Lig |
Grup |
Tarih |
Salon |
A Takımı |
B Takımı |
Maç Sonucu |
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
04/04/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch (B) |
Kaya Gelişim |
47 - 50 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
04/04/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
Anadolu Smaç |
70 - 34 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
02/04/2024 - 14:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Açı Gençlik (A) |
İstanbul Türk Telekom |
18 - 45 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
02/04/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Titan Atletik |
52 - 56 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
02/04/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
Asya Kartalları |
37 - 51 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
02/04/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Platinyum Spor Kulübü |
Adatepe Dumlupınar |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
01/04/2024 - 10:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kartal Yıldızları |
Kadıköy İstanbul (B) |
57 - 60 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
01/04/2024 - 11:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Lions Basketball Academy |
Beyoğluspor |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
01/04/2024 - 12:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Gelecek Nesil |
Açı Gençlik |
28 - 48 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
01/04/2024 - 12:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Caan (A) |
Beyoğluspor |
81 - 47 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
01/04/2024 - 13:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent (B) |
Best Basketbol |
57 - 95 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
01/04/2024 - 14:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
FESA (A) |
Ünsped |
76 - 56 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
01/04/2024 - 14:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası |
Ünsped |
60 - 56 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
01/04/2024 - 15:20 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
İstanbul Ata |
Girişim Spor Kulübü |
39 - 45 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
01/04/2024 - 15:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Bahçeşehir Koleji |
FESA |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
01/04/2024 - 16:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Başakşehir Belediyesi |
Spor Fabrikası |
66 - 19 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
01/04/2024 - 16:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim (B) |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
42 - 45 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
01/04/2024 - 17:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Fenerbahçe Beko |
Bahçeşehir Koleji |
71 - 74 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
01/04/2024 - 17:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Sultangazi Karşıyaka |
İTÜ |
32 - 58 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
01/04/2024 - 18:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul (B) |
Karşıyaka Doğan |
26 - 68 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
01/04/2024 - 18:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Fenerbahçe Beko |
Bahçeşehir Eğitim |
73 - 47 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
01/04/2024 - 18:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
İTO ATL |
İTÜ |
32 - 58 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
01/04/2024 - 19:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Cevizli Atak |
27 - 26 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı B GR |
01/04/2024 - 19:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Fenerbahçe Beko |
Dev Ataşehir (A) |
72 - 47 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
01/04/2024 - 20:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Allstars İstanbul (A) |
30 - 108 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
30/03/2024 - 13:15 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Teşvikiye |
Allstars İstanbul |
17 - 54 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
30/03/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ayka Yetenek |
Starların Doğuşu |
33 - 39 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi A GR |
30/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (A) |
Bahçeşehir Bask. İht. (A) |
50 - 58 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
30/03/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Teşvikiye Akademi |
Olimpos |
40 - 64 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
30/03/2024 - 15:10 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Dev Ataşehir (A) |
12 - 56 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
30/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
Allstars İstanbul |
27 - 39 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
30/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Best Akademi |
Tenis Eskrim Dağcılık (A) |
59 - 73 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
30/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Olimpos |
Spor Fabrikası |
49 - 47 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
30/03/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
İstanbulls |
63 - 45 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
30/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
İstanbul Ata |
62 - 27 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
30/03/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Küçükçekmece Basketbol |
Daçka Şerifali |
24 - 73 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
30/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası (C) |
Beyoğlu Fenerbahçe |
15 - 29 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
30/03/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
Kadıköy İstanbul (A) |
64 - 36 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
30/03/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
Asist |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
30/03/2024 - 18:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Teşvikiye (A) |
Caan (A) |
66 - 56 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
30/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Ata |
İstanbul Karşıyaka |
30 - 51 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
30/03/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Potanın Kartalları |
38 - 61 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
30/03/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Teşvikiye (B) |
Atagül Basketbol Akademi |
62 - 57 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
30/03/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Göktürk Atletik |
Gelecek Nesil |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
30/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Caan (B) |
Lions Basketball Academy |
45 - 68 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
30/03/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kaya Gelişim |
Anadolu Smaç |
78 - 22 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
30/03/2024 - 19:40 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Dev Anadolu Yıldızları |
Ada Yıldızları |
38 - 65 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
30/03/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Altıneller |
Gelecek Nesil |
82 - 27 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
30/03/2024 - 20:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Lions Basketball Academy |
İstanbul Yıldızları |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya B GR |
28/03/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Küçükyalı Gelişim |
Kartal Yıldızları |
76 - 48 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
28/03/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları |
Allstars İstanbul (A) |
33 - 49 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
26/03/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
Karşıyaka Doğan |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
26/03/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
Kağıthane Starları |
29 - 35 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
26/03/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Caan |
Anadolu Smaç (A) |
77 - 32 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
24/03/2024 - 13:00 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB |
Kağıthane Starları |
39 - 26 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı A GR |
24/03/2024 - 13:15 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu |
Tenis Eskrim Dağcılık (A) |
42 - 70 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
24/03/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
İTÜ GVO Ayazağa |
Best Akademi |
27 - 48 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
24/03/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kocaeli Gelişim |
Parlayan Yıldızlar |
18 - 62 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
24/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
İTÜ |
56 - 39 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
24/03/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Asist |
Best Basketbol |
25 - 68 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
24/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (A) |
Kocaeli Gelişim |
60 - 36 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
24/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Eagles Basketball |
İTÜ |
49 - 52 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
24/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası |
Rotary 100. Yıl. And. Lis. |
41 - 33 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
