Adobe Flash Player'ı Edinin
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 29.HAFTA MAÇ PROGRAMI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 28.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 27.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 26.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 25.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 24.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 23.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
  • PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 22.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
HAFTANIN EN İYİLERİ
HAFTANIN
TAKIMI
HAFTANIN
OYUNCUSU
HAFTANIN
ANTRENÖRÜ
HAFTANIN
BEŞİ
HAFTANIN TAKIMI
HAFTANIN OYUNCUSU
HAFTANIN KOÇU
HAFTANIN BEŞİ
HABERLER
<<   önceki haber
sonraki haber   >>
  • 02/06/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 29.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 29. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    2 HAZİRAN CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    14:00 TEŞVİKİYE KEMER COUNTRY U11 MAVİ GR 3-4'LÜK
    15:15 ANABİLİM KOLEJİ AKADEMİ İSTANBUL U11 MAVİ GR FİNAL
    17:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U12 KIZ 3-4'LÜK
    18:15 KUTUP YILDIZI FENERBAHÇE U12 KIZ FİNAL

    haberin devamı >>
  • 01/06/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 28.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 28. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    26 MAYIS CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    14:00 FENERBAHÇE 63 66 BEŞİKTAŞ U13 KIZ
    15:15 BASKETS 48 44 BAHÇ. YILDIZLARI U12 MAVİ GR 3-4'LÜK
    16:30 BEYKOZ 48 54 FESA U12 MAVİ GR FİNAL
               
    27 MAYIS PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    14:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 48 67 AÇI GENÇLİK U14 KIZ 3-4'LÜK
    15:15 FENERBAHÇE 38 43 BEŞİKTAŞ U14 KIZ FİNAL
               
    28 MAYIS PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 FLORYA ELİT 60 82 DEV ADAMLAR U18 ÇF
    19:00 BAHÇ. BASK. İHT. 68 56 İSTBOL U14 MAVİ GR 3-4'LÜK
    20:15 FMV ERENKÖY IŞIK 44 56 DEV ATAŞEHİR U14 MAVİ GR FİNAL
               
    28 MAYIS PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 KEMER COUNTRY 33 38 AKADEMİ İSTANBUL U11 MAVİ GR YF
    19:15 AÇI GENÇLİK 34 30 BAHÇ. BASK. İHT. U10 MAVİ GR 3-4'LÜK
    20:30 DEV ATAŞEHİR 29 30 TEŞVİKİYE U10 MAVİ GR FİNAL
               
    29 MAYIS SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 TEŞVİKİYE 71 49 KAAN U18 YF
    19:15 TEŞVİKİYE 39 44 DEV ATAŞEHİR U13 MAVİ GR 3-4'LÜK
    20:30 FESA 50 54 MEF OKULLARI U13 MAVİ GR FİNAL
               
    30 MAYIS ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:00 FMV IŞIKSPOR 59 86 DEV ADAMLAR U18 YF
    19:15 TİTAN AKADEMİ 81 93 AÇI GENÇLİK U16 MAVİ GR 3-4'LÜK
    20:30 İSTANBULSPOR 69 61 TEŞVİKİYE U16 MAVİ GR FİNAL
               
    30 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 ANABİLİM KOLEJİ 42 23 TEŞVİKİYE U11 MAVİ GR YF
    19:15 BEŞİKTAŞ 57 39 İSTANBUL BASKET U11 KIRMIZI GR 3-4'LÜK
    20:30 FENERBAHÇE ERT. FMV ERENKÖY IŞIK U11 KIRMIZI GR FİNAL
               
    31 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 KUTUP YILDIZI 41 31 BEŞİKTAŞ U12 KIZ YF
    19:15 KAAN ERT. FMV IŞIKSPOR U18 3-4'LÜK
    20:30 TEŞVİKİYE 73 44 DEV ADAMLAR U18 FİNAL
               
    1 HAZİRAN CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    19:15 BEŞYILDIZ 35 39 TEŞVİKİYE U12 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    20:30 İSTANBUL BASKET 35 58 KUTUP YILDIZI U12 BEYAZ GR FİNAL
               
    1 HAZİRAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 FENERBAHÇE 49 34 GALATASARAY U12 KIZ YF
    19:15 BEŞİKTAŞ 41 56 GALATASARAY U12 KIRMIZI GR 3-4'LÜK
    20:30 FMV ERENKÖY IŞIK 42 38 FENERBAHÇE U12 KIRMIZI GR FİNAL

    haberin devamı >>
  • 30/05/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 27.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 27. HAFTA MAÇ PROGRAMI
               
    19 MAYIS CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    11:15 KAAN 69 62 İSTANBULSPOR U18 ÇF
    12:30 GALATASARAY 77 79 BEŞİKTAŞ U14 KIRMIZI GR YF
    13:45 KIRMIZI 35 18 BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U10 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    15:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 27 18 SPOR FABRİKASI U10 BEYAZ GR FİNAL
    16:15 ORİON 44 52 BASKETS U13 MAVİ GR AVR 3-4'LÜK
    17:30 ÇAĞDAŞLAR 38 48 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    18:45 BEŞYILDIZ 56 46 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14 BEYAZ GR FİNAL
               
    19 MAYIS CUMARTESİ İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    15:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 35 85 FESA U14 MAVİ ASYA GR 3-4'LÜK
    16:45 FMV ERENKÖY IŞIK 47 56 DEV ATAŞEHİR U14 MAVİ ASYA GR FİNAL
    18:00 FMV ERENKÖY IŞIK 62 83 BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ GR YF
               
