŞIYAKA GELİŞİM 42 - 14 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 09/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL KAYAŞEHİR TEŞVİKİYE 0 - 20 Maç Detayı
U15 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 09/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. TEŞVİKİYE GELİŞİM 84 - 22 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 09/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR STARLARI GÖKBURGAZ GENÇLİK 55 - 44 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 09/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ A BEYKOZ GENÇLİK 27 - 58 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 08/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEĞİŞİM BASKETBOLUN YILDIZLARI 51 - 48 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 08/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 AÇI GENÇLİK FİNAL İNŞAAT 56 - 38 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 08/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BASKETS CORENDON İ.T.Ü. AİRLİNES 31 - 76 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 08/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BASKETBOLUN YILDIZLARI 43 - 27 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Mavi U13 Kızlar Mavi 08/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EMLAK KONUT GALATASARAY 33 - 55 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 08/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BEŞYILDIZ ASLAN SPOR KULÜBÜ 37 - 67 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 08/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEYOĞLUSPOR TEŞVİKİYE GELİŞİM 64 - 45 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 08/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE ASYA KARTALLARI 8 - 31 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 07/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ADA GENÇLİK İSTANBUL KARŞIYAKA 20 - 18 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 07/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAKIRKÖYSPOR FMV ISPARTAKULE IŞIK 46 - 34 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 07/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 FLORYA ELİT B YEF B 73 - 47 Maç İstatistikleri
U9 Asya U9 Asya 07/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL KARŞIYAKA FESA 7 - 34 Maç İstatistikleri
U14 Kızlar U14 Kızlar 07/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AYKA SPOR KULÜBÜ ÜSKÜDAR BASKETBOL 51 - 70 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 07/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 YEŞİLYURT A BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. 48 - 50 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 07/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEST AKADEMİ TEŞVİKİYE AKADEMİ 55 - 59 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Beyaz U13 Kızlar Beyaz 07/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DİNAMO ASYA KARTALLARI 19 - 63 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 06/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL Z10 SPORTS 55 - 42 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 06/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 OLİMPOS CEDİ OSMAN BAKIRKÖY 106 - 41 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 06/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAKIRKÖYSPOR İSTBOL 67 - 72 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 06/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KURTKÖY YILDIZLAR ADA GENÇLİK 14 - 64 Maç İstatistikleri
U16 Kızlar Beyaz U16 Kızlar Beyaz 06/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE İSTANBUL YILDIZ SK 20 - 0 Maç Detayı
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 06/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 FLORYA ELİT A FİNAL İNŞAAT A 70 - 31 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 06/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GENÇLİK BEŞYILDIZ 77 - 40 Maç İstatistikleri
U16 Kızlar Beyaz U16 Kızlar Beyaz 06/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL VARDAR İSTANBUL ATA 59 - 43 Maç İstatistikleri
U14 Kızlar U14 Kızlar 05/01/2020 - 13:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK KAAN 48 - 19 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Mavi U12 Kızlar Mavi 05/01/2020 - 14:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK GALATASARAY 34 - 46 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 05/01/2020 - 14:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 SPOR FABRİKASI ATAKENT GENÇLİK 38 - 25 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 14:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEST BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK A 44 - 53 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 15:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER AÇI GENÇLİK 41 - 32 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 16:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 SPOR FABRİKASI ATAKENT GENÇLİK A 55 - 5 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 05/01/2020 - 16:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BEST BASKETBOL 35 - 33 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 05/01/2020 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. PAŞABAHÇE DUDULLU OSB 23 - 45 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 05/01/2020 - 16:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK A BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 8 - 27 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 17:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTBOL B YEŞİLYURT 32 - 11 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 17:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEST BASKETBOL İTÜ GVO SK 39 - 54 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 05/01/2020 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR MAVİ İSTANBUL KARŞIYAKA 66 - 19 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 05/01/2020 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR B BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ 26 - 10 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 05/01/2020 - 17:45 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. ALLSTARS İSTANBUL KARŞIYAKA GELİŞİM 34 - 18 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 18:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ 66 - 76 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 05/01/2020 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT C BİZİMKENT 11 - 21 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 05/01/2020 - 18:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTBOL A 37 - 29 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 05/01/2020 - 18:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 İTÜ GVO SK CEDİ OSMAN BASKETBOL 14 - 39 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 05/01/2020 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B BASKETS 39 - 30 Maç İstatistikleri