24/03/2024 - 17:00 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Beyoğlu Fenerbahçe |
Açı Gençlik |
14 - 37 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
24/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Parlayan Yıldızlar |
56 - 13 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
24/03/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
11 Arthletic (B) |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
30 - 44 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
24/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Spor Fabrikası |
41 - 30 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
24/03/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Genç Atakent |
Petna (A) |
55 - 27 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
24/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
Asya Kartalları |
21 - 44 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
24/03/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
11 Arthletic |
İstanbul Ata |
29 - 41 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
24/03/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Sarıyer Anafartalar SK |
Sultangazi Karşıyaka |
51 - 12 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
24/03/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Genç Atakent |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
60 - 43 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
24/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Caan |
TED İstanbul Koleji |
50 - 32 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
24/03/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Ada Yıldızları (B) |
64 - 66 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
24/03/2024 - 19:40 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
İstanbul Ata |
Daçka Şerifali |
35 - 63 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
24/03/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Atagül Basketbol Akademi |
Sultangazi Karşıyaka |
55 - 39 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
24/03/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Açı Gençlik |
Beykoz Gençlik |
37 - 77 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
24/03/2024 - 20:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
FESA (A) |
Caan (A) |
53 - 50 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
23/03/2024 - 13:15 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Göktürk Atletik |
Hisar Okulları |
38 - 34 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
23/03/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Biz Basketbol |
Atletik Sportif İstanbul |
42 - 28 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
23/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Göktürk Atletik |
Açı Gençlik (B) |
35 - 47 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
23/03/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Spor Fabrikası |
55 - 65 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
23/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
AP Sportif |
İstanbulls |
24 - 63 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
23/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık |
İstanbul Kemer Basketbol |
26 - 19 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
23/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası |
Bakırköy Gelişim |
75 - 44 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
23/03/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Kurtköy |
Allstars İstanbul |
33 - 57 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
23/03/2024 - 17:00 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Kağıthane Starları |
Açı Gençlik |
19 - 17 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
23/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Başakşehir Belediyesi |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
23/03/2024 - 17:00 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Daçka Kocaeli |
Akademi İstanbul |
12 - 21 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
23/03/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Açı Gençlik |
28 - 47 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
23/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
İTÜ GVO Ayazağa |
Baskets |
46 - 26 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
23/03/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Titan Akademi |
Dev Ataşehir (B) |
37 - 63 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
23/03/2024 - 18:00 |
EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. |
Çengel Akademi |
Dev Ataşehir (C) |
51 - 16 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
23/03/2024 - 18:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Daçka Kocaeli |
Potanın Kartalları |
24 - 64 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
23/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Adres İstanbul (A) |
Kartal Yıldızları |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
23/03/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Allstars İstanbul |
Ümraniye Belediyesi |
56 - 35 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
23/03/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Bahçelievler Optimum |
57 - 56 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
23/03/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Ayka Bahçelievler |
Petna (A) |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
23/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Daçka Kocaeli (B) |
Karşıyaka Doğan |
17 - 48 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
23/03/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Adres İstanbul |
Boğaziçi Elit |
70 - 82 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
23/03/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Atagül Basketbol Akademi |
Beyoğluspor |
47 - 72 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
23/03/2024 - 20:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Karşıyaka Doğan |
UA Basketbol Akademi |
42 - 30 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
23/03/2024 - 20:30 |
EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
High Touch (A) |
54 - 44 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
21/03/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Asya Kartalları |
38 - 45 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
21/03/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Çengel Akademi |
AP Sportif |
76 - 34 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
21/03/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch |
Akademi İstanbul |
56 - 72 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
19/03/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim (A) |
11 Arthletic (A) |
55 - 40 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
19/03/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
UA Basketbol Akademi |
Anadolu Smaç (B) |
85 - 19 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
17/03/2024 - 13:15 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Teşvikiye (A) |
Spor Fabrikası |
49 - 37 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
17/03/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Hisar Okulları |
14 - 41 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
17/03/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dev Ataşehir |
Teşvikiye Akademi |
42 - 61 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
17/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Açı Gençlik (B) |
Teşvikiye Akademi (B) |
47 - 40 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
17/03/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Ünsped |
91 - 52 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
17/03/2024 - 15:00 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Çengel Akademi (B) |
Titan Akademi |
8 - 32 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
17/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Girişim Spor Kulübü |
19 - 26 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
17/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
İstanbul Panterleri |
Ayka Yetenek |
13 - 51 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
17/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Teşvikiye (B) |
Best Basketbol |
38 - 75 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
17/03/2024 - 16:15 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Caan |
Titan Akademi (A) |
55 - 29 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
17/03/2024 - 17:00 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Açı Gençlik |
Teşvikiye |
49 - 32 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
17/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
Karşıyaka Doğan |
64 - 14 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
17/03/2024 - 17:00 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
TED İstanbul Koleji |
Adatepe Dumlupınar |
50 - 13 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
17/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Atagül Basketbol Akademi |
Spor Fabrikası |
18 - 46 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
17/03/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Titan Akademi |
Üsküdar Basketbol |
47 - 70 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
17/03/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Göktürk Atletik |
Açı Gençlik |
28 - 19 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
17/03/2024 - 18:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Adatepe Dumlupınar |
Kağıthane Starları |
15 - 36 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
17/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
11 Arthletic (A) |
FESA |
27 - 62 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
