Adobe Flash Player'ı Edinin
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 21.HAFTA PANORAMASI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 21.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 22.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 20.HAFTA PANORAMASI
  • ÖNEMLİ DUYURU !!!
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 20.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 21.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
  • SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 19.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 22/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 21.HAFTA PANORAMASI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 21. HAFTA PANORAMASI
         
    SPALDİNG HAFTANIN BEŞİ
    BORA GÜKEŞ BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U12B
    AMER RIZVANOĞLU FMV IŞIKSPOR U13B
    OSMAN TEVRUZ GALATASARAY U15
    TEMİ HİSARLI TEŞVİKİYE U15 KIZ
    BEYZA MURİÇ GALATASARAY U15 KIZ
         
    SPALDİNG İKİNCİ BEŞİ
    OĞUZ KAAN SAKKAF TEŞVİKİYE U12B
    KEMAL KÖSELER FMV IŞIKSPOR U13B
    YİĞİT HÜSEYİN UĞUR TEŞVİKİYE BEYAZ U15
    KÜRŞAT BEKİN GALATASARAY U15
    NAZAR YILMAZ GALATASARAY U15 KIZ
         
    SPALDİNG HAFTANIN OYUNCUSU
    EGEBERK YILDIRIM TEŞVİKİYE U13B
         
    SPALDİNG HAFTANIN TAKIMI
    GALATASARAY U15 KIZ  
         
    SPALDİNG HAFTANIN ANTRENÖRÜ
    CEM GÜVEN GALATASARAY U15
         
    SPALDİNG HAFTANIN MAÇI
    TEŞVİKİYE AKADEMİ & GALATASARAY U15 AGR
         
    SPALDİNG HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI 
    TEŞVİKİYE U15 KIZ
         
    SPALDİNG HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    FMV IŞIKSPOR U13B

    haberin devamı >>
  • 22/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 21.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 21. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    15 NİSAN CUMARTESİ   TEŞVİKİYE S. S.  
    16:45 TEŞVİKİYE 39 30 AÇI GENÇLİK U12B CGR
    18:00 FMV ERENKÖY IŞIK 48 64 TEŞVİKİYE U13B BGR
    19:30 TEŞVİKİYE BEYAZ 72 59 BORUSAN OTOMOTİV U15 BGR
    21:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 50 21 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U11 BGR
               
    17 NİSAN PAZARTESİ   TEŞVİKİYE S. S.  
    12:00 TEŞVİKİYE BEYAZ 69 38 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15 BGR
    13:30 TEŞVİKİYE 48 55 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U13B BGR
    15:00 TEŞVİKİYE 43 26 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16
    16:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ 74 67 ATIŞALANI AND. LİS. U18
               
    18 NİSAN SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 FMV IŞIKSPOR 73 44 TEŞVİKİYE AKADEMİ U13B AGR
    20:15 YILDIRIMSPOR 64 69 TEŞVİKİYE AKADEMİ U18
               
    20 NİSAN PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 67 71 GALATASARAY U15 AGR
    20:15 AÇI GENÇLİK 18 63 TEŞVİKİYE U15 KIZ
               
    21 NİSAN CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 38 41 GALATASARAY U15 KIZ YF
    20:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. 46 20 OLİMPİK BASKET U12B ÇF

    haberin devamı >>
  • 20/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 22.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 22.HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    22 NİSAN CUMARTESİ TEŞVİKİYE S. S.  
    12:30 YILDIRIMSPOR BEŞİKTAŞ AKADEMİ U11 BGR
    13:45 İTÜ GVO AYAZAĞA BORUSAN OTOMOTİV U15 ÇF
    17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL TEŞVİKİYE BEYAZ U15 ÇF
    18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ FMV IŞIKSPOR U15 ÇF
    20:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15 ÇF
           
    23 NİSAN PAZAR TEŞVİKİYE S. S.  
    12:30 AKADEMİ İSTANBUL BEŞİKTAŞ BASK. AKD U11 ÇF
    13:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ ENKA U11 BGR
    15:00 TEŞVİKİYE BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11 CGR
           
    25 NİSAN SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    18:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ FMV ERENKÖY IŞIK U13B BGR
    19:15 FENERBAHÇE ANADOLU EFES U12A YF
    20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ KIZILTOPRAK U12B BGR
           
    28 NİSAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 YF
    20:15 GALATASARAY BORUSAN OTOMOTİV U15 YF

    haberin devamı >>
  • 18/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 20.HAFTA PANORAMASI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 20. HAFTA PANORAMASI
         
    SPALDİNG HAFTANIN BEŞİ
    MELİH TUNCA FENERBAHÇE U12A
    ÇAĞAN ALTUN TEŞVİKİYE AKADEMİ U12B
    ATAKAN KARAYAYLI ANADOLU EFES U13A
    ALİ EREN ÇOBAN ÜSKÜDAR BASKETBOL U13B
    AYSİMA CEYLAN İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U15 KIZ
         
    SPALDİNG İKİNCİ BEŞİ
    AYÇA KOÇ FENERBAHÇE U12 KIZ
    ZAFERCAN KARA TEŞVİKİYE AKADEMİ U15
    ONAT ERCAN GALATASARAY U15
    TAHA CAN HIŞIR BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16
    SADULLAH BALKAN BAKIRKÖY ASLANSPOR U18
         
    SPALDİNG HAFTANIN OYUNCUSU
    EREN ÖZCAN FENERBAHÇE U12A
         
    SPALDİNG HAFTANIN TAKIMI
    BEŞİKTAŞ BASK. AKADEMİ U12B  
         
    SPALDİNG HAFTANIN ANTRENÖRÜ
    ONUR DOĞAN TEŞVİKİYE AKADEMİ U15
         
    SPALDİNG HAFTANIN MAÇI
    BEŞİKTAŞ BASK. AKD. & BORUSAN OTOMOTİV U12B
         
    SPALDİNG HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI 
    GALATASARAY U15
         
    SPALDİNG HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    ANADOLU EFES U13A

    haberin devamı >>
  • 16/04/2017
    ÖNEMLİ DUYURU !!!

    Yarın İstanbul'da oynanması planlanan tüm Basketbol müsabakaları Ankara'dan gelen yazı üzerine iptal edilmiştir. Maçlar ileri bir tarihte oynatılacaktır.


    haberin devamı >>
  • 15/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 20.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 20. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    9 NİSAN PAZAR   TEŞVİKİYE S. S.  
    13:30 ÇORLU BELEDİYE 32 86 ANADOLU EFES U13A
    14:45 KEMER COUNTRY 37 57 TEŞVİKİYE AKADEMİ U12B BGR
    19:15 ATABEY SPOR KULÜBÜ 62 66 BAKIRKÖY ASLANSPOR U18
    20:30 TEŞVİKİYE 41 47 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U15 KIZ
               
    10 NİSAN PAZARTESİ   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 BEŞİKTAŞ BASK. AKD 56 55 BORUSAN OTOMOTİV U12B AGR
    20:15 BEŞİKTAŞ AKADEMİ 52 50 OLİMPİK BASKET U16
               
    11 NİSAN SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 İTÜ GVO AYAZAĞA 63 75 TEŞVİKİYE AKADEMİ U15 AGR
               
    12 NİSAN ÇARŞAMBA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 BEŞİKTAŞ 39 46 FENERBAHÇE U12 KIZ
    20:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ 45 50 ÜSKÜDAR BASKETBOL U13B AGR
               
    13 NİSAN PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    20:15 TEŞVİKİYE KIRMIZI 16 70 GALATASARAY U15 AGR
               
    14 NİSANT CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 62 72 TEŞVİKİYE AKADEMİ U15 AGR
    20:15 ANADOLU EFES 51 58 FENERBAHÇE U12A YF

    haberin devamı >>
  • 12/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 21.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 21. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    15 NİSAN CUMARTESİ TEŞVİKİYE S. S.
    16:45 TEŞVİKİYE AÇI GENÇLİK U12B CGR
    18:00 FMV ERENKÖY IŞIK TEŞVİKİYE U13B BGR
    19:30 TEŞVİKİYE BEYAZ BORUSAN OTOMOTİV U15 BGR
           
    17 NİSAN PAZARTESİ TEŞVİKİYE S. S.
    12:00 TEŞVİKİYE BEYAZ BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15 BGR
    13:30 TEŞVİKİYE BEŞİKTAŞ AKADEMİ U13B BGR
    15:00 TEŞVİKİYE BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16
    16:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ ATIŞALANI AND. LİS. U18
           
    18 NİSAN SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 FMV IŞIKSPOR TEŞVİKİYE AKADEMİ U13B AGR
    20:15 YILDIRIMSPOR TEŞVİKİYE AKADEMİ U18
           
    20 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ GALATASARAY U15 AGR
    20:15 AÇI GENÇLİK TEŞVİKİYE U15 KIZ
           
    21 NİSAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. GALATASARAY U15 KIZ YF
    20:15 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. OLİMPİK BASKET U12B ÇF

    haberin devamı >>
  • 12/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 19.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 19. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    1 NİSAN CUMARTESİ   TEŞVİKİYE S. S.  
    13:30 AÇI GENÇLİK 18 36 GALATASARAY U12 KIZ
    14:45 KEMER COUNTRY 21 59 ŞİŞLİ TERAKKİ U12B BGR
    19:15 MEF OKULLARI 24 41 BORUSAN OTOMOTİV U12B AGR
    20:15 ÇORLU BELEDİYE 36 79 GALATASARAY U15 AGR
               
    2 NİSAN PAZAR   TEŞVİKİYE S. S.  
    13:30 FMV IŞIKSPOR 63 31 SPOR FABRİKASI U13B AGR
    14:45 TEŞVİKİYE 75 32 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U16
    19:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ 25 43 BEŞİKTAŞ BASK. AKD U11 BGR
    20:15 ÇORLU BELEDİYE 42 93 FENERBAHÇE U13A
               
    3 NİSAN PAZARTESİ   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 64 68 BAKIRKÖY ASLANSPOR U18
               
    4 NİSAN SALI   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 DEV ADAMLAR 83 45 SPOR FABRİKASI U16
               
    6 NİSAN PERŞEMBE   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 GALATASARAY 48 42 SELİMİYE U12A YF
    20:15 TEŞVİKİYE KIRMIZI 45 64 TEŞVİKİYE AKADEMİ U15
               
    7 NİSANT CUMA   ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.  
    19:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 45 48 FMV ERENKÖY IŞIK U12A YF
    20:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ 51 34 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U12B BGR

    haberin devamı >>
  • 11/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 19.HAFTA PANORAMASI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 19. HAFTA PANORAMASI
         
    SPALDİNG HAFTANIN BEŞİ
    MEHMET ALİ TOSUN BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U11
    ALP AKO GALATASARAY U12A
    YAĞIZ AKSU BORUSAN OTOMOTİV U12B
    TAN UYGAR ALDAĞ ŞİŞLİ TERAKKİ U12B
    EFE YAĞIZ ILICA FMV IŞIKSPOR U13B
         
    SPALDİNG İKİNCİ BEŞİ
    MİRAY ŞENTÜRK GALATASARAY U12 KIZ
    BUĞRA ERTAŞ GALATASARAY U15
    YİĞİT ÖZKANCA TEŞVİKİYE U16
    BARIŞ TUNA DEV ADAMLAR U16
    SADULLAH BALKAN BAKIRKÖY ASLANSPOR U18
         
    SPALDİNG HAFTANIN OYUNCUSU
    EGEMEN AYSAN FENERBAHÇE U13A
         
    SPALDİNG HAFTANIN TAKIMI
    FMV ERENKÖY IŞIK U12A  
         
    SPALDİNG HAFTANIN ANTRENÖRÜ
    KENAN GÜL BAKIRKÖY ASLANSPOR U18
         
    SPALDİNG HAFTANIN MAÇI
    DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ & FMV ERENKÖY IŞIK U12A
         
    SPALDİNG HAFTANIN SAVUNMA TAKIMI 
    DEV ADAMLAR U16
         
    SPALDİNG HAFTANIN HÜCUM TAKIMI
    FENERBAHÇE U13A

    haberin devamı >>
  • 06/04/2017
    SPALDING GELİŞİM LİGİ 2017 20.HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI
    SPALDİNG GELİŞİM LİGİ 20. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    9 NİSAN PAZAR TEŞVİKİYE S. S.
    13:30 ÇORLU BELEDİYE ANADOLU EFES U13A
    14:45 KEMER COUNTRY TEŞVİKİYE AKADEMİ U12B BGR
    19:15 ATABEY SPOR KULÜBÜ BAKIRKÖY ASLANSPOR U18
    20:30 TEŞVİKİYE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U15 KIZ
           
    10 NİSAN PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 BEŞİKTAŞ BASK. AKD BORUSAN OTOMOTİV U12B AGR
    20:15 BEŞİKTAŞ AKADEMİ OLİMPİK BASKET U16
           
    11 NİSAN SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 İTÜ GVO AYAZAĞA TEŞVİKİYE AKADEMİ U15 AGR
           
    12 NİSAN ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U12 KIZ
    20:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U13B AGR
           
    13 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:15 TEŞVİKİYE KIRMIZI GALATASARAY U15 AGR
           
    14 NİSANT CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. TEŞVİKİYE AKADEMİ U15 AGR
    20:15 ANADOLU EFES FENERBAHÇE U12A YF

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
U11
U12 Seri A
U12 Seri B
U13 Seri A
U13 Seri B
U15
U16
U18
U12 KIZLAR
U15 KIZLAR
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design