Adobe Flash Player'ı Edinin
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 27.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 26.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 28.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 27.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 26.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 27.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 25.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 26.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 04/06/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 27.HAFTA PANORAMASI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 27. HAFTA PANORAMASI
         
    SPALDİNG HAFTANIN BEŞİ
    BATUHAN İŞLER BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11
    İ. KAAN DEMİRSOY BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U11
    DEMİR ERYILMAZ GALATASARAY U12A
    ARDA KÖK BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U12B
    YİĞİT ÖZGÜR İSMAİLOĞLU ŞİŞLİ TERAKKİ U12B
         
    SPALDİNG İKİNCİ BEŞİ
    EMİR ATİK BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11
    S. KAYRA BAYRAKTAR BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U11
    ALP AKO GALATASARAY U12A
    ALİ EREN GÜRECİ BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U12B
    KADRİ EGE PEKTOK ŞİŞLİ TERAKKİ U12B
         
    SPALDİNG HAFTANIN OYUNCUSU
    GÖRKEM BİNYILDIZ TEŞVİKİYE U12B
         
    SPALDİNG HAFTANIN TAKIMI
    BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U12B  
         
    SPALDİNG HAFTANIN ANTRENÖRÜ
    ÖZGÜR ÖZBAY BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11
         
    SPALDİNG HAFTANIN MAÇI
    BEŞİKTAŞ BASK. AKD. & AÇI GENÇLİK U11
         
    SPALDİNG HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI 
    ŞİŞLİ TERAKKİ U12B
         
    SPALDİNG HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11

    haberin devamı >>
  • 01/06/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 26.HAFTA PANORAMASI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 26. HAFTA PANORAMASI
         
    SPALDİNG HAFTANIN BEŞİ
    EFRAN RAZON AÇI GENÇLİK U13B
    DOĞUKAN AYAR BORUSAN OTOMOTİV U15
    ZEYNE NİDA COPTY AÇI GENÇLİK U15 KIZ
    SENA IŞIK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U15 KIZ
    MÜFİT ÖZEL TEŞVİKİYE U16
         
    SPALDİNG İKİNCİ BEŞİ
    M. DENİZ ÇELİK BEYKOZ U11
    DERYA EFE YILDIRIM HİSAR OKULLARI U13B
    EFE PEHLİVANOÜLU BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U13B
    KÜRŞAT BEKİN GALATASARAY U15
    BAKİ YILDIZ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18
         
    SPALDİNG HAFTANIN OYUNCUSU
    KUTLUHAN CELAYİR TEŞVİKİYE U18
         
    SPALDİNG HAFTANIN TAKIMI
    AÇI GENÇLİK U15 KIZ
         
    SPALDİNG HAFTANIN ANTRENÖRÜ
    CEM GÜVEN GALATASARAY U15
         
    SPALDİNG HAFTANIN MAÇI
    İSTANBUL YILDIZLARI BASK. & BAKIRKÖY ASLANSPOR U18
         
    SPALDİNG HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI 
    TEŞVİKİYE U18
         
    SPALDİNG HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    TEŞVİKİYE U16

    haberin devamı >>
  • 29/05/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 28.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 28. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    4 HAZİRAN PAZAR TEŞVİKİYE S. S.  
    16:00 GALATASARAY FENERBAHÇE U12A FNL GR
    17:30 TED AÇI GENÇLİK U16 3-4'LÜK
    18:45 TEŞVİKİYE YILDIRIMSPOR U16 FİNAL

    haberin devamı >>
  • 29/05/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 27.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 27. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    27 MAYIS CUMARTESİ   TEŞVİKİYE S. S.  
    18:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD 46 42 AÇI GENÇLİK U11 3-4'LÜK
    19:30 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. 65 26 BEYKOZ U11 FİNAL
               
    28 MAYIS PAZAR   TEŞVİKİYE S. S.  
    12:30 GALATASARAY 48 38 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U12A FNL GR
    14:45 ŞİŞLİ TERAKKİ 52 25 TEŞVİKİYE AKADEMİ U12B 3-4'LÜK
    16:00 BEŞİKTAŞ BASK. AKD 52 37 TEŞVİKİYE U12B FİNAL

    haberin devamı >>
  • 29/05/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 26.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 26. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    20 MAYIS CUMARTESİ   TEŞVİKİYE S. S.  
    13:30 TEŞVİKİYE 92 47 TED U16 YF
    14:45 AÇI GENÇLİK 32 43 BEYKOZ U11 YF
               
    21 MAYIS PAZAR   TEŞVİKİYE S. S.  
    19:15 TEŞVİKİYE 30 45 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U15 K 3-4'LÜK
    20:30 AÇI GENÇLİK 48 40 GALATASARAY U15 K FİNAL
               
    24 MAYIS ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 58 53 BAKIRKÖY ASLANSPOR U18 3-4'LÜK
    20:15 TEŞVİKİYE 89 60 YILDIRIMSPOR U18 FİNAL
               
    25 MAYIS PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 52 67 HİSAR OKULLARI U13B 3-4'LÜK
    20:15 AÇI GENÇLİK 57 41 TEŞVİKİYE U13B FİNAL
               
    26 MAYIS CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 BORUSAN OTOMOTİV 56 36 ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 3-4'LÜK
    20:15 GALATASARAY 66 51 TEŞVİKİYE AKADEMİ U15 FİNAL

    haberin devamı >>
  • 25/05/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 27.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 27. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    27 MAYIS CUMARTESİ TEŞVİKİYE S. S.  
    18:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD AÇI GENÇLİK U11 3-4'LÜK
    19:30 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. BEYKOZ U11 FİNAL
           
    28 MAYIS PAZAR TEŞVİKİYE S. S.  
    12:30 GALATASARAY DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U12A F
    14:45 ŞİŞLİ TERAKKİ TEŞVİKİYE AKADEMİ U12B 3-4'LÜK
    16:00 BEŞİKTAŞ BASK. AKD TEŞVİKİYE U12B FİNAL

    haberin devamı >>
  • 20/05/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 25.HAFTA PANORAMASI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 25. HAFTA PANORAMASI
         
    SPALDİNG HAFTANIN BEŞİ
    EREN ÖZCAN FENERBAHÇE  U12A
    BATUHAN İŞLER BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11
    ARDA KÖK BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U12B
    GÖRKEM BİNYILDIZ TEŞVİKİYE U12
    ATA ARDA GÜL GALATASARAY U13A
         
    SPALDİNG İKİNCİ BEŞİ
    EGEBERK YILDIRIM TEŞVİKİYE U13B
    EFRAN ROZAN AÇI GENÇLİK U13B
    EMRE YAVUZ BEYKOZ U11
    ALİ YİĞİT UYSAL FENERBAHÇE U13A
    EGEMEN AYSAN FENERBAHÇE U13A
         
    SPALDİNG HAFTANIN OYUNCUSU
    MELİH TUNCA FENERBAHÇE  U12A
         
    SPALDİNG HAFTANIN TAKIMI
    BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U12B
         
    SPALDİNG HAFTANIN ANTRENÖRÜ
    İLYAS ÇELİK TEŞVİKİYE  
         
    SPALDİNG HAFTANIN MAÇI
    BEŞİKTAŞ BASK. AKD. & ŞİŞLİ TERAKKİ U12B YF MAÇI
         
    SPALDİNG HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI 
    AÇI GENÇLİK U13B
         
    SPALDİNG HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    FENERBAHÇE U13A

    haberin devamı >>
  • 19/05/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 26.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 26. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    20 MAYIS CUMARTESİ TEŞVİKİYE S. S.
    13:30 TEŞVİKİYE TED U16 YF
    14:45 AÇI GENÇLİK BEYKOZ U11 YF
           
    21 MAYIS PAZAR TEŞVİKİYE S. S.
    19:15 TEŞVİKİYE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U15 K 3-4'LÜK
    20:30 AÇI GENÇLİK GALATASARAY U15 K FİNAL
           
    24 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BAKIRKÖY ASLANSPOR U18 3-4'LÜK
    20:15 TEŞVİKİYE YILDIRIMSPOR U18 FİNAL
           
    25 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI HİSAR OKULLARI U13B 3-4'LÜK
    20:15 AÇI GENÇLİK TEŞVİKİYE U13B FİNAL
           
    26 MAYIS CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 BORUSAN OTOMOTİV ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 3-4'LÜK
    20:15 GALATASARAY TEŞVİKİYE AKADEMİ U15 FİNAL

    haberin devamı >>
  • 19/05/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 25.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 25. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    13 MAYIS CUMARTESİ   TEŞVİKİYE S. S.  
    13:30 FENERBAHÇE 57 48 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U12A F
    14:45 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. 44 15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD U11 YF
    19:15 BEYKOZ 24 14 KIZILTOPRAK U11 ÇF
    20:30 BEŞİKTAŞ BASKETBOL AKD 47 41 ŞİŞLİ TERAKKİ U12B YF
               
    14 MAYIS PAZAR   TEŞVİKİYE S. S.  
    13:30 AÇI GENÇLİK 64 28 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U13 YF
    14:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ 34 44 TEŞVİKİYE U12B YF
    19:15 HİSAR OKULLARI 52 66 TEŞVİKİYE U13 YF
    20:30 BORUSAN OTOMOTİV 36 44 GALATASARAY U13A
               
    17 MAYIS ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 BORUSAN OTOMOTİV 51 75 FENERBAHÇE U13A

    haberin devamı >>
  • 14/05/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 24.HAFTA PANORAMASI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 24. HAFTA PANORAMASI
         
    SPALDİNG HAFTANIN BEŞİ
    EMİR ATİK BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11
    EMİR ŞENER ANADOLU EFES U13A
    EFRAN RAZON AÇI GENÇLİK U13B
    EMRE MANAV TEŞVİKİYE U13B
    CAN AKBAL HİSAR OKULLARI U13B
         
    SPALDİNG İKİNCİ BEŞİ
    KADRİ EGE PEKTOK ŞİŞLİ TERAKKİ U12B
    EGE TAN YILDIZOĞLU ANADOLU EFES U13A
    DERİN SARAN HİSAR OKULLARI U13B
    EGEBERK YILDIRIM TEŞVİKİYE U13B
    ZİYAHAN ÖZMEN TEŞVİKİYE AKADEMİ  U18
         
    SPALDİNG HAFTANIN OYUNCUSU
    ALP AYDIN BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11
         
    SPALDİNG HAFTANIN TAKIMI
    ŞİŞLİ TERAKKİ U12B  
         
    SPALDİNG HAFTANIN ANTRENÖRÜ
    EFE ŞEN ANADOLU EFES U13A
         
    SPALDİNG HAFTANIN MAÇI
    FMV IŞIKSPOR & TEŞVİKİYE U13B ÇF MAÇI
         
    SPALDİNG HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI 
    HİSAR OKULLARI U13
         
    SPALDİNG HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    ANADOLU EFES U13

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
U11
U12 Seri A
U12 Seri B
U13 Seri A
U13 Seri B
U15
U16
U18
U12 KIZLAR
U15 KIZLAR
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design