17/03/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Kartal Yıldızları |
Marmara Elit |
71 - 22 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
17/03/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası (A) |
Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları |
33 - 21 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
17/03/2024 - 18:45 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
İstanbul Kemer Basketbol (A) |
Dev Ataşehir (A) |
48 - 45 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
17/03/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Sarıyer Anafartalar SK |
Göktürk Atletik |
32 - 46 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
17/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Paşabahçe Basketbol |
İstanbul Yıldızları |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
17/03/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları (A) |
Akademi İstanbul |
58 - 70 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
17/03/2024 - 19:40 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Kaya Gelişim |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
66 - 39 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
17/03/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası |
Teşvikiye |
67 - 41 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
17/03/2024 - 20:00 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (C) |
High Touch (B) |
45 - 19 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
17/03/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Açı Gençlik |
Bahçeşehir Koleji |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
17/03/2024 - 20:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
İstanbul Yıldızları |
Tan Spor Kulübü |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
16/03/2024 - 13:15 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
İstanbul Kemer Basketbol (B) |
Petna (A) |
40 - 25 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
16/03/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Altıneller |
Beyoğluspor |
39 - 35 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
16/03/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
AP Sportif |
78 - 16 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
16/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Açı Gençlik |
Spor Fabrikası (B) |
27 - 43 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
16/03/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Ayka Yetenek |
57 - 60 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
16/03/2024 - 15:00 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
Allstars İstanbul (A) |
56 - 50 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
16/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
UA Basketbol Akademi |
Allstars İstanbul |
43 - 62 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
16/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Açı Gençlik |
Cevizli Atak |
39 - 30 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
16/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Göktürk Atletik |
İstanbul Kemer Basketbol |
10 - 37 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
16/03/2024 - 16:15 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Daçka Şerifali |
Dev Ataşehir (D) |
16 - 36 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
16/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dev Kurtköy |
Karşıyaka Doğan |
31 - 56 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
16/03/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Anadolu Smaç |
Adres İstanbul |
39 - 89 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
16/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Genç Atakent (B) |
Olimpos |
66 - 18 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
16/03/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Dev Ataşehir (A) |
20 - 45 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa B GR |
16/03/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası (A) |
Kablan Academy |
32 - 9 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
16/03/2024 - 18:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
AP Sportif |
Ada Yıldızları |
46 - 80 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
16/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch |
Karşıyaka Doğan |
29 - 33 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
16/03/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Olimpos |
Bahçeşehir Eğitim |
9 - 22 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
16/03/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası (A) |
Hisar Okulları |
45 - 16 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya A GR |
16/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Ada Yıldızları (A) |
İstanbulls |
23 - 54 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
16/03/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Karşıyaka |
10 Spor Kulübü |
78 - 42 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
16/03/2024 - 19:40 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
İstanbul Yıldızları |
35 - 56 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
16/03/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
No 23 Basketball Academy |
Rotary 100. Yıl. And. Lis. |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
16/03/2024 - 20:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
11 Arthletic (B) |
Ada Yıldızları |
22 - 55 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
14/03/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Parlayan Yıldızlar |
40 - 55 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
14/03/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim (B) |
Kağıthane Starları |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
14/03/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Erenköy GSK |
Anadolu Smaç (A) |
69 - 34 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
12/03/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları |
Parlayan Yıldızlar |
83 - 45 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
12/03/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
Kartal Yıldızları |
48 - 54 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
12/03/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbulls |
High Touch (B) |
67 - 62 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
10/03/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası |
Lions Basketball Academy |
48 - 47 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya A GR |
10/03/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbulls |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
52 - 13 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
10/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
İstanbul Kemer Basketbol |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
54 - 25 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
10/03/2024 - 14:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Starların Doğuşu |
Spor Fabrikası |
30 - 41 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
10/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Üsküdar Basketbol |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
46 - 36 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
10/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Hisar Okulları |
İstanbul Kemer Basketbol (B) |
16 - 59 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi A GR |
10/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Yeşilköy Yıldızları |
Spor Fabrikası |
76 - 29 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
10/03/2024 - 17:00 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
No 23 Basketball Academy |
FESA |
46 - 48 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
10/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Sarıyer Belediyesi |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
10/03/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
11 Arthletic |
Adres İstanbul (B) |
52 - 28 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
10/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Yeşilköy Yıldızları (B) |
Ayka Yetenek |
46 - 38 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
10/03/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir |
Açı Gençlik |
73 - 21 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
10/03/2024 - 17:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent (B) |
Kablan Academy |
48 - 49 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
10/03/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Kutup Yıldızı |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
15 - 36 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
10/03/2024 - 18:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Kağıthane Starları |
29 - 45 |
Maç Detayı
|
U16 Kızlar |
U16 Kızlar Grubu |
10/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Daçka Şerifali |
61 - 55 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi A GR |
10/03/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Caan |
Daçka Şerifali (A) |
93 - 78 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
10/03/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Florya Elit |
Atagül Basketbol Akademi |
57 - 19 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
10/03/2024 - 18:40 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
Kaya Gelişim |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
10/03/2024 - 19:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Asist |
Silivri Çağrıbey |
33 - 52 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
10/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Adatepe Dumlupınar |
İstanbul Ata |
25 - 48 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