    19 MAYIS CUMARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 ANADOLU EFES 53 45 FENERBAHÇE U13 KIRMIZI GR YF
    20:15 TEŞVİKİYE 63 44 AÇI GENÇLİK U16 MAVİ GR YF
               
    20 MAYIS PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    11:15 FLORYA ELİT 72 58 İSTBOL U18 PO
    12:30 FMV ERENKÖY IŞIK 42 35 BEŞİKTAŞ U12 KIRMIZI GR YF
    13:45 İSTANBULSPOR 90 78 TİTAN AKADEMİ U16 MAVİ GR YF
    15:00 SARIYER BELEDİYESİ 44 108 DEV ADAMLAR U18 PO
    16:15 KUTUP YILDIZI 46 25 BEŞİKTAŞ U12 KIZ
    17:30 FENERBAHÇE 31 33 GALATASARAY U12 KIZ
    18:45 SİLİVRİ AKADEMİ 58 62 BAKIRKÖY ASLAN U15 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    20:00 BEYOĞLUSPOR 48 30 BAHÇ. YILDIZLARI U15 BEYAZ GR FİNAL
               
    20 MAYIS PAZAR İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    15:30 DEV ATAŞEHİR 50 48 FESA U13 MAVİ GR ASYA FİNAL
    16:45 FESA 55 44 BAHÇ. YILDIZLARI U12 MAVİ GR YF
    18:00 BASKETS 35 42 BEYKOZ U12 MAVİ GR YF
    19:15 AKADEMİ İSTANBUL 60 38 KAAN MAVİ U13 MAVİ GR ASYA 3-4'LÜK
               
    21 MAYIS PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 BEŞİKTAŞ 65 26 TEŞVİKİYE AKADEMİ U14 KIZ PO
    19:00 ÇAĞDAŞLAR 47 51 TİME OUT U16 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    20:15 BEYOĞLUSPOR 38 47 TEŞVİKİYE AKADEMİ U16 BEYAZ GR FİNAL
               
    21 MAYIS PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 İSTBOL 74 40 DEV ATAŞEHİR U14 MAVİ GR YF
    19:15 FMV ERENKÖY IŞIK 56 50 BAHÇ. BASK. İHT. U14 MAVİ GR YF
               
    22 MAYIS SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 TEŞVİKİYE 21 31 KEMER COUNTRY U11 MAVİ GR AVR FNL GR
    19:15 GALATASARAY 45 46 FENERBAHÇE U13 KIZ
    20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ 52 49 MEF OKULLARI U13 MAVİ GR AVR FİNAL
               
    23 MAYIS ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 AÇI GENÇLİK 53 64 BEŞİKTAŞ U14 KIZ YF
    19:00 BEST 62 36 İTÜ U13 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    20:15 ROTARY 100.YIL AND. LİS. 61 47 ÇAĞDAŞLAR U13 BEYAZ GR FİNAL
               
    23 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 AÇI GENÇLİK 46 78 GALATASARAY U14 KIRMIZI GR 3-4'LÜK
    19:15 FENERBAHÇE 55 50 BEŞİKTAŞ U14 KIRMIZI GR FİNAL
    20:30 TEŞVİKİYE 71 59 ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 MAVİ GR YF
               
    24 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 FENERBAHÇE 48 16 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U14 KIZ YF
    19:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ 40 47 FESA U13 MAVİ GR YF
    20:30 DEV ATAŞEHİR 37 39 MEF OKULLARI U13 MAVİ GR YF
               
    25 MAYIS CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    19:00 TEŞVİKİYE 106 96 BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ GR FİNAL
    20:30 TEŞVİKİYE 27 26 TED U11 MAVİ GR AVR FNL GR
               
    25 MAYIS CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 FENERBAHÇE 45 59 GALATASARAY U13 KIRMIZI GR 3-4'LÜK
    19:15 ANADOLU EFES 45 38 DARÜŞŞAFAKA U13 KIRMIZI GR FİNAL

    haberin devamı >>
  • 30/05/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 26.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 26. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    12 MAYIS CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    12:30 BEŞİKTAŞ 39 54 FENERBAHÇE U14 KIZ
    13:45 PERTEVNİYAL 45 107 İSTANBULSPOR U18 PO
    15:00 BEŞYILDIZ 67 53 ÇAĞDAŞLAR U14 BEYAZ GR YF
    16:15 KEMER COUNTRY 51 37 TED U11 MAVİ GR AVR FNL GR
    17:30 TED 69 51 ATLETİK BAHÇEŞEHİR U15 MAVİ GR AVR
    18:45 İSTBOL 67 46 FYL U14 MAVİ GR AVR ÇF
               
    12 MAYIS CUMARTESİ İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    15:30 AKADEMİ İSTANBUL 41 50 DEV ATAŞEHİR U13 MAVİ GR ASYA YF
    16:45 FESA 40 27 DEV ATAŞEHİR U12 MAVİ GR ASYA YF
    18:00 DEV ATAŞEHİR 9 55 BEŞİKTAŞ U12 KIZ
    19:15 BEYKOZ 63 62 ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 MAVİ GR ASYA
    20:30 FENERBAHÇE 75 51 AÇI GENÇLİK U14 KIRMIZI GR YF
               
    12 MAYIS CUMARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 KUTUP YILDIZI 30 25 TEŞVİKİYE U12 BEYAZ GR YF
    20:00 MİMAR SİNAN KOLEJİ 30 32 TEŞVİKİYE U11 MAVİ GR AVR PO
               
    13 MAYIS PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    12:30 KAAN 88 80 TED U18 PO
    13:45 BASKETS 68 72 MEF OKULLARI U13 MAVİ GR AVR YF
    15:00 AÇI GENÇLİK 83 78 BEYLERBEYİ U18 PO
    16:15 TED 64 84 İSTANBULSPOR U16 MAVİ GR AVR YF
    17:30 BEYOĞLUSPOR 60 58 SİLİVRİ AKADEMİ U15 BEYAZ GR YF
    18:45 BEYOĞLUSPOR 63 58 TEŞVİKİYE AKADEMİ U18 PO
    20:00 BAHÇ. YILDIZLARI 47 30 BAKIRKÖY ASLAN U15 BEYAZ GR YF
               
    13 MAYIS PAZAR İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    15:30 BEŞİKTAŞ 31 28 FENERBAHÇE U11 KIZ
    16:45 AKADEMİ İSTANBUL 36 47 BEYKOZ U12 MAVİ GR ASYA YF
    18:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 52 63 FMV ERENKÖY IŞIK U14 MAVİ GR AVR YF
    19:15 FESA 63 28 KAAN MAVİ U13 MAVİ GR ASYA YF
    20:30 BASKETBOLUN YILDIZLARI 57 47 FESA U16 MAVİ GR ASYA
               
    13 MAYIS PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    17:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 66 55 ORİON U13 MAVİ GR AVR YF
    18:15 BEŞİKTAŞ AKADEMİ 27 59 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14 BEYAZ GR YF
               
    14 MAYIS PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 AÇI GENÇLİK 56 49 FMV IŞIKSPOR U12 MAVİ GR AVR 3-4'LÜK
    19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 64 76 BAHÇ. BASK. İHT. U14 MAVİ GR AVR YF
    20:15 BORUSAN OTOMOTİV 64 71 FENERBAHÇE U13 KIRMIZI GR
               
    14 MAYIS PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ BEYAZ 24 38 İTÜ U13 BEYAZ GR AVR ÇF
               
    15 MAYIS SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:15 BEŞİKTAŞ 56 48 GALATASARAY U13 KIZ
               
    16 MAYIS ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 HİSAR OKULLARI 66 71 İSTBOL U14 MAVİ GR AVR YF
    19:00 BASKETS 60 47 BAHÇ. YILDIZLARI U12 MAVİ GR AVR FİNAL
    20:15 BEŞİKTAŞ 57 64 GALATASARAY U14 KIRMIZI GR
               
    16 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    17:45 TEŞVİKİYE 92 49 AÇI GENÇLİK U18 ÇF
    19:00 GALATASARAY 56 57 FENERBAHÇE U12 KIRMIZI GR YF
    20:15 FMV IŞIKSPOR 72 50 BEYOĞLUSPOR U18 ÇF
               
    17 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:15 AÇI GENÇLİK 52 62 İSTANBULSPOR U16 MAVİ GR AVR FİNAL
               
    18 MAYIS CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 ÇAĞDAŞLAR 58 52 İTÜ U13 BEYAZ GR YF
    19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 66 89 HİSAR OKULLARI U14 MAVİ GR AVR 3-4'LÜK
    20:15 BAHÇ. BASK. İHT. 76 73 İSTBOL U14 MAVİ GR AVR FİNAL
               
    18 MAYIS CUMA İSTEK VAKFI ACIBADEM OKULLARI S. S.
    17:45 DEV ATAŞEHİR 35 32 AKADEMİ İSTANBUL U12 MAVİ GR ASYA 3-4'LÜK
    19:00 FESA 54 44 BEYKOZ U12 MAVİ GR ASYA FİNAL
    20:15 FENERBAHÇE 81 23 BAHÇ. YILDIZLARI U16 KIZ
               
    18 MAYIS CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:15 DARÜŞŞAFAKA 36 39 FMV ERENKÖY IŞIK U12 KIRMIZI GR ÇF

    haberin devamı >>
  • 29/05/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 25.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 25. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    5 MAYIS CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    11:15 ATLETİK BAHÇEŞEHİR 51 74 AÇI GENÇLİK U15 MAVİ GR AVR
    12:30 KAAN 75 68 AÇI GENÇLİK U18 AGR
    13:45 FMV ERENKÖY IŞIK 51 42 İSTANBUL BASKET U11 KIRMIZI GR YF
    16:15 HİSAR OKULLARI 36 44 TED U11 MAVİ GR PO
    17:30 BAHÇ. BASK. İHT. 96 52 TED U14 MAVİ GR AVR PO
    18:45 FENERBAHÇE 72 67 GALATASARAY U14 KIRMIZI GR
    20:00 İSTBOL 62 48 FYL U14 MAVİ GR AVR PO
               
    5 MAYIS CUMARTESİ İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
    16:30 FMV IŞIKSPOR 55 35 ENKA U12 MAVİ GR AVR ÇF
    18:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI 21 26 TEŞVİKİYE AKADEMİ U11 KIZ
    19:15 FENERBAHÇE 37 51 TEŞVİKİYE AKADEMİ U16 KIZ
    20:30 SPOR FABRİKASI 34 49 BAKIRKÖY ASLAN U15 BEYAZ GR PO
               
    5 MAYIS CUMARTESİ İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    15:30 FMV ERENKÖY IŞIK 68 34 İSTANBUL TİCARET ODASI U14 MAVİ GR ASYA PO
    18:00 BURSA YILDIZLARI 39 50 FENERBAHÇE U12 KIRMIZI GR ÇF
    19:15 İSTANBUL DSİ 48 55 GÖKBURGAZ GENÇLİK U12 KIRMIZI GR 2.TUR
    20:30 TEŞVİKİYE 77 65 BASKETBOLUN YILDIZLARI U16 MAVİ GR ASYA
               
    5 MAYIS CUMARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    15:00 TEŞVİKİYE 34 18 TEŞVİKİYE AKADEMİ U12 MAVİ GR AVR ÇF
    16:00 BEŞYILDIZ 69 41 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14 BEYAZ GR AVR
    17:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ 54 55 TEŞVİKİYE U13 MAVİ AGR AVR
    18:30 TEŞVİKİYE 49 60 BEŞİKTAŞ U14 KIRMIZI GR
    19:45 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 42 31 TEŞVİKİYE AKADEMİ U14 KIZ
               
    6 MAYIS PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    11:15 AÇI GENÇLİK 47 59 KEMER COUNTRY U11 MAVİ GR PO
    12:30 FENERBAHÇE 45 36 BEŞİKTAŞ U11 KIRMIZI GR YF
    13:45 İSTANBUL BASKET 45 28 BEŞYILDIZ U12 BEYAZ GR YF
    15:00 SİLİVRİ AKADEMİ 63 64 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15 BEYAZ GR PO
    16:15 BEST 46 59 ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13 BEYAZ GR YF
    17:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ 34 54 BEST U12 KIZ
    18:45 ÇAĞDAŞLAR 76 40 PERTEVNİYAL U13 BEYAZ GR ÇF
    20:00 BEYOĞLUSPOR 83 32 ÇAĞDAŞLAR U16 BEYAZ GR YF
               
    6 MAYIS PAZAR İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    15:30 DEV ATAŞEHİR 51 42 İSTANBUL TİCARET ODASI U13 MAVİ GR ASYA ÇF
    18:00 AKADEMİ İSTANBUL 53 38 ÜSKÜDAR BASKETBOL U13 MAVİ GR ASYA ÇF
    19:15 FESA 56 54 BEYKOZ U13 MAVİ GR ASYA ÇF
    20:30 BEYKOZ 54 71 BEYLERBEYİ U15 MAVİ GR ASYA 
               
    6 MAYIS PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    16:00 BEŞİKTAŞ 42 27 GALATASARAY U12 KIZ
    17:15 TEŞVİKİYE 44 52 MEF OKULLARI U13 MAVİ AGR AVR
               
    7 MAYIS PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 İSTANBULSPOR 62 35 TEŞVİKİYE AKADEMİ U18 BGR
    19:00 AÇI GENÇLİK 49 55 BASKETS U12 MAVİ GR AVR YF
    20:15 BAHÇ. BASK. İHT. 109 51 İSTANBUL BASKET U15 MAVİ GR AVR YF
               
    7 MAYIS PAZARTESİ İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
    18:30 SPOR FABRİKASI 22 57 BAKIRKÖY ASLAN U15 BEYAZ GR PO
    19:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ 62 35 TİME OUT U16 BEYAZ GR YF
               
    8 MAYIS SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 BAHÇ. BASK. İHT. 28 31 TEŞVİKİYE U10 MAVİ GR YF
    20:15 TEŞVİKİYE 69 50 AÇI GENÇLİK U15 MAVİ GR AVR YF
               
    9 MAYIS ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 AÇI GENÇLİK 80 44 ÇATALCA BASKETBOL U16 MAVİ GR AVR YF
    19:00 BAHÇ. YILDIZLARI 47 41 FMV IŞIKSPOR U12 MAVİ GR AVR YF
    20:15 BAHÇ. BASK. İHT. 74 59 TED U14 MAVİ GR AVR PO
               
    9 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 ORİON 56 42 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U13 MAVİ BGR AVR
    20:15 GALATASARAY 40 49 DARÜŞŞAFAKA U13 KIRMIZI GR YF
               
    10 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 SARIYER BELEDİYESİ 29 66 AÇI GENÇLİK U18 AGR
    20:30 TEŞVİKİYE 81 79 BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ GR AVR FİNAL
               
    11 MAYIS CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ 59 55 BEYLERBEYİ U18 BGR
    19:00 SİLİVİRİ AKADEMİ 57 47 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15 BEYAZ GR PO
    20:15 GALATASARAY 77 53 GÖKBURGAZ GENÇLİK U12 KIRMIZI GR ÇF
               
    11 MAYIS CUMA İSTEK VAKFI ACIBADEM OKULLARI S. S.
    17:45 FMV ERENKÖY IŞIK 78 43 BEYKOZ U15 MAVİ GR ASYA
    19:00 FMV ERENKÖY IŞIK 55 50 İSTANBUL TİCARET ODASI U14 MAVİ GR ASYA PO
    20:15 TİTAN AKADEMİ 79 50 BASKETBOLUN YILDIZLARI U16 MAVİ GR ASYA
               
    11 MAYIS CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    20:15 FESA 60 63 DEV ATAŞEHİR U14 MAVİ GR ASYA YF

    haberin devamı >>
  • 29/05/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 24.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 24. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    28 NİSAN CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    12:30 BASKETS 62 39 BİZİMKENT U12 MAVİ GR ÇF
    15:00 SPOR FABRİKASI 41 23 BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U10 BEYAZ GR YF
    16:15 FMV ERENKÖY IŞIK SARI 32 35 BEŞYILDIZ U12 BEYAZ GR ÇF
    17:30 BEST 62 22 FYL U13 BEYAZ GR ÇF
    18:45 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 25 18 KIRMIZI U10 BEYAZ GR YF
    20:00 ÇAĞDAŞLAR 80 83 BUYAKA BASKET U16 BEYAZ GR PO
               
    28 NİSAN CUMARTESİ İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
    17:15 FENERBAHÇE 60 14 BAHÇ. YILDIZLARI U11 KIZ
    19:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ 14 44 FENERBAHÇE U12 KIZ
               
    28 NİSAN CUMARTESİ İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    16:00 FESA 47 62 TEŞVİKİYE U16 MAVİ ASYA GR
    17:15 BEYKOZ 77 23 BEYLERBEYİ U12 MAVİ GR ASYA PO
    19:45 BASKETBOLUN YILDIZLARI 75 55 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16 MAVİ ASYA GR
               
    29 NİSAN PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    15:00 BAHÇ. BASK. İHT. 27 47 BEŞİKTAŞ U11 KIRMIZI PO
    16:15 İSTANBUL BASKET 50 19 ÇAĞDAŞLAR U12 BEYAZ GR ÇF
    17:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ 35 30 ATABEY SPOR KULÜBÜ U12 BEYAZ GR PO
    18:45 ATABEY SPOR KULÜBÜ 51 62 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15 BEYAZ GR
    20:00 GÖKBURGAZ 58 42 TED U12 KIRMIZI GR 1.TUR
               
    29 NİSAN PAZAR İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    16:00 KAAN MAVİ 52 48 KIRMIZI U13 MAVİ GR ASYA PO
    17:15 DEV ATAŞEHİR 50 20 AÇI GENÇLİK U10 MAVİ GR YF
    18:30 DEV ATAŞEHİR 49 18 ÜSKÜDAR BASKETBOL U12 MAVİ GR ASYA PO
    19:45 DEV ATAŞEHİR 69 37 ABS U14 MAVİ GR ASYA ÇF
               
    29 NİSAN PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    16:00 TEŞVİKİYE 30 18 BAHÇ. YILDIZLARI U11 MAVİ BGR AVR
    17:00 AÇI GENÇLİK 56 70 TEŞVİKİYE U15 MAVİ GR AVR
               
    30 NİSAN PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 BEYLERBEYİ 71 76 DEV ADAMLAR U18 BGR
    19:45 DEV ADAMLAR 42 46 PERTEVNİYAL U13 BEYAZ GR PO
               
    2 MAYIS ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 İSTANBUL BASKET 42 37 AVRUPA KARŞIYAKA U11 KIRMIZI PO
    19:45 TEŞVİKİYE 66 58 İSTANBUL BASKET U15 MAVİ GR AVR
               
    3 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 FMV ERENKÖY IŞIK 29 42 TEŞVİKİYE U10 MAVİ GR
    19:15 GALATASARAY 67 44 AÇI GENÇLİK U14 KIRMIZI GR
               
    4 MAYIS CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 AÇI GENÇLİK 61 58 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. U12 MAVİ GR ÇF
    19:45 ANADOLU EFES 57 59 BEŞİKTAŞ U12 KIRMIZI ÇF
               
    4 MAYIS CUMA İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
    18:30 BAHÇ. YILDIZLARI 46 42 HİSAR OKULLARI U12 MAVİ GR AVR ÇF
    19:45 AÇI GENÇLİK 92 55 HİSAR OKULLARI U16 MAVİ GR AVR
               
    4 MAYIS CUMA İSTEK VAKFI ACIBADEM OKULLARI S. S.
    18:30 FMV ERENKÖY IŞIK 72 27 İDEALTEPE U12 KIRMIZI GR PO
    19:45 DEV ATAŞEHİR 110 71 BEYLERBEYİ U13 MAVİ GR ASYA PO

    haberin devamı >>
  • 28/05/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 23.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 23. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    21 NİSAN CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    12:30 FMV ERENKÖY IŞIK 49 74 BEŞİKTAŞ U13 KIRMIZI GR
    15:00 BEŞİKTAŞ BASK. AKD. 30 39 HİSAR OKULLARI U11 MAVİ CGR AVR
    16:15 İSTANBUL BASKET 47 34 AVRUPA KARŞIYAKA U11 KIRMIZI PO
    17:30 FENERBAHÇE 74 76 GALATASARAY U13 KIRMIZI GR
    18:45 AÇI GENÇLİK 56 64 BEYOĞLUSPOR U18 AGR
    20:00 AÇI GENÇLİK 57 35 TEŞVİKİYE AKADEMİ U15 MAVİ GR AVR
               
    21 NİSAN CUMARTESİ İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
    17:15 GALATASARAY 46 9 BEST U12 KIZ
    18:30 BAHÇ. YILDIZLARI 10 32 BEŞİKTAŞ U11 KIZ
    19:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ 13 56 FENERBAHÇE U11 KIZ
               
    21 NİSAN CUMARTESİ İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    16:00 DEV ATAŞEHİR 30 24 TED U10 MAVİ GR
    17:15 DEV ATAŞEHİR 7 85 KUTUP YILDIZI U12 KIZ
    18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL 63 53 BEYLERBEYİ U15 MAVİ GR ASYA
    19:45 KÜÇÜKYALI GELİŞİM 24 66 BEYKOZ U15 MAVİ GR ASYA
               
    22 NİSAN PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    13:45 AÇI GENÇLİK 78 35 PERTEVNİYAL U18 AGR
    15:00 DEV ADAMLAR 21 41 MİMAR SİNAN KOLEJİ U11 MAVİ AGR AVR
    16:15 KEMER COUNTRY 58 11 İTÜ GVO AYAZAĞA U11 MAVİ CGR AVR
    17:30 HİSAR OKULLARI 45 37 İSTBOL U12 MAVİ GR PO AVR
    18:45 BEŞİKTAŞ 41 44 FENERBAHÇE U12 KIZ
    20:00 TED 60 54 İSTANBULSPOR U16 MAVİ GR AVR
               
    22 NİSAN PAZAR İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
    14:45 ÇAĞDAŞLAR 61 54 BUYAKA BASKET U16 BEYAZ GR PO
    16:00 ÇATALCA BASKETBOL 47 50 ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13 BEYAZ GR ÇF
    17:15 FYL 47 20 SPOR FABRİKASI U13 BEYAZ GR PO
    18:30 SPOR FABRİKASI 52 28 TİME OUT U16 BEYAZ GR PO
               
    22 NİSAN PAZAR İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    17:15 DEV ATAŞEHİR 67 51 ABS U14 MAVİ GR ASYA ÇF
    18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL 30 31 DEV ATAŞEHİR U12 MAVİ GR ASYA PO
    19:45 ÜSKÜDAR BASKETBOL 40 38 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U13 MAVİ GR ASYA PO
               
    22 NİSAN PAZAR ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    10:00 AÇI GENÇLİK 35 41 TEŞVİKİYE U11 MAVİ BGR AVR
    11:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ 10 13 KIRMIZI U10 BEYAZ GR
               
    23 NİSAN PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    11:00 ANADOLU EFES 78 36 ÇORLU BELEDİYESİ U13 KIRMIZI GR
    12:15 ÇORLU BELEDİYESİ 35 55 İSTANBUL DSİ U12 KIRMIZI GR PO
    14:45 BAHÇ. YILDIZLARI 47 69 TEŞVİKİYE AKADEMİ U16 KIZ
    16:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ 46 52 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI U15 BEYAZ GR
    17:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ 42 58 GALATASARAY U12 KIZ
    18:30 TED 75 76 TEŞVİKİYE AKADEMİ U18 BGR
    19:45 FMV IŞIKSPOR 62 58 İSTANBULSPOR U18 BGR
               
    23 NİSAN PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    11:00 FESA 37 56 TEŞVİKİYE U16 MAVİ GR ASYA
    12:15 GALATASARAY 60 58 DARÜŞŞAFAKA U13 KIRMIZI GR
    13:30 DEV ATAŞEHİR 31 28 TEŞVİKİYE U10 MAVİ GR
    14:45 AÇI GENÇLİK 51 21 TEŞVİKİYE AKADEMİ U14 KIZ
    16:00 BEŞİKTAŞ 53 57 FENERBAHÇE U13 KIRMIZI GR
    17:15 ENKA 45 37 FMV ERENKÖY IŞIK U10 MAVİ GR
    18:30 ENKA 45 41 BAHÇ. BASK. İHT. U12 MAVİ GR PO AVR
    19:45 BAHÇ. BASK. İHT. 22 34 BEŞİKTAŞ U11 KIRMIZI GR PO
               
    25 NİSAN ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 TED 47 60 İSTANBULSPOR U18 BGR
    19:45 BEŞYILDIZ 38 30 İSTANBULSPOR U12 BEYAZ GR 
               
    26 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:15 DARÜŞŞAFAKA 32 52 ANADOLU EFES U13 KIRMIZI GR
               
    27 NİSAN CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 SPOR FABRİKASI 82 57 TİME OUT U16 BEYAZ GR PO
    19:45 BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ 20 41 DEV ADAMLAR U11 MAVİ AGR AVR
               
    27 NİSAN CUMA İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
    19:45 TEŞVİKİYE AKADEMİ 65 53 TED U14 MAVİ GR AVR
               
    27 NİSAN CUMA İSTEK VAKFI ACIBADEM OKULLARI S. S.
    18:30 FMV ERENKÖY IŞIK 56 52 ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 MAVİ GR ASYA
    19:45 BEYLERBEYİ 76 41 KÜÇÜKYALI GELİŞİM U15 MAVİ GR ASYA

    haberin devamı >>
  • 28/05/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 22.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 22. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
               
    14 NİSAN CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    12:30 TED 46 22 ROTARY 100.YIL AND. LİS. U11 MAVİ AGR AVR
    13:45 ATABEY SPOR KULÜBÜ 20 58 FONO KOLEJİ U14 BEYAZ GR
    15:00 ATABEY SPOR KULÜBÜ 12 34 TEŞVİKİYE U11 MAVİ BGR AVR
    16:15 TEŞVİKİYE 24 22 İSTANBUL BASKET U10 MAVİ GR
    17:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER 29 20 TEŞVİKYE AKADEMİ U10 BEYAZ GR
    18:45 AÇI GENÇLİK 66 56 ORİON U14 KIRMIZI GR
    20:00 AÇI GENÇLİK 72 81 BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ GR AVR
               
    14 NİSAN CUMARTESİ İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    17:15 DEV ATAŞEHİR 41 37 BAHÇ. BASK. İHT. U10 MAVİ GR
    18:30 AKADEMİ İSTANBUL 30 33 DEV ATAŞEHİR U13 MAVİ AGR ASYA
    19:45 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR 32 14 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U11 MAVİ ASYA GR
               
    14 NİSAN CUMARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 TEŞVİKİYE  54 43 TED U13 MAVİ AGR AVR
    19:00 MEF OKULLARI 38 41 TEŞVİKİYE AKADEMİ U13 MAVİ AGR AVR
               
    15 NİSAN PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    12:30 ALLSTARS İSTANBUL 32 29 ÇORLU BELEDİYE U13 KIRMIZI GR
               
    15 NİSAN PAZAR İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    16:00 FESA 57 52 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16 MAVİ GR ASYA
    17:15 BEYLERBEYİ 38 59 FMV ERENKÖY IŞIK U15 MAVİ GR ASYA
    18:30 BEYLERBEYİ 35 78 BEYKOZ U12 MAVİ GR ÇF ASYA
               
    16 NİSAN PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 BEYOĞLUSPOR 42 41 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U15 BEYAZ GR
    19:45 BAKIRKÖY ASLANSPOR 51 43 ATABEY SPOR KULÜBÜ U15 BEYAZ GR
               
    16 NİSAN PAZARTESİ İSTEK KAŞGARLI MAHMUT OKULU S. S.
    18:30 ÇAĞDAŞLAR 43 31 BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16 BEYAZ GR
    19:45 BAHÇ. YILDIZLARI 34 36 TED U16 MAVİ GR AVR
               
    16 NİSAN PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 FLORYA ELİT 63 65 TEŞVİKİYE U18 AGR
    19:15 TEŞVİKİYE 53 65 TİTAN AKADEMİ U16 MAVİ GR ASYA
               
    19 NİSAN PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:15 İSTBOL 59 57 TEŞVİKİYE AKADEMİ U15 MAVİ GR AVR
               
    20 NİSAN CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:30 İSTANBUL BASKET 43 21 BEŞYILDIZ U12 BEYAZ GR
    19:45 DEV ADAMLAR 22 30 TED U11 MAVİ AGR AVR
               
    20 NİSAN CUMA İSTEK VAKFI ACIBADEM OKULLARI S. S.
    18:30 AKADEMİ İSTANBUL 53 32 BEYKOZ U13 MAVİ AGR ASYA
    19:45 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. 77 96 TİTAN AKADEMİ U16 MAVİ GR ASYA

    haberin devamı >>
  • 26/05/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 28.HAFTA MAÇ PROGRAMI
     PUPA GELİŞİM LİGİ 28. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    26 MAYIS CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    14:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U13 KIZ
    15:15 BASKETS BAHÇ. YILDIZLARI U12 MAVİ GR 3-4'LÜK
    16:30 BEYKOZ FESA U12 MAVİ GR FİNAL
           
    27 MAYIS PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    14:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. AÇI GENÇLİK U14 KIZ 3-4'LÜK
    15:15 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U14 KIZ FİNAL
           
    28 MAYIS PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 FLORYA ELİT DEV ADAMLAR U18 ÇF
    19:00 BAHÇ. BASK. İHT. İSTBOL U14 MAVİ GR 3-4'LÜK
    20:15 FMV ERENKÖY IŞIK DEV ATAŞEHİR U14 MAVİ GR FİNAL
           
    28 MAYIS PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 KEMER COUNTRY AKADEMİ İSTANBUL U11 MAVİ GR YF
    19:15 AÇI GENÇLİK BAHÇ. BASK. İHT. U10 MAVİ GR 3-4'LÜK
    20:30 DEV ATAŞEHİR TEŞVİKİYE U10 MAVİ GR FİNAL
           
    29 MAYIS SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 TEŞVİKİYE KAAN U18 YF
    19:15 TEŞVİKİYE DEV ATAŞEHİR U13 MAVİ GR 3-4'LÜK
    20:30 FESA MEF OKULLARI U13 MAVİ GR FİNAL
           
    30 MAYIS ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    18:00 FMV IŞIKSPOR DEV ADAMLAR U18 YF
    19:15 TİTAN AKADEMİ AÇI GENÇLİK U16 MAVİ GR 3-4'LÜK
    20:30 İSTANBULSPOR TEŞVİKİYE U16 MAVİ GR FİNAL
           
    30 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 ANABİLİM KOLEJİ TEŞVİKİYE U11 MAVİ GR YF
    19:15 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BASKET U11 KIRMIZI GR 3-4'LÜK
    20:30 FENERBAHÇE FMV ERENKÖY IŞIK U11 KIRMIZI GR FİNAL
           
    31 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 KUTUP YILDIZI BEŞİKTAŞ U12 KIZ YF
    19:15 KAAN FMV IŞIKSPOR U18 3-4'LÜK
    20:30 TEŞVİKİYE DEV ADAMLAR U18 FİNAL
           
    1 HAZİRAN CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    19:15 BEŞYILDIZ TEŞVİKİYE U12 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    20:30 İSTANBUL BASKET KUTUP YILDIZI U12 BEYAZ GR FİNAL
           
    1 HAZİRAN CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 FENERBAHÇE GALATASARAY U12 KIZ YF
    19:15 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U12 KIRMIZI GR 3-4'LÜK
    20:30 FMV ERENKÖY IŞIK FENERBAHÇE U12 KIRMIZI GR FİNAL

    haberin devamı >>
  • 16/05/2018
    PUPA GELİŞİM LİGİ 2018 27.HAFTA MAÇ PROGRAM
     PUPA GELİŞİM LİGİ 27. HAFTA MAÇ PROGRAMI
           
    19 MAYIS CUMARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    11:15 KAAN İSTANBULSPOR U18 ÇF
    12:30 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U14 KIRMIZI GR YF
    13:45 KIRMIZI BAHÇ. BASK. İHT. MAVİ U10 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    15:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER SPOR FABRİKASI U10 BEYAZ GR FİNAL
    16:15 ORİON BASKETS U13 MAVİ GR AVR 3-4'LÜK
    17:30 ÇAĞDAŞLAR BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    18:45 BEŞYILDIZ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14 BEYAZ GR FİNAL
           
    19 MAYIS CUMARTESİ İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    15:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FESA U14 MAVİ ASYA GR 3-4'LÜK
    16:45 FMV ERENKÖY IŞIK DEV ATAŞEHİR U14 MAVİ ASYA GR FİNAL
    18:00 FMV ERENKÖY IŞIK BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ GR YF
           
    19 MAYIS CUMARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    19:00 ANADOLU EFES FENERBAHÇE U13 KIRMIZI GR YF
    20:15 TEŞVİKİYE AÇI GENÇLİK U16 MAVİ GR YF
           
    20 MAYIS PAZAR PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    11:15 FLORYA ELİT İSTBOL U18 PO
    12:30 FMV ERENKÖY IŞIK BEŞİKTAŞ U12 KIRMIZI GR YF
    13:45 İSTANBULSPOR TİTAN AKADEMİ U16 MAVİ GR YF
    15:00 SARIYER BELEDİYESİ DEV ADAMLAR U18 PO
    16:15 KUTUP YILDIZI BEŞİKTAŞ U12 KIZ
    17:30 FENERBAHÇE GALATASARAY U12 KIZ
    18:45 SİLİVRİ AKADEMİ BAKIRKÖY ASLAN U15 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    20:00 BEYOĞLUSPOR BAHÇ. YILDIZLARI U15 BEYAZ GR FİNAL
           
    20 MAYIS PAZAR İSTEK ACIBADEM OKULLARI S. S.
    15:30 DEV ATAŞEHİR FESA U13 MAVİ GR ASYA FİNAL
    16:45 FESA BAHÇ. YILDIZLARI U12 MAVİ GR YF
    18:00 BASKETS BEYKOZ U12 MAVİ GR YF
    19:15 AKADEMİ İSTANBUL KAAN MAVİ U13 MAVİ GR ASYA 3-4'LÜK
           
    21 MAYIS PAZARTESİ PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 BEŞİKTAŞ TEŞVİKİYE AKADEMİ U14 KIZ PO
    19:00 ÇAĞDAŞLAR TİME OUT U16 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    20:15 BEYOĞLUSPOR TEŞVİKİYE AKADEMİ U16 BEYAZ GR FİNAL
           
    21 MAYIS PAZARTESİ ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 DEV ATAŞEHİR İSTBOL U14 MAVİ GR YF
    19:15 BAHÇ. BASK. İHT. FMV ERENKÖY IŞIK U14 MAVİ GR YF
           
    22 MAYIS SALI ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 TEŞVİKİYE KEMER COUNRY U11 MAVİ GR AVR FNL GR
    19:15 GALATASARAY FENERBAHÇE U13 KIZ
    20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ MEF OKULLARI U13 MAVİ GR AVR FİNAL
           
    23 MAYIS ÇARŞAMBA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ U14 KIZ YF
    19:00 BEST İTÜ U13 BEYAZ GR 3-4'LÜK
    20:15 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ÇAĞDAŞLAR U13 BEYAZ GR FİNAL
           
    23 MAYIS ÇARŞAMBA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 AÇI GENÇLİK GALATASARAY U14 KIRMIZI GR 3-4'LÜK
    19:15 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U14 KIRMIZI GR FİNAL
    20:30 TEŞVİKİYE ÜSKÜDAR BASKETBOL U15 MAVİ GR YF
           
    24 MAYIS PERŞEMBE ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 FENERBAHÇE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U14 KIZ YF
    19:15 TEŞVİKİYE AKADEMİ FESA U13 MAVİ GR YF
    20:30 DEV ATAŞEHİR MEF OKULLARI U13 MAVİ GR YF
           
    25 MAYIS CUMA PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOS. BİLİMLER LİS. S. S.
    17:45 ÜSKÜDAR BASKETBOL FMV ERENKÖY IŞIK U15 MAVİ GR 3-4'LÜK
    19:00 TEŞVİKİYE BAHÇ. BASK. İHT. U15 MAVİ GR FİNAL
    20:30 TEŞVİKİYE TED U11 MAVİ GR AVR FNL GR
           
    25 MAYIS CUMA ZİNCİRLİKUYU İSOV S. S.
    18:00 FENERBAHÇE GALATASARAY U13 KIRMIZI GR 3-4'LÜK
    19:15 ANADOLU EFES DARÜŞŞAFAKA U13 KIRMIZI GR FİNAL

    haberin devamı >>
tüm haberler için tıklayınız >>
MEDYA
FOTOGRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
VİDEO GALERİSİ
tüm videolar için tıklayınız >>
PUAN DURUMU
U10 Mavi
U10 Beyaz
U11 Kırmızı
U11 Mavi Grup Avrupa
U11 Mavi Grup Asya
U12 Kırmızı
U12 Mavi Grup Avrupa
U12 Mavi Grup Asya
U12 Beyaz Grup
U13 Kırmızı
U13 Mavi Grup Avrupa
U13 Mavi Grup Asya
U13 Beyaz Grup
U14 Kırmızı
U14 Mavi Grup Avrupa
U14 Mavi Grup Asya
U14 Beyaz Grup
U15 Mavi Grup Avrupa
U15 Mavi Grup Asya
U15 Beyaz Grup
U16 Mavi Grup Avrupa
U16 Mavi Grup Asya
U16 Beyaz Grup
U18
U11 KIZLAR
U12 KIZLAR
U13 KIZLAR
U14 KIZLAR
U16 KIZLAR
İGL KRALLARI
BİZİ TAKİP EDİN
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 | İstanbul Gelişim Ligi
design