U11 Kızlar U11 Kızlar 05/01/2020 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL KAYAŞEHİR ASYA KARTALLARI 40 - 9 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 05/01/2020 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK TAGAR A 36 - 4 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 05/01/2020 - 19:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. KARŞIYAKA GELİŞİM DEĞİŞİM 22 - 32 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 19:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK 46 - 43 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S FİNAL İNŞAAT ASLAN SPOR KULÜBÜ 22 - 56 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 19:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTBOL RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 42 - 39 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 19:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ENKA OKULLARI 34 - 57 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 05/01/2020 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ASYA KARTALLARI FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 42 - 20 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 05/01/2020 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ERMAN KUNTER AKADEMİ 48 - 14 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 05/01/2020 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR A 44 - 45 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 05/01/2020 - 20:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. GİRİŞİM DEĞİŞİM 46 - 14 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 04/01/2020 - 13:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 ATAKENT GÜCÜ ERMAN KUNTER AKADEMİ 17 - 20 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 04/01/2020 - 13:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 OYAK BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 12 - 44 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 04/01/2020 - 14:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BASKETS SARIYER ANAFARTALAR 30 - 36 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 04/01/2020 - 14:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK İSTBOL 8 - 38 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 04/01/2020 - 16:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. 7 - 37 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 04/01/2020 - 16:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD İSTBOL 10 - 32 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 04/01/2020 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. TED İSTANBUL KOLEJİ SANCAKTEPE İSTANBUL 44 - 25 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 04/01/2020 - 17:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU YENİ LEVENT BASKETBOL 39 - 23 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 04/01/2020 - 17:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD ENKA OKULLARI 27 - 26 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 04/01/2020 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ÇEKMEKÖY GENÇLİK SK ADA YILDIZLARI 27 - 19 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Mavi U12 Kızlar Mavi 04/01/2020 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞİKTAŞ EMLAK KONUT 53 - 26 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya D Grubu 04/01/2020 - 17:45 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. AKADEMİK SANAT MARMARA AKADEMİ 14 - 50 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 04/01/2020 - 18:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B YENİ LEVENT BASKETBOL 12 - 21 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 04/01/2020 - 18:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ROTARY 100. YIL AND. LİS. BAHÇELİEVLER BASKETBOL 20 - 31 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 04/01/2020 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. İSTANBUL KARŞIYAKA GİRİŞİM 28 - 37 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 04/01/2020 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A BEST BASKETBOL 61 - 14 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 04/01/2020 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TİTAN AKADEMİ BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD 52 - 8 Maç İstatistikleri
U9 Asya U9 Asya 04/01/2020 - 19:00 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. POTANIN KARTALLARI ASYA KARTALLARI 18 - 22 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 04/01/2020 - 19:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ASLAN SPOR KULÜBÜ 36 - 14 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 04/01/2020 - 19:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEST AKADEMİ BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 34 - 30 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Mavi U13 Kızlar Mavi 04/01/2020 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI BASKETS 57 - 48 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 04/01/2020 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK GALATASARAY 29 - 15 Maç İstatistikleri
U9 Asya U9 Asya 04/01/2020 - 20:15 MALTEPE Cevizli Ortaokulu S. S. DEV ATAŞEHİR KURTKÖY YILDIZLAR 36 - 18 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 03/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İTÜ BASKET FİNAL İNŞAAT A 30 - 42 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 03/01/2020 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. STARLARIN DOĞUŞU AKADEMİ İSTANBUL 32 - 52 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 03/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 FYL MODA BASKETBOL ATLETİK 30 - 59 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 03/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 PINAR KARŞIYAKA ESENLER BEYOĞLUSPOR 26 - 60 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 03/01/2020 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ CEDİ OSMAN BASKETBOL 33 - 41 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Asya C Grubu 02/01/2020 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. LİDER BASKETBOL DAÇKA ŞERİFALİ GSK 42 - 50 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 02/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 TENİS ESKRİM DAĞCILIK FLORYA ELİT 73 - 52 Maç Detayı
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 02/01/2020 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 İTÜ BASKET FİNAL İNŞAAT A 28 - 29 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Asya C Grubu 02/01/2020 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KÜÇÜKYALI GELİŞİM KIZILTOPRAK 54 - 69 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 02/01/2020 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ TEŞVİKİYE 63 - 71 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 02/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 TENİS ESKRİM DAĞCILIK FİNAL İNŞAAT 72 - 22 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 02/01/2020 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 FLORYA ELİT MURAT PAŞAOĞLU 77 - 61 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Asya D Grubu 02/01/2020 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK Z10 SPORTS 74 - 53 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 30/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK PARLAYAN YILDIZLAR 73 - 68 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 30/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 THY RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 40 - 81 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 30/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEŞYILDIZ İSTANBUL VADİ 35 - 37 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Asya C Grubu 30/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA DEV ATAŞEHİR A 44 - 43 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Asya D Grubu 30/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE B ÜSKÜDAR BASKETBOL 80 - 64 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 30/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ ATAKENT GÜCÜ 83 - 49 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 30/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ASLAN SPOR KULÜBÜ İSTBOL 55 - 57 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 30/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR ADA YILDIZLARI 72 - 67 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 29/12/2019 - 13:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK A BAHÇELİEVLER BASKETBOL 4 - 50 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 29/12/2019 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. ORİON AÇI GENÇLİK 53 - 67 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya D Grubu 29/12/2019 - 14:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. MARMARA AKADEMİ ÇEKMEKÖY GENÇLİK SK 39 - 41 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 29/12/2019 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK ORİON 45 - 33 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 29/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ DEĞİŞİM 38 - 85 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 29/12/2019 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AKASYA AÇI GENÇLİK 51 - 65 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 29/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DUDULLU OSB ÜSKÜDAR BASKETBOL 58 - 59 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 29/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. OYAK BASKETS 36 - 41 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 29/12/2019 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BİZİMKENT SİLİVRİ ÇAĞRIBEY 8 - 65 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 29/12/2019 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ASYA KARTALLARI B DEV ATAŞEHİR 41 - 77 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 29/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. FAVORİ İSTANBUL SK TAGAR 10 - 30 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Asya C Grubu 29/12/2019 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK ASYA KARTALLARI A 48 - 24 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 29/12/2019 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S FLORYA ELİT A BAHÇEŞEHİR STARLARI 62 - 80 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 29/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEŞYILDIZ ROTARY 100. YIL AND. LİS. 19 - 23 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Asya C Grubu 28/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. YALOVA ZİRVE GENÇLİK GİRİŞİM 0 - 20 Maç Detayı
U18 Mavi Grup Asya B Grubu 28/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. İSTANBUL KARŞIYAKA DEĞİŞİM 57 - 62 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 28/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. SPOR FABRİKASI YEŞİLYURT 52 - 13 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 28/12/2019 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S MODA BASKETBOL ATLETİK FİNAL İNŞAAT B 57 - 22 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 28/12/2019 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. HİDO AP SPORTİF İSTANBUL KARŞIYAKA 25 - 72 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 28/12/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. EMLAK KONUT FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ A 25 - 57 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 28/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEST BASKETBOL GÖKBURGAZ GENÇLİK 46 - 43 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 28/12/2019 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S MODA BASKETBOL ATLETİK BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 35 - 46 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Asya C Grubu 28/12/2019 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. HİDO AP SPORTİF ÜSKÜDAR KARŞIYAKA 10 - 46 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 28/12/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK İTÜ GVO A 100 - 42 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 28/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTBOL TAGAR 76 - 61 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 27/12/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TENİS ESKRİM DAĞCILIK ÜSKÜDAR BASKETBOL A 42 - 38 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 27/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A GÖKBURGAZ GENÇLİK 39 - 26 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Asya C Grubu 26/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B ALYA BASKET 60 - 39 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 26/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. HALİÇ İSTANBUL FMV ERENKÖY IŞIK 37 - 48 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 26/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DİNAMİK SPOR KULÜBÜ BEŞİKTAŞ AKADEMİ 54 - 76 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Asya C Grubu 26/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. BALKAN YEŞİLBAĞLAR FMV ERENKÖY IŞIK 55 - 51 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya F Grubu 25/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ADA YILDIZLARI KARTAL KARŞIYAKA 37 - 59 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 25/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DUDULLU OSB KARŞIYAKA GELİŞİM 46 - 12 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 25/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. CEDİ OSMAN BASKETBOL BEŞİKTAŞ 30 - 63 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 25/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DUDULLU OSB ADA YILDIZLARI 65 - 23 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya F Grubu 24/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TED İSTANBUL KOLEJİ KIZILTOPRAK 31 - 68 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa D Grubu 24/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV NİŞANTAŞI IŞIK BEYOĞLUSPOR 54 - 67 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya D Grubu 24/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. AKADEMİK SANAT İSTANBUL YILDIZLARI 23 - 46 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya F Grubu 23/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI FESA HAYDARPAŞA LİSESİ 38 - 42 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 23/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ B 31 - 20 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 23/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. STARLARIN DOĞUŞU AKADEMİ İSTANBUL 49 - 58 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 23/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 45 - 28 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 22/12/2019 - 09:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. TEŞVİKİYE A 58 - 74 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 22/12/2019 - 10:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE YENİ LEVENT BASKETBOL 33 - 13 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 22/12/2019 - 11:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. OLİMPOS TEŞVİKİYE AKADEMİ 22 - 50 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 22/12/2019 - 12:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. SARIYER ANAFARTALAR TEŞVİKİYE 29 - 25 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 22/12/2019 - 14:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ EBO BASKETBOL 56 - 73 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 22/12/2019 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. YEF AÇI GENÇLİK 63 - 64 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa A Grubu 22/12/2019 - 15:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE TAGAR 45 - 26 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 22/12/2019 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA 34 - 33 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 22/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. KURTKÖY YILDIZLAR Z10 SPORTS 11 - 70 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 22/12/2019 - 16:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. MODA BASKETBOL ATLETİK BEŞİKTAŞ AKADEMİ 45 - 66 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 22/12/2019 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BEST BASKETBOL 74 - 47 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 22/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR SARI KURTKÖY YILDIZLAR 35 - 10 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 22/12/2019 - 17:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FONO KOLEJİ TEŞVİKİYE B 53 - 50 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 22/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ STARLARIN DOĞUŞU 37 - 58 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 22/12/2019 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B BİZİMKENT 16 - 25 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 22/12/2019 - 18:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. FLORYA KOLEJİ AÇI GENÇLİK B 27 - 18 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 22/12/2019 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL ÇEKMEKÖY GENÇLİK SK 27 - 25 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 22/12/2019 - 18:45 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE ENKA OKULLARI 57 - 73 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 22/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TEŞVİKİYE TAGAR B 26 - 27 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 22/12/2019 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S YEŞİLKÖY YILDIZLARI BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI B 30 - 16 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 22/12/2019 - 19:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEYOĞLUSPOR RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 83 - 52 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Asya B Grubu 22/12/2019 - 20:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE A ÜSKÜDAR BASKETBOL 61 - 48 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 22/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. ROTARY 100. YIL AND. LİS. BEŞİKTAŞ AKADEMİ 33 - 16 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 21/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DEV ATAŞEHİR A 31 - 36 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 21/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR B 43 - 18 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 21/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. PINAR KARŞIYAKA ESENLER AYKA SPOR KULÜBÜ 38 - 31 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 21/12/2019 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S FİNAL İNŞAAT B THY 59 - 40 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Asya B Grubu 21/12/2019 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ALYA BASKET A DEV ATAŞEHİR B 70 - 52 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 21/12/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI BEST BASKETBOL 50 - 19 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 21/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTBOL TAGAR A 22 - 6 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 21/12/2019 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S İSTANBUL KAYAŞEHİR BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 26 - 28 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 21/12/2019 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. SANCAKTEPE İSTANBUL ALYA BASKET B 44 - 50 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 21/12/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ İTÜ GVO SK 32 - 57 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 21/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. SPOR FABRİKASI GÖKBURGAZ GENÇLİK 20 - 23 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 20/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 EMLAK KONUT İSTBOL A 25 - 50 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 20/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ATAKENT GENÇLİK 22 - 50 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 20/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK HİSAR OKULLARI 39 - 53 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 20/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 EMLAK KONUT GÖKBURGAZ GENÇLİK 26 - 35 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 20/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 İSTBOL B ATAKENT GÜCÜ 39 - 11 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 20/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. CEDİ OSMAN BASKETBOL DEV ATAŞEHİR A 14 - 54 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 19/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL 46 - 30 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 19/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 GÖKBURGAZ GENÇLİK BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 68 - 67 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 19/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BASKETS 37 - 28 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Asya B Grubu 19/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A ASYA KARTALLARI 61 - 60 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 19/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ERMAN KUNTER AKADEMİ BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD 18 - 43 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 19/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ASLAN SPOR KULÜBÜ ENKA OKULLARI 55 - 34 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 19/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ MODA BASKETBOL ATLETİK 62 - 57 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Asya D Grubu 19/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B ASYA KARTALLARI 59 - 44 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 19/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE AKADEMİ OYAK 50 - 44 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 18/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. TEŞVİKİYE TİTAN AKADEMİ 18 - 50 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 18/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 GENÇ KOLEJ BASKETBOL BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 44 - 18 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 18/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 SİLİVRİ AKADEMİ İSTBOL B 47 - 49 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 18/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEĞİŞİM DUDULLU OSB 41 - 60 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 18/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD SPOR FABRİKASI 26 - 25 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 18/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 25 - 42 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 18/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEST BASKETBOL GALATASARAY 15 - 27 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 18/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 37 - 58 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Mavi U13 Kızlar Mavi 18/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ EMLAK KONUT 42 - 52 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Asya C Grubu 17/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. PAŞABAHÇE LİDER BASKETBOL 37 - 58 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 17/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAKIRKÖYSPOR ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 75 - 80 Maç İstatistikleri
U16 Kızlar Mavi U16 Kızlar Mavi 17/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 EMLAK KONUT DAÇKA ORTAKÖY 78 - 51 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Asya C Grubu 17/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI A GİRİŞİM 63 - 51 Maç İstatistikleri
U14 Kızlar U14 Kızlar 17/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 56 - 24 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 17/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 SPOR FABRİKASI BASKETS 49 - 41 Maç İstatistikleri
U16 Kızlar Mavi U16 Kızlar Mavi 17/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. EKARE SPOR KULÜBÜ PAŞABAHÇE 20 - 0 Maç Detayı
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 17/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İSTANBUL DSİ İTÜ GVO SK 46 - 36 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Beyaz U13 Kızlar Beyaz 16/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ASYA KARTALLARI TEŞVİKİYE 54 - 33 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Mavi U12 Kızlar Mavi 16/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 EMLAK KONUT GALATASARAY 19 - 28 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 16/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 İTÜ GVO B FİNAL İNŞAAT A 60 - 35 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Asya B Grubu 16/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI AKADEMİ İSTANBUL 37 - 83 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa D Grubu 16/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. FMV NİŞANTAŞI IŞIK TENİS ESKRİM DAĞCILIK B 63 - 56 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 16/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 EMLAK KONUT BAHÇEŞEHİR STARLARI 59 - 72 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 16/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI ATAKENT GÜCÜ 35 - 49 Maç İstatistikleri
U16 Kızlar Mavi U16 Kızlar Mavi 16/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI İSTANBUL BASKETBOL FENERİ 60 - 44 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Mavi U13 Kızlar Mavi 15/12/2019 - 13:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GALATASARAY İSTANBUL YILDIZLARI 50 - 54 Maç İstatistikleri
U18 Kızlar U18 Kızlar 15/12/2019 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BASKETS İSTANBUL YILDIZLARI 47 - 40 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 15/12/2019 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK B MODA BASKETBOL ATLETİK 30 - 31 Maç İstatistikleri
U11 Kızlar U11 Kızlar 15/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. PARLAYAN YILDIZLAR EMLAK KONUT 21 - 42 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 15/12/2019 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BASKETS AÇI GENÇLİK 57 - 93 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Beyaz U13 Kızlar Beyaz 15/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DAÇKA ŞERİFALİ GSK ASYA KARTALLARI 49 - 52 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa D Grubu 15/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. BEYOĞLUSPOR ROTARY 100. YIL AND. LİS. 54 - 12 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 15/12/2019 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BEŞYILDIZ FİNAL İNŞAAT 16 - 19 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 15/12/2019 - 18:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İTÜ GVO A AÇI GENÇLİK 46 - 82 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Beyaz U12 Kızlar Beyaz 15/12/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 8 - 47 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 15/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. OYAK ROTARY 100. YIL AND. LİS. 27 - 22 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa A Grubu 15/12/2019 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BİZİMKENT BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 21 - 41 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 15/12/2019 - 19:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK İTÜ GVO SK 48 - 52 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 15/12/2019 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ASYA KARTALLARI B HİDO AP SPORTİF 61 - 26 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 15/12/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. SPOR FABRİKASI YENİ LEVENT BASKETBOL 45 - 79 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 15/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 21 - 30 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Asya C Grubu 14/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ÜSKÜDAR BASKETBOL DEV ATAŞEHİR B 69 - 32 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 14/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. BASKETBOLUN YILDIZLARI DEV ATAŞEHİR A 10 - 59 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 14/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. İSTBOL YENİ LEVENT BASKETBOL 50 - 12 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 14/12/2019 - 18:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S FİNAL İNŞAAT B BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 27 - 108 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 14/12/2019 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B ADA YILDIZLARI 34 - 16 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 14/12/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ENKA OKULLARI ASLAN SPOR KULÜBÜ 44 - 26 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 14/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. STARLARIN DOĞUŞU TAGAR A 36 - 9 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 14/12/2019 - 19:45 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BİZİMKENT BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 21 - 8 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Asya C Grubu 14/12/2019 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR ADA YILDIZLARI 61 - 36 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa A Grubu 14/12/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER SPOR FABRİKASI 35 - 62 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 14/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR HİSAR OKULLARI 58 - 37 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 13/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 OLİMPOS FLORYA ELİT B 56 - 63 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 13/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK ATAKENT GENÇLİK 46 - 49 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 13/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A İTÜ GVO SK 91 - 35 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 13/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 AKASYA FLORYA ELİT 51 - 70 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 13/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 SİLİVRİ AKADEMİ MODA BASKETBOL ATLETİK 37 - 46 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 12/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 OLİMPOS ATAKENT GÜCÜ 39 - 32 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 12/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 FİNAL İNŞAAT MURAT PAŞAOĞLU 33 - 68 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 12/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. PAŞABAHÇE ASYA KARTALLARI 28 - 41 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 12/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE A AÇI GENÇLİK 73 - 65 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 12/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BEYOĞLUSPOR OLİMPOS 57 - 36 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 12/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK ORİON 53 - 59 Maç İstatistikleri
U18 Kızlar U18 Kızlar 12/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DİNAMO EKARE SPOR KULÜBÜ 74 - 64 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 11/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN DEV ATAŞEHİR SARI 38 - 22 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 11/12/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO A TENİS ESKRİM DAĞCILIK 36 - 72 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 11/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. KAAN FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 44 - 31 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 11/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK İTÜ GVO B 84 - 67 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya E Grubu 11/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ B DUDULLU OSB 30 - 42 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya D Grubu 10/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. HİDO AP SPORTİF İSTANBUL YILDIZLARI 28 - 51 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 10/12/2019 - 18:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. CEDİ OSMAN BASKETBOL TENİS ESKRİM DAĞCILIK A 51 - 49 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 10/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU BASKETS 51 - 42 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 10/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BİZİMKENT FONO KOLEJİ 39 - 40 Maç İstatistikleri
U16 Kızlar Mavi U16 Kızlar Mavi 10/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. EKARE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL YILDIZLARI 42 - 51 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 10/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B EMLAK KONUT 34 - 12 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa B Grubu 10/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 STARLARIN DOĞUŞU BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. 51 - 94 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 10/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GENÇLİK B BEŞYILDIZ 52 - 31 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 10/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. İSTANBUL YILDIZLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL B 18 - 35 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Asya D Grubu 09/12/2019 - 17:45 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. GİRİŞİM TED İSTANBUL KOLEJİ 44 - 46 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa B Grubu 09/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 İTÜ BASKET EMLAK KONUT 58 - 66 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Asya C Grubu 09/12/2019 - 19:00 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. ADA YILDIZLARI DEV ATAŞEHİR MAVİ 21 - 57 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 09/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 16 - 48 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 09/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 SPOR FABRİKASI DEV ADAMLAR 28 - 45 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 09/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 EMİRGAN İTÜ BASKET 53 - 34 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 09/12/2019 - 20:15 SAMANDIRA Mes. ve Tek. And. Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A İSTANBUL DSİ 68 - 21 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 08/12/2019 - 13:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. BEYKOZ GENÇLİK AÇI GENÇLİK 39 - 48 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 08/12/2019 - 13:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BEST BASKETBOL STARLARIN DOĞUŞU 61 - 27 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 08/12/2019 - 13:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI İSTBOL B 18 - 48 Maç Detayı
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 08/12/2019 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK A 64 - 50 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 08/12/2019 - 14:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 CEDİ OSMAN BASKETBOL STARLARIN DOĞUŞU 49 - 39 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 08/12/2019 - 14:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BASKETS İSTBOL A 41 - 45 Maç İstatistikleri
U13 Kırmızı U13 Kırmızı 08/12/2019 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. DARÜŞŞŞAFAKA AÇI GENÇLİK 59 - 43 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 08/12/2019 - 16:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 EMLAK KONUT MURAT PAŞAOĞLU 34 - 56 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 08/12/2019 - 16:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BASKETS İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 24 - 48 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 08/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. AKADEMİ İSTANBUL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 46 - 23 Maç İstatistikleri
U12 Kızlar Mavi U12 Kızlar Mavi 08/12/2019 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ 24 - 54 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 08/12/2019 - 17:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 THY BAKIRKÖYSPOR 26 - 72 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 08/12/2019 - 17:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GENÇLİK BASKETS 20 - 17 Maç İstatistikleri
U9 Asya U9 Asya 08/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. AKADEMİ İSTANBUL FESA 10 - 34 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 08/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR OYAK 28 - 20 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 08/12/2019 - 18:15 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A BİZİMKENT 28 - 23 Maç İstatistikleri
U11 Kızlar U11 Kızlar 08/12/2019 - 18:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. PAŞABAHÇE AÇI GENÇLİK 47 - 5 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 08/12/2019 - 18:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAKIRKÖYSPOR CEDİ OSMAN BAKIRKÖY 72 - 42 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 08/12/2019 - 18:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GENÇLİK B İSTANBUL VARDAR 35 - 21 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Asya B Grubu 08/12/2019 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR B FESA ATAŞEHİR DOĞUŞ 29 - 59 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 08/12/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD. B SPOR FABRİKASI 8 - 62 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 08/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK TAGAR 67 - 42 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 08/12/2019 - 19:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BİZİMKENT BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 2 - 29 Maç İstatistikleri
U14 Kızlar U14 Kızlar 08/12/2019 - 19:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AYKA SPOR KULÜBÜ AÇI GENÇLİK 55 - 46 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 08/12/2019 - 19:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAKIRKÖYSPOR BEST AKADEMİ 63 - 46 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 08/12/2019 - 19:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GENÇLİK A YEŞİLKÖY YILDIZLARI 19 - 46 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 08/12/2019 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. İSTANBUL ATA DUDULLU OSB 46 - 18 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 08/12/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ HALİÇ İSTANBUL 71 - 31 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 08/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK 42 - 36 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 07/12/2019 - 13:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTANBUL KAYAŞEHİR BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B 34 - 14 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 07/12/2019 - 13:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI BAHÇELİEVLER BASKETBOL 11 - 34 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Mavi U13 Kızlar Mavi 07/12/2019 - 14:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BASKETS İSTANBUL KAYAŞEHİR 28 - 42 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 07/12/2019 - 14:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ STARLARIN DOĞUŞU 16 - 18 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 07/12/2019 - 15:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BEST BASKETBOL EMLAK KONUT 30 - 42 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 07/12/2019 - 15:30 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. İSTBOL 22 - 14 Maç İstatistikleri
U9 Asya U9 Asya 07/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR ASYA KARTALLARI 11 - 27 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 07/12/2019 - 16:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 MODA BASKETBOL ATLETİK FLORYA KOLEJİ 19 - 28 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 07/12/2019 - 16:45 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI B İSTBOL B 24 - 23 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 07/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A ASYA KARTALLARI 39 - 29 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 07/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. GÖKBURGAZ GENÇLİK TAGAR B 12 - 16 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 07/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ATAKENT GÜCÜ 46 - 10 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 07/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B İSTBOL 17 - 13 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 07/12/2019 - 18:15 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BEŞYILDIZ GENÇ KOLEJ BASKETBOL 13 - 54 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Asya E Grubu 07/12/2019 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. GİRİŞİM DEV ATAŞEHİR B 33 - 20 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa D Grubu 07/12/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ERMAN KUNTER AKADEMİ ENKA OKULLARI 12 - 42 Maç İstatistikleri
U9 Avrupa U9 Avrupa 07/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TAGAR A SPOR FABRİKASI 7 - 43 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa A Grubu 07/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A 38 - 13 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 07/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇELİEVLER KARŞIYAKA İSTBOL A 29 - 30 Maç İstatistikleri
U11 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 07/12/2019 - 19:30 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI A FİNAL İNŞAAT 59 - 16 Maç İstatistikleri
U11 Kırmızı U11 Kırmızı 07/12/2019 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DEV ATAŞEHİR A ÜSKÜDAR BASKETBOL A 47 - 39 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 07/12/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ENKA OKULLARI ROTARY 100. YIL AND. LİS. 55 - 20 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa C Grubu 07/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. SARIYER ANAFARTALAR SPOR FABRİKASI 16 - 44 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 06/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BEST BASKETBOL İSTANBUL KAYAŞEHİR 63 - 50 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 06/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK C 20 - 0 Maç Detayı
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 06/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEYKOZ GENÇLİK GÖKBURGAZ GENÇLİK 61 - 30 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 06/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BASKETS YEF A 53 - 34 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 06/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK B ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 46 - 34 Maç İstatistikleri
U13 Kızlar Beyaz U13 Kızlar Beyaz 06/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. TEŞVİKİYE DİNAMO 44 - 19 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 05/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 YEŞİLYURT B BEYOĞLUSPOR 25 - 68 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 05/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 İSTBOL YEF B 84 - 44 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa D Grubu 05/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ROTARY 100. YIL AND. LİS. FMV NİŞANTAŞI IŞIK 41 - 57 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 05/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 YEŞİLYURT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 33 - 46 Maç İstatistikleri
U14 Mavi Grup Avrupa A Grubu 05/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BEST BASKETBOL FLORYA ELİT 55 - 71 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 05/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. CORENDON İ.T.Ü. AİRLİNES TENİS ESKRİM DAĞCILIK 80 - 40 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 04/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTANBUL VADİ BEYOĞLUSPOR 36 - 77 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 04/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. YEŞİLYURT 70 - 54 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 04/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. ENKA OKULLARI SPOR FABRİKASI 67 - 62 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 04/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. BEYOĞLUSPOR 60 - 83 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 04/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 MODA BASKETBOL ATLETİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 48 - 58 Maç İstatistikleri
U15 Mavi Grup Avrupa A Grubu 04/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BASKETS TEŞVİKİYE 32 - 70 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 03/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTBOL B BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 56 - 35 Maç İstatistikleri
U15 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 03/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY EBO BASKETBOL 41 - 55 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 03/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. YENİ LEVENT BASKETBOL ROTARY 100. YIL AND. LİS. 76 - 45 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 03/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B RÜZGAR SPOR KULÜBÜ 54 - 38 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 03/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ATAKENT GENÇLİK A 52 - 32 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 03/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. İTÜ GVO SK EMİRGAN 48 - 65 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 02/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 İSTBOL BEŞYILDIZ 63 - 21 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 02/12/2019 - 18:00 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GÜCÜ YENİ LEVENT BASKETBOL 46 - 39 Maç İstatistikleri
U18 Mavi Grup Avrupa A Grubu 02/12/2019 - 19:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ TENİS ESKRİM DAĞCILIK 56 - 64 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 02/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 1 BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT A İSTBOL A 41 - 33 Maç İstatistikleri
U18 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 02/12/2019 - 19:15 BAĞCILAR Complex İstanbul Salon 2 ATAKENT GÜCÜ ASLAN SPOR KULÜBÜ 21 - 60 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Avrupa B Grubu 02/12/2019 - 20:30 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEŞİKTAŞ AKADEMİ BAYRAMPAŞA GENÇLİK 65 - 40 Maç İstatistikleri
U11 Mavi Grup U11 Mavi 01/12/2019 - 13:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK BEYKOZ GENÇLİK 24 - 59 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa A Grubu 01/12/2019 - 14:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK SPOR FABRİKASI 28 - 32 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa A Grubu 01/12/2019 - 16:00 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. YENİ LEVENT BASKETBOL AÇI GENÇLİK B 16 - 30 Maç İstatistikleri
U16 Beyaz Grup Asya E Grubu 01/12/2019 - 16:00 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. DUDULLU OSB İSTANBUL ATA 70 - 52 Maç İstatistikleri
U10 Mavi U10 Mavi 01/12/2019 - 17:15 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. İTÜ GVO SK EMLAK KONUT 39 - 24 Maç İstatistikleri
U12 Kırmızı U12 Kırmızı 01/12/2019 - 17:15 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. FMV ERENKÖY IŞIK AKADEMİ İSTANBUL 28 - 46 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa D Grubu 01/12/2019 - 17:45 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TENİS ESKRİM DAĞCILIK B BEYOĞLUSPOR 41 - 60 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 01/12/2019 - 18:00 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BAHÇEŞEHİR STARLARI FİNAL İNŞAAT A 92 - 44 Maç İstatistikleri
U10 Beyaz Avrupa B Grubu 01/12/2019 - 18:30 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. AÇI GENÇLİK A OYAK 7 - 27 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Asya E Grubu 01/12/2019 - 18:30 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ALYA BASKET B DEĞİŞİM 20 - 0 Maç Detayı
U13 Mavi Grup Avrupa A Grubu 01/12/2019 - 19:00 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. BEST BASKETBOL HİSAR OKULLARI 48 - 52 Maç İstatistikleri
U12 Mavi Grup Avrupa B Grubu 01/12/2019 - 19:00 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TENİS ESKRİM DAĞCILIK GÖKBURGAZ GENÇLİK 24 - 30 Maç İstatistikleri
U12 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 01/12/2019 - 19:15 BEYLİKDÜZÜ Final İnşaat Spor Kulubü S.S BAHÇEŞEHİR BASKET.İHT B FİNAL İNŞAAT 23 - 37 Maç İstatistikleri
U13 Beyaz Grup Avrupa C Grubu 01/12/2019 - 19:45 BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. OYAK BEST AKADEMİ 51 - 29 Maç İstatistikleri
U13 Mavi Grup Asya B Grubu 01/12/2019 - 19:45 ÇEKMEKÖY And. İmam Hatip Lis. S. S. ALYA BASKET A GİRİŞİM 53 - 79 Maç İstatistikleri
U14 Beyaz Grup Avrupa A Grubu 01/12/2019 - 20:15 ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. AYKA SPOR KULÜBÜ SPOR FABRİKASI 40 - 74 Maç İstatistikleri
U16 Mavi Grup Avrupa A Grubu 01/12/2019 - 20:15 GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. TENİS ESKRİM DAĞCILIK GÖKBURGAZ GENÇLİK 50 - 45 Maç İstatistikleri
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design