10/03/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Çengelköy Anka |
Asya Kartalları (B) |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
10/03/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Avrupa Akademi |
59 - 50 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
10/03/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Göktürk Atletik |
13 - 58 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
10/03/2024 - 20:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
B. Anka |
İstanbul Ata |
41 - 64 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
09/03/2024 - 13:15 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Spor Fabrikası (A) |
MVP Etiler (B) |
37 - 31 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
09/03/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
FESA (A) |
42 - 30 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
09/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Açı Gençlik |
Spor Fabrikası (A) |
28 - 42 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
09/03/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
İTÜ GVO Ayazağa |
20 - 34 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
09/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Atletik Sportif İstanbul |
48 - 16 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
09/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Spor Fabrikası (B) |
Teşvikiye |
46 - 26 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
09/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Avrupa Akademi |
Hisar Okulları |
42 - 24 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
09/03/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (D) |
Trend İstanbul |
38 - 13 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
09/03/2024 - 17:00 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Biz Basketbol |
Kağıthane Starları |
21 - 13 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
09/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Asya Kartalları |
48 - 43 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
09/03/2024 - 17:00 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
B. Anka |
Anadolu Smaç |
34 - 11 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
09/03/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Ümraniye Belediyesi |
Daçka Şerifali |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
09/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ayka Bahçelievler |
Göktürk Atletik |
16 - 37 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
09/03/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
Dev Ataşehir (A) |
37 - 63 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
09/03/2024 - 17:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Ünsped |
Genç Atakent (B) |
14 - 73 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
09/03/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (B) |
Olimpos |
26 - 20 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
09/03/2024 - 18:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Platinyum Spor Kulübü |
TED İstanbul Koleji |
34 - 58 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
09/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA |
Karşıyaka Doğan |
49 - 23 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
09/03/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Bakırköy Gelişim |
İstanbul Panterleri |
20 - 34 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
09/03/2024 - 19:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Yeşilköy Yıldızları |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
09/03/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (B) |
Spor Fabrikası (B) |
24 - 32 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
09/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Ada Yıldızları (A) |
11 Arthletic (A) |
57 - 35 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya B GR |
09/03/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Asya Kartalları (B) |
60 - 37 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
09/03/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Florya Elit |
Bakırköy Gelişim |
71 - 31 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
09/03/2024 - 20:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Asist |
Yeşilköy Yıldızları |
20 - 80 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
09/03/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
Best Basketbol |
75 - 48 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
09/03/2024 - 20:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Ada Yıldızları (A) |
FESA (B) |
70 - 55 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi A GR |
08/03/2024 - 17:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye |
Açı Gençlik |
87 - 56 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
07/03/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Asya Kartalları |
51 - 22 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
07/03/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul (A) |
Girişim (B) |
47 - 13 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
07/03/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul (B) |
Asya Kartalları (A) |
39 - 45 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
05/03/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch |
İstanbul Karşıyaka |
61 - 65 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
05/03/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Boğaziçi |
43 - 41 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya B GR |
05/03/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbulls |
Karşıyaka Doğan |
43 - 40 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
03/03/2024 - 09:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Beyoğluspor |
Teşvikiye Beyaz |
59 - 57 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
03/03/2024 - 10:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Kırmızı |
Bahçelievler Optimum |
59 - 63 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
03/03/2024 - 11:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Akademi |
FESA |
55 - 32 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
03/03/2024 - 12:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Akademi |
Genç Atakent (A) |
51 - 44 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
03/03/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Teşvikiye (A) |
Petna |
46 - 63 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
03/03/2024 - 13:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Genç Atakent |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
50 - 35 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya A GR |
03/03/2024 - 14:00 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
Dev Ataşehir (B) |
22 - 35 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
03/03/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Çengel Akademi (A) |
Daçka Kocaeli |
53 - 18 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
03/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Göktürk Atletik |
Teşvikiye Akademi (B) |
42 - 24 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
03/03/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Teşvikiye (B) |
Yeşilköy Yıldızları |
22 - 84 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı B GR |
03/03/2024 - 14:50 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Anadolu Efes |
Petna (A) |
59 - 32 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
03/03/2024 - 15:10 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
High Touch (B) |
Dev Ataşehir (B) |
36 - 68 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
03/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Kocaeli |
Çengel Akademi |
27 - 52 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
03/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Teşvikiye Akademi (B) |
Olimpos |
47 - 66 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
03/03/2024 - 16:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Anadolu Efes |
Bahçeşehir Bask. İht. (A) |
68 - 29 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
03/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası |
Asist |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
03/03/2024 - 16:15 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Titan Akademi (B) |
16 - 55 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
03/03/2024 - 17:00 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
11 Arthletic (A) |
Teşvikiye Akademi (A) |
53 - 44 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
03/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Kocaeli (B) |
Kartal Yıldızları |
14 - 53 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
03/03/2024 - 17:00 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kağıthane Starları |
Karşıyaka Doğan |
47 - 48 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
03/03/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Lions Basketball Academy |
62 - 16 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı A GR |
03/03/2024 - 17:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Yeşilköy Yıldızları (A) |
Tenis Eskrim Dağcılık (A) |
54 - 74 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
03/03/2024 - 17:10 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (A) |
Ada Yıldızları (B) |
56 - 13 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
03/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası (C) |
MVP Etiler (A) |
14 - 32 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
03/03/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Titan Atletik |
Küçükyalı Gelişim |
65 - 82 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
03/03/2024 - 17:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Teşvikiye Akademi (B) |
Avrupa Akademi |
24 - 68 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
03/03/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Kablan Academy |
Teşvikiye |
35 - 59 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
03/03/2024 - 18:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kağıthane Starları |
Atletik Sportif İstanbul |
38 - 29 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
03/03/2024 - 18:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Best Akademi |
Teşvikiye Akademi (A) |
52 - 26 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
03/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA |
Daçka Kocaeli |
47 - 67 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
03/03/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
16 - 23 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
03/03/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Cedi Osman Basketbol |
İTÜ GVO Ayazağa |
16 - 21 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
03/03/2024 - 18:40 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (A) |
Girişim (A) |
29 - 57 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
03/03/2024 - 19:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçelievler Belediye |
UA Basketbol Akademi |
25 - 40 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
03/03/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Teşvikiye Akademi |
Petna |
21 - 65 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
03/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
B. Anka |
Platinyum Spor Kulübü |
52 - 21 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
03/03/2024 - 19:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Atagül Basketbol Akademi |
Teşvikiye Akademi |
36 - 24 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
03/03/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Beyoğluspor |
59 - 54 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
03/03/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası |
Teşvikiye (B) |
53 - 59 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
03/03/2024 - 20:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Adres İstanbul |
İstanbul Yıldızları |
56 - 13 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
02/03/2024 - 13:15 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Açı Gençlik |
Göktürk Atletik |
7 - 33 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
02/03/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Teşvikiye |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
02/03/2024 - 14:30 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
İdol Atletik |
Açı Gençlik |
47 - 23 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
02/03/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Olimpos |
Spor Fabrikası (A) |
26 - 58 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
02/03/2024 - 15:00 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (D) |
11 Arthletic |
72 - 29 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
02/03/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
High Touch |
19 - 58 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
02/03/2024 - 15:45 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Spor Fabrikası (A) |
Petna (A) |
46 - 18 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
02/03/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ayka Yetenek |
Atagül Basketbol Akademi |
53 - 22 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
02/03/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
Üsküdar Basketbol |
40 - 30 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
02/03/2024 - 17:00 |
BAHÇEKÖY Açı Lisesi S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
İTÜ GVO Ayazağa |
30 - 37 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
02/03/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Çengelköy Anka |
Adres İstanbul (A) |
28 - 15 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
02/03/2024 - 17:00 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
FESA (B) |
High Touch (A) |
40 - 89 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
02/03/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Boğaziçi Elit |
İstanbul Ata |
43 - 55 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
02/03/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
İstanbul Kemer Basketbol (A) |
Ayka Yetenek |
50 - 36 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
02/03/2024 - 17:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Yeşilköy Yıldızları (B) |
Spor Fabrikası |
37 - 55 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
02/03/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Gelecek Nesil |
Petna (B) |
15 - 66 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
02/03/2024 - 18:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Caan |
FESA (B) |
68 - 29 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
02/03/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Adres İstanbul (B) |
Asya Kartalları |
29 - 64 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
02/03/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
İstanbul Ata |
33 - 32 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
02/03/2024 - 19:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Florya Elit |
Bakırköy Gelişim |
72 - 41 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
02/03/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
Spor Fabrikası (B) |
52 - 5 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
02/03/2024 - 19:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kağıthane Starları |
10 Spor Kulübü |
59 - 18 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
02/03/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
TED İstanbul Koleji |
Sirius Sportif |
69 - 27 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
02/03/2024 - 20:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Florya Elit |
Avrupa Akademi |
76 - 68 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
02/03/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
İTO ATL |
63 - 23 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
02/03/2024 - 20:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kağıthane Starları |
B. Anka |
63 - 14 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi A GR |
01/03/2024 - 16:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık |
Caan |
67 - 58 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
29/02/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Boğaziçi |
11 Arthletic |
52 - 33 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
29/02/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Akademi İstanbul |
İstanbulls |
44 - 37 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
29/02/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kaya Gelişim |
Üsküdar Basketbol |
32 - 69 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
27/02/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Allstars İstanbul (B) |
66 - 44 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
27/02/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kadıköy İstanbul (A) |
Allstars İstanbul (A) |
35 - 53 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
27/02/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Paşabahçe Basketbol |
Kağıthane Starları |
70 - 73 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
25/02/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Çengel Akademi |
Caan (B) |
93 - 78 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
25/02/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Çengel Akademi (B) |
Dev Ataşehir (B) |
10 - 15 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya A GR |
25/02/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Ada Yıldızları (A) |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
49 - 22 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
25/02/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ünsped |
Spor Fabrikası (A) |
21 - 42 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
25/02/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası (A) |
Ayka Bahçelievler |
56 - 22 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
25/02/2024 - 15:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ayka Yetenek |
High Touch |
35 - 40 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
25/02/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası (B) |
Beyoğlu Fenerbahçe |
62 - 6 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
25/02/2024 - 16:00 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Titan Akademi (B) |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
25/02/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
Dev Ataşehir (B) |
44 - 39 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
25/02/2024 - 16:45 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Ayka Yetenek |
56 - 22 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
25/02/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Kağıthane Starları |
74 - 34 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
25/02/2024 - 17:15 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Titan Akademi (A) |
High Touch (B) |
64 - 14 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa B GR |
25/02/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Favori İstanbul |
Yeşilköy Yıldızları |
38 - 20 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
25/02/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
FESA (A) |
59 - 66 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
25/02/2024 - 18:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Dev Ataşehir (A) |
Tenis Eskrim Dağcılık |
50 - 26 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
25/02/2024 - 18:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
31 - 17 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
25/02/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Allstars İstanbul |
22 - 65 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
25/02/2024 - 18:30 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
High Touch |
Titan Akademi |
14 - 32 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
25/02/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Bahçeşehir Eğitim |
Yeşilköy Yıldızları |
20 - 35 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
25/02/2024 - 18:40 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (C) |
FESA (B) |
24 - 35 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
25/02/2024 - 19:15 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık |
Galatasaray |
61 - 42 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
25/02/2024 - 19:15 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Yıldızları |
Bosna Basket |
62 - 27 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
25/02/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası |
Gelecek Nesil |
58 - 14 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
25/02/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Beyoğluspor |
İstanbul Panterleri |
61 - 30 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
25/02/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
Best Basketbol |
49 - 25 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
25/02/2024 - 20:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Asya Kartalları |
50 - 58 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
24/02/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
AP Sportif |
78 - 16 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
24/02/2024 - 10:10 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Çengel Akademi (A) |
Akademi İstanbul |
47 - 34 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
24/02/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Allstars İstanbul |
Girişim Spor Kulübü |
45 - 14 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
24/02/2024 - 11:20 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
İstanbul Ata |
Dev Ataşehir (D) |
21 - 35 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
24/02/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Trend İstanbul |
Kağıthane Starları |
18 - 27 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
24/02/2024 - 12:30 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
10 Spor Kulübü |
Dev Ataşehir (B) |
38 - 83 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
24/02/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Gelecek Nesil |
Açı Gençlik (B) |
16 - 73 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
24/02/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Genç Atakent (B) |
MVP Etiler (B) |
48 - 32 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
24/02/2024 - 15:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Platinyum Spor Kulübü |
Anadolu Smaç |
56 - 26 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
24/02/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
İstanbul Kemer Basketbol (A) |
Genç Atakent |
46 - 28 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
24/02/2024 - 16:45 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ümraniye Belediyesi |
Kutup Yıldızı |
66 - 9 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
24/02/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Adatepe Dumlupınar |
59 - 22 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
24/02/2024 - 18:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Asya Kartalları |
İdol Atletik |
19 - 47 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
24/02/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Bahçeşehir Eğitim |
Tenis Eskrim Dağcılık (A) |
35 - 59 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi A GR |
24/02/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
FESA (A) |
Daçka Şerifali (A) |
79 - 45 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
24/02/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Olimpos |
Sultangazi Karşıyaka |
27 - 5 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
24/02/2024 - 19:15 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
Tan Spor Kulübü |
18 - 49 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
24/02/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (B) |
Spor Fabrikası (B) |
14 - 32 |
Maç Detayı
|
U16 Kızlar |
U16 Kızlar Grubu |
24/02/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Açı Gençlik |
Bahçelievler Optimum |
53 - 32 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
24/02/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası (C) |
Petna (B) |
18 - 38 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
24/02/2024 - 20:30 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Asya Kartalları (A) |
Ada Yıldızları |
44 - 74 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
22/02/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch (B) |
Titan Akademi |
39 - 82 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
22/02/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch (B) |
Kadıköy İstanbul |
50 - 66 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
22/02/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Dev Anadolu Yıldızları |
68 - 34 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
20/02/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
UA Basketbol Akademi |
MVP Çekmeköy |
54 - 55 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
20/02/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
Caan |
39 - 51 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
20/02/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Caan |
İstanbul Ata |
39 - 23 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
18/02/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Boğaziçi |
Kadıköy İstanbul (B) |
63 - 48 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
18/02/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kağıthane Starları |
Adres İstanbul (B) |
49 - 32 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
18/02/2024 - 11:30 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Daçka Kocaeli |
Dev Ataşehir (A) |
13 - 50 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
18/02/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kağıthane Starları |
Paşabahçe Basketbol |
19 - 20 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
18/02/2024 - 12:30 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
Daçka Kocaeli |
45 - 40 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
18/02/2024 - 13:40 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (C) |
Daçka Kocaeli |
15 - 28 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
18/02/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (A) |
Kocaeli Gelişim |
53 - 42 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
18/02/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Avrupa Akademi |
Sarıyer Anafartalar SK |
33 - 30 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
18/02/2024 - 14:45 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Akademi İstanbul |
Dudullu OSB (A) |
67 - 58 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
18/02/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kocaeli Gelişim |
11 Arthletic (A) |
32 - 27 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
18/02/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Bahçelievler Belediye |
Teşvikiye |
31 - 34 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
18/02/2024 - 16:00 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Titan Akademi (A) |
FESA (B) |
52 - 20 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
18/02/2024 - 16:15 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (A) |
High Touch (B) |
52 - 59 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
18/02/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
No 23 Basketball Academy |
Kocaeli Gelişim |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U16 Kızlar |
U16 Kızlar Grubu |
18/02/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Baskets |
27 - 68 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
18/02/2024 - 17:15 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Titan Akademi (B) |
Asya Kartalları |
37 - 28 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa B GR |
18/02/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası (A) |
Bahçelievler Belediye |
31 - 40 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
18/02/2024 - 17:45 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (A) |
High Touch (A) |
53 - 60 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
18/02/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (B) |
Açı Gençlik |
46 - 26 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
18/02/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kocaeli Gelişim |
İstanbul Kemer Basketbol (A) |
32 - 60 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
18/02/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Kızıltoprak 2004 |
Daçka Şerifali |
41 - 37 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
18/02/2024 - 18:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Titan Akademi |
Dinamo |
60 - 30 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
18/02/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları |
Olimpos |
24 - 15 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
18/02/2024 - 19:15 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (B) |
Caan |
33 - 63 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
18/02/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Baskets |
Petna (A) |
38 - 30 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
18/02/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Olimpos |
Göktürk Atletik |
65 - 32 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
18/02/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Ayka Yetenek |
Petna |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
17/02/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Akademi İstanbul |
Allstars İstanbul |
14 - 60 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
17/02/2024 - 13:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Starların Doğuşu |
Florya Elit |
39 - 70 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
17/02/2024 - 14:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
İdol Atletik |
Kutup Yıldızı |
68 - 18 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
17/02/2024 - 16:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Başakşehir Belediyesi |
Atletik Sportif İstanbul |
15 - 9 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
17/02/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
11 Arthletic |
50 - 22 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
17/02/2024 - 17:00 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Tan Spor Kulübü |
55 - 30 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
17/02/2024 - 17:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Başakşehir Belediyesi |
Lions Basketball Academy |
42 - 19 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
17/02/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir |
FESA |
50 - 36 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
17/02/2024 - 18:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch (B) |
İstanbul Ata |
43 - 70 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
17/02/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Göktürk Atletik |
Petna |
18 - 21 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
17/02/2024 - 18:20 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Allstars İstanbul |
27 - 50 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
17/02/2024 - 18:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Yeşilköy Yıldızları (B) |
Bakırköy Gelişim |
56 - 19 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
17/02/2024 - 18:40 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
TED İstanbul Koleji |
26 - 25 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
17/02/2024 - 19:15 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Yıldızları |
İstanbul Ata |
62 - 36 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
17/02/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Açı Gençlik (B) |
Petna (B) |
29 - 19 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
17/02/2024 - 20:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ünsped |
Sultangazi Karşıyaka |
56 - 47 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi A GR |
17/02/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (A) |
Açı Gençlik |
51 - 36 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
17/02/2024 - 20:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Anadolu Smaç (B) |
Asya Kartalları |
28 - 46 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
15/02/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Küçükyalı Gelişim |
Kağıthane Starları |
55 - 38 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
15/02/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları (B) |
İstanbul Ata |
31 - 54 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
15/02/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA |
Ada Yıldızları (A) |
36 - 33 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
13/02/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kadıköy İstanbul (B) |
Asya Kartalları (B) |
46 - 37 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
13/02/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
11 Arthletic (B) |
51 - 31 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
13/02/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kartal Yıldızları |
Asya Kartalları (B) |
37 - 29 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
11/02/2024 - 09:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Beyaz |
Altıneller |
57 - 51 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
11/02/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Akademi İstanbul |
Allstars İstanbul (A) |
43 - 48 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
11/02/2024 - 10:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Florya Elit |
Teşvikiye Kırmızı |
57 - 52 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
11/02/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kadıköy İstanbul |
Caan |
44 - 46 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
11/02/2024 - 11:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Fenerbahçe Beko |
Tenis Eskrim Dağcılık |
48 - 59 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
11/02/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
High Touch (B) |
Erenköy GSK |
24 - 32 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
11/02/2024 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Teşvikiye Akademi (B) |
Ünsped |
66 - 42 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı B GR |
11/02/2024 - 12:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Fenerbahçe Beko |
Petna (A) |
53 - 57 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
11/02/2024 - 12:30 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB |
11 Arthletic |
35 - 18 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
11/02/2024 - 13:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Akademi (B) |
Petna (B) |
28 - 58 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
11/02/2024 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Teşvikiye Akademi (A) |
Girişim (A) |
43 - 79 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
11/02/2024 - 13:45 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (B) |
Anadolu Smaç |
40 - 21 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
11/02/2024 - 14:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Asist |
Teşvikiye (B) |
38 - 40 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
11/02/2024 - 14:50 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Spor Fabrikası |
Teşvikiye Akademi |
34 - 21 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
11/02/2024 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
11 Arthletic |
Teşvikiye Akademi |
49 - 58 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
11/02/2024 - 15:00 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Akademi İstanbul |
Dudullu OSB (A) |
49 - 56 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
11/02/2024 - 15:10 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Bahçeşehir Koleji |
Dev Ataşehir |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
11/02/2024 - 15:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Asist |
Best Basketbol |
33 - 31 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
11/02/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
Ümraniye Belediyesi |
9 - 33 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı A GR |
11/02/2024 - 16:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Açı Gençlik |
Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu |
75 - 42 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
11/02/2024 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
MVP Etiler (A) |
29 - 53 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
11/02/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
Adres İstanbul (B) |
63 - 18 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
11/02/2024 - 16:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Kutup Yıldızı |
Sarıyer Belediyesi |
19 - 48 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
11/02/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Ata |
Platinyum Spor Kulübü |
87 - 58 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
11/02/2024 - 17:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İTÜ GVO Ayazağa |
Teşvikiye Akademi (A) |
30 - 34 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
11/02/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
High Touch (A) |
29 - 28 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
11/02/2024 - 17:30 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Lions Basketball Academy |
Çengel Akademi |
76 - 51 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
11/02/2024 - 18:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Genç Atakent (B) |
Teşvikiye |
52 - 49 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
11/02/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Eagles Basketball |
Teşvikiye (B) |
38 - 49 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
11/02/2024 - 18:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Lions Basketball Academy |
Teşvikiye |
31 - 43 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
11/02/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
İstanbul Ata |
73 - 21 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
11/02/2024 - 18:50 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Titan Atletik |
Ada Yıldızları (B) |
71 - 70 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
11/02/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Teşvikiye |
17 - 28 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
11/02/2024 - 19:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Yeşilköy Yıldızları |
Teşvikiye (A) |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
11/02/2024 - 19:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Cedi Osman Basketbol |
FESA (A) |
59 - 69 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
11/02/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları |
Girişim (B) |
57 - 24 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
11/02/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Teşvikiye Akademi |
32 - 41 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
10/02/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
AP Sportif |
Dinamo |
45 - 91 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
10/02/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
İstanbulls |
53 - 31 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
10/02/2024 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Başakşehir Belediyesi |
Biz Basketbol |
24 - 40 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
10/02/2024 - 13:41 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
İstanbul Kemer Basketbol (B) |
Göktürk Atletik |
51 - 16 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
10/02/2024 - 14:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ayka Bahçelievler |
Hisar Okulları |
10 - 25 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
10/02/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Çengel Akademi (B) |
37 - 20 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
10/02/2024 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Silivri Çağrıbey |
FESA |
55 - 44 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
10/02/2024 - 15:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Florya Elit |
İstanbul Panterleri |
54 - 22 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
10/02/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Cevizli Atak |
Asya Kartalları |
25 - 39 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
10/02/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (C) |
İstanbul Ata |
29 - 47 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
10/02/2024 - 16:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik (B) |
Sarıyer Anafartalar SK |
63 - 32 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
10/02/2024 - 16:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Baskets |
Genç Atakent |
29 - 65 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
10/02/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İdol Atletik |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
50 - 28 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
10/02/2024 - 17:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Dev Ataşehir (D) |
14 - 51 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
10/02/2024 - 17:30 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
Parlayan Yıldızlar |
69 - 29 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
10/02/2024 - 18:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ayka Yetenek |
Bakırköy Gelişim |
76 - 17 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa B GR |
10/02/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Kablan Academy |
Favori İstanbul |
15 - 40 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
10/02/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA (B) |
Adres İstanbul (A) |
63 - 28 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
10/02/2024 - 18:40 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
Kızıltoprak 2004 |
23 - 49 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
10/02/2024 - 18:50 |
TÜRKÇİMENTO Mesleki Teknik Anadolu Lisesi S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
High Touch |
63 - 46 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
10/02/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Bahçeşehir Koleji |
Bahçeşehir Eğitim |
29 - 46 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
10/02/2024 - 19:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ayka Yetenek |
Gelecek Nesil |
52 - 37 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
10/02/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Sirius Sportif |
Platinyum Spor Kulübü |
14 - 37 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
10/02/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Altıneller |
Olimpos |
12 - 69 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
08/02/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kartal Yıldızları |
11 Arthletic |
34 - 56 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
08/02/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dudullu OSB (A) |
High Touch (A) |
41 - 63 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
08/02/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları (A) |
High Touch (B) |
54 - 47 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
06/02/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
Ada Yıldızları (B) |
47 - 65 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
06/02/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Gökyüzü Yıldızları |
Daçka Şerifali |
21 - 56 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
06/02/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
Kağıthane Starları |
43 - 44 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
04/02/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Akademi İstanbul |
İstanbul Karşıyaka |
61 - 66 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
04/02/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Anadolu Smaç |
Sirius Sportif |
29 - 28 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
04/02/2024 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
İstanbul Yıldızları |
Platinyum Spor Kulübü |
32 - 35 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
04/02/2024 - 14:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Akademi |
İstanbul Kemer Basketbol |
63 - 31 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
04/02/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch (A) |
Parlayan Yıldızlar |
33 - 62 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
04/02/2024 - 15:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
İTO ATL |
44 - 26 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
04/02/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kızıltoprak 2004 |
High Touch |
38 - 56 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
04/02/2024 - 16:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Kablan Academy |
Best Basketbol |
37 - 58 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
04/02/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (A) |
11 Arthletic (A) |
62 - 23 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
04/02/2024 - 17:00 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Adres İstanbul (B) |
Titan Akademi (B) |
22 - 66 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
04/02/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Bahçeşehir Eğitim |
Petna (B) |
24 - 14 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
04/02/2024 - 18:15 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Adres İstanbul (A) |
Titan Akademi (A) |
18 - 78 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
04/02/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Lions Basketball Academy |
Kağıthane Starları |
50 - 27 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
04/02/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık |
İTO Spor Kulübü |
62 - 33 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
04/02/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
İstanbul Yıldızları |
28 - 38 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
04/02/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Rotary 100. Yıl. And. Lis. |
Petna |
34 - 53 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
03/02/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Marmara Elit |
Karşıyaka Doğan |
28 - 62 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
03/02/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Çengel Akademi |
Dinamo |
85 - 70 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
03/02/2024 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
İstanbul Ata |
Paşabahçe Basketbol |
43 - 58 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
03/02/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul (A) |
11 Arthletic (B) |
52 - 27 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
03/02/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
11 Arthletic |
Kağıthane Starları |
22 - 46 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
03/02/2024 - 16:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Asist |
Genç Atakent (B) |
47 - 24 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
03/02/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
Kızıltoprak 2004 |
16 - 64 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
03/02/2024 - 18:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Bakırköy Gelişim |
Atagül Basketbol Akademi |
23 - 32 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
03/02/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (B) |
Beyoğlu Fenerbahçe |
35 - 20 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
03/02/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Anadolu Smaç (A) |
High Touch (B) |
26 - 52 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
03/02/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
Tenis Eskrim Dağcılık |
21 - 33 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
03/02/2024 - 19:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Bakırköy Gelişim |
Best Basketbol |
33 - 34 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
03/02/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Yıldızları |
Allstars İstanbul |
25 - 21 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
02/02/2024 - 12:15 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Biz Basketbol |
Paşabahçe Basketbol |
28 - 13 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
02/02/2024 - 12:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Adatepe Dumlupınar |
Kağıthane Starları |
23 - 47 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
02/02/2024 - 13:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Beyoğluspor |
Küçükçekmece Basