Adobe Flash Player'ı Edinin
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2017 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2017 1. HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ U10 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ U11 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ U12 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ U13 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ U14 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ U15 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 23/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2017 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    25 KASIM CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    13:15 AÇI GENÇLİK FYL U14 KIZ
    14:30 SPOR FABRİKASI BAHÇ. BASK. İHT. BEYAZ U10 BEYAZ GR
    15:45 BAHÇ. BASK. İHT. FYL U14 BEYAZ GR
    17:00 GALATASARAY BORUSAN OTOMOTİV U13 KIRMIZI GR
    18:15 BAHÇ. BASK. İHT. AÇI GENÇLİK U10 MAVİ GR
    19:30 ORİON BASKETS U13 MAVİ AVR BGR
           
    25 KASIM CUMARTESİ HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
    17:45 İTO KAAN MAVİ U13 MAVİ ASYA BGR
    19:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL U13 MAVİ ASYA AGR
    20:15 FESA İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U13 MAVİ ASYA BGR
           
    26 KASIM PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    13:15 BAHÇ. YILDIZLAR MAVİ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U10 BEYAZ GR
    14:30 İSTBOL DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE U13 MAVİ AVR BGR
    15:45 GALATASARAY DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE U14 KIRMIZI GR
    17:00 FYL BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U13 BEYAZ BGR
    18:15 ATABEY SPOR KULÜBÜ GÖKKUŞAĞI KOLEJİ U12 BEYAZ AGR
    19:30 BEŞİKTAŞ BASK. AKD BİZİMKENT U12 MAVİ AVR AGR
           
    26 KASIM PAZAR HASAN LEYLİ ORTAOKULU S. S.
    17:45 DEV ATAŞEHİR ÜSKÜDAR BASKETBOL U12 MAVİ ASYA GR
    19:00 BEYKOZ TİTAN AKADEMİ U13 MAVİ ASYA AGR
    20:15 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BEYLERBEYİ U14 MAVİ ASYA GR
           
    26 KASIM PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    11:00 TEŞVİKİYE BASKETS U11 MAVİ AVR BGR
    12:00 BAHÇ. YILDIZLARI MAVİ TEŞVİKİYE U12 BEYAZ AGR
    13:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇ. BASKETBOL İHT.  U13 MAVİ AVR AGR
    14:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇ. BASKETBOL İHT. MAVİ U12 BEYAZ BGR
    15:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK TEŞVİKİYE U13 MAVİ AGR
    16:45 SPOR FABRİKASI BEŞİKTAŞ AKADEMİ SİYAH U13 BEYAZ AGR
    18:00 TEŞVİKİYE ORİON U14 KIRMIZI
    19:15 BEŞİKTAŞ AKADEMİ AÇI GENÇLİK U13 MAVİ BGR
    20:30 GLOBAL SPOR KULÜBÜ BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14 BEYAZ GR
           
    27 KASIM PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 BUYAKA BASKET TİME OUT U16 BEYAZ GR
    19:45 ÇAĞDAŞLAR BEYOĞLUSPOR U16 BEYAZ GR
           
    1 ARALIK CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 TED BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ AVR GR
    19:45 ÇATALCA BASKETBOL İSTANBULSPOR U16 MAVİ AVR GR

    haberin devamı >>
  • 16/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2017 1. HAFTA MAÇ PROGRAMI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 1. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    18 KASIM CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    13:15 MİMAR SİNAN KOLEJİ ROTARY 100.YIL AND. LİS. U11 MAVİ AGR
    14:30 KUTUP YILDIZI İSTANBULSPOR U12 BEYAZ GR
    15:45 ATABEY SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U11 MAVİ AVR BGR
    17:00 FMV IŞIKSPOR BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U12 MAVİ AVR AGR
    18:15 PERTEVNİYAL ÇATALCA BASKETBOL U13 BEYAZ BGR
    19:30 BAKIRKÖY ASLANSPOR BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U15 BEYAZ GR
           
    19 KASIM PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    13:15 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. MAVİ TED U11 MAVİ AVR
    14:30 TED ENKA U10 MAVİ GR
    15:45 ORİON ENKA U12 MAVİ AVR BGR
    17:00 BASKETS İSTBOL U12 MAVİ AVR BGR
    18:15 ÇORLU BELEDİYESİ DARÜŞŞAFAKA U12 KIRMIZI AGR
    19:30 DARÜŞŞAFAKA ÇORLU BELEDİYESİ U13 KIRMIZI GR
           
    20 KASIM PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 SİLİVRİ AKADEMİ BEYOĞLUSPOR U15 BEYAZ GR
    19:45 İSTBOL TED U14 MAVİ AVR
           
    22 KASIM ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS BEST U13 BEYAZ AGR
    19:45 ÇAĞDAŞLAR FONO KOLEJİ U14 BEYAZ GR
           
    24 KASIM CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY ATABEY SPOR KULÜBÜ U14 BEYAZ GR
    19:45 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BEŞYILDIZ U14 BEYAZ GR

    haberin devamı >>
  • 14/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ U10 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
    U10 MAVİ GRUP
    FMV ERENKÖY IŞIK
    AÇI GENÇLİK
    TEŞVİKİYE
    ENKA 
    TED
    DEV ATAŞEHİR
    İSTANBUL BASKET
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.

    U10 BEYAZ GRUP
    ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. MAVİ
    SPOR FABRİKASI
    BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI MAVİ
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. BEYAZ
    AÇI GENÇLİK MAVİ
    KIRMIZI
    TEŞVİKİYE AKADEMİ
    BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI


    haberin devamı >>
  • 14/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ U11 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
    U11 KIRMIZI GRUP
    FENERBAHÇE
    BEŞİKTAŞ
    BAHÇEŞEHİR BAK. İHT.
    FMV ERENKÖY IŞIK
    AVRUPA KARŞIYAKA
    İSTANBUL BASKET

    U11 MAVİ A GRUP AVRUPA
    ROTARY 100.YIL AND. LİS.
    MİMAR SİNAN KOLEJİ
    TED
    DEV ADAMLAR
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. MAVİ

    U11 MAVİ B GRUP AVRUPA
    ATABEY SPOR KULÜBÜ
    AÇI GENÇLİK
    BASKETS
    BAHÇEŞEHİR YILDIZLAR
    TEŞVİKİYE

    U11 MAVİ C GRUP AVRUPA
    FMV IŞIKSPOR
    BEŞİKTAŞ BASK. AKD
    İTÜ GVO AYAZAĞA
    KEMER COUNTRY
    HİSAR OKULLARI

    U11 MAVİ GRUP ASYA
    ANABİLİM KOLEJİ
    AKADEMİ İSTANBUL
    GENÇ KIZILTOPRAKLILAR
    FESA
    İSTANBUL YILDIZLARI BASK.

    haberin devamı >>
  • 14/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ U12 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
    U12 KIRMIZI A GRUP
    DARÜŞŞAFAKA
    BEŞİKTAŞ
    BURSA YILDIZLARI
    TED
    DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
    ÇORLU BELEDİYESİ

    U12 KIRMIZI B GRUP
    GALATASARAY
    ANADOLU EFES
    FMV ERENKÖY IŞIK
    İDEALTEPE
    FENERBAHÇE
    GÖKBURGAZ GENÇLİK

    U12 MAVİ A GRUP AVRUPA
    AÇI GENÇLİK
    BEŞİKTAŞ BASK. AKD
    BİZİMKENT
    FMV IŞIKSPOR
    HİSAR OKULLARI
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.

    U12 MAVİ B GRUP AVRUPA
    BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI
    BASKETS
    ENKA
    ORİON
    İSTBOL

    U12 MAVİ GRUP ASYA
    FESA
    BEYKOZ
    ÜSKÜDAR BASKETBOL
    AKADEMİ İSTANBUL
    DEV ATAŞEHİR
    BEYLERBEYİ

    U12 BEYAZ A GRUP
    TEŞVİKİYE
    BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI MAVİ
    GÖKKUŞAĞI KOLEJİ
    ÇAĞDAŞLAR
    ATABEY SPOR KULÜBÜ

    U12 BEYAZ B GRUP
    TEŞVİKİYE AKADEMİ
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. MAVİ
    İSTANBULSPOR
    GLOBAL SPOR KULÜBÜ
    KUTUP YILDIZI
    FMV ERENKÖY IŞIK SARI


    haberin devamı >>
  • 14/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ U13 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
    U13 KIRMIZI GRUP
    BORUSAN OTOMOTİV
    BEŞİKTAŞ
    FENERBAHÇE
    ALLSTARS İSTANBUL
    GALATASARAY
    FMV ERENKÖY IŞIK
    DARÜŞŞAFAKA
    ANDOLU EFES
    ÇORLU BELEDİYESİ

    U13 MAVİ A GRUP AVRUPA
    MEF OKULLARI
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.
    TED
    TEŞVİKİYE
    TEŞVİKİYE AKADEMİ
    FMV IŞIKSPOR
    HİSAR OKULLARI
    GÖKBURGAZ GENÇLİK

    U13 MAVİ B GRUP AVRUPA
    BASKETS
    KEMER COUNTRY
    AÇI OKULLARI
    ORİON
    ENKA
    BEŞİKTAŞ AKADEMİ
    İSTBOL
    DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE

    U13 MAVİ A GRUP ASYA
    TİTAN AKADEMİ
    KAAN KIRMIZI
    DEV ATAŞEHİR
    AKADEMİ İSTANBUL
    ÜSKÜDAR BASKETBOL
    BEYKOZ
    KIRMIZI

    U13 MAVİ B GRUP ASYA
    İSTANBUL YILDIZLARI BASK.
    ÇEKMEKÖY GENÇLİK
    BEYLERBEYİ
    ALYA BASKET
    İTO
    FESA
    KAAN MAVİ

    U13 BEYAZ A GRUP
    BEST
    BEŞİKTAL AKADEMİ SİYAH
    ROTARY 100.YIL AND. LİS.
    TEŞVİKİYE AKADEMİ SİYAH
    SPOR FABRİKASI
    DEV ADAMLAR

    U13 BEYAZ B GRUP
    FYL
    İTÜ
    PERTEVNİYAL
    ÇATALCA BASKETBOL
    BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI
    ÇAĞDAŞLAR


    haberin devamı >>
  • 14/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ U14 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
    U14 KIRMIZI GRUP
    BASKETS
    ORİON
    FENERBAHÇE
    DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
    GALATASARAY
    BEŞİKTAŞ
    TEŞVİKİYE
    AÇI GENÇLİK

    U14 MAVİ GRUP AVRUPA
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.
    İSTBOL
    TEŞVİKİYE AKADEMİ
    TED
    FYL
    HİSAR OKULLARI

    U14 MAVİ GRUP ASYA
    ALYA BASKET
    DEV ATAŞEHİR
    FESA
    İTO
    FMV ERENKÖY IŞIK
    BEYLERBEYİ
    İSTANBUL YILDIZLARI BASK.

    U14 BEYAZ GRUP
    ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
    FONO KOLEJİ
    ATABEY SPOR KULÜBÜ
    BEŞİKTAŞ AKADEMİ
    BEŞYILDIZ
    SİLİVRİ ÇAĞRIBEY
    ÇAĞDAŞLAR
    GLOBAL SPOR KULÜBÜ


    haberin devamı >>
  • 14/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ U15 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
    U15 MAVİ GRUP AVRUPA
    TEŞVİKİYE
    AÇI GENÇLİK
    İSTANBUL BASKET
    BAHÇEŞEHİR BASK. İHT.
    TED
    TEŞVİKİYE AKADEMİ
    İSTBOL

    U15 MAVİ GRUP ASYA
    BEYLERBEYİ
    ÜSKÜDAR BASKETBOL
    BEYKOZ
    FMV ERENKÖY IŞIK
    ALYA BASKET
    KÜÇÜKYALI GELİŞİM

    U15 BEYAZ GRUP
    BEYOĞLUSPOR
    SPOR FABRİKASI
    BEŞİKTAŞ AKADEMİ
    BAKIRKÖY ASLANSPOR
    BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI
    SİLİVRİ AKADEMİ

    haberin devamı >>
  • 14/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ U16 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
    U16 MAVİ GRUP AVRUPA
    BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI
    TED
    ÇATALCA BASKETBOL
    İSTANBULSPOR
    AÇI GENÇLİK
    HİSAR OKULLARI

    U16 MAVİ GRUP ASYA
    FESA
    ALYA BASKET
    BASKETBOLUN YILDIZLARI
    TİTAN AKADEMİ
    TEŞVİKİYE
    İSTANBUL YILDIZLARI BASK.

    U16 BEYAZ GRUP
    TİME OUT
    SPOR FABRİKASI
    TEŞVİKİYE AKADEMİ
    ÇAĞDAŞLAR
    BEYOĞLUSPOR
    BUYAKA BASKET

    haberin devamı >>
  • 14/11/2017
    PUPA GELİŞİM LİGİ U18 ERKEKLER KATEGORİSİ GRUPLARI
    U18 A GRUBU
    TEŞVİKİYE
    FLORYA ELİT
    AÇI GENÇLİK
    KAAN
    BEŞİKTAŞ AKADEMİ
    BEYOĞLUSPOR
    PERTEVNİYAL
    SARIYER BELEDİYESİ

    U18 B GRUBU
    DEV ADAMLAR
    FMV IŞIKSPOR
    İSTBOL
    İSTANBULSPOR
    TED
    BEYLERBEYİ
    TEŞVİKİYE AKADEMİ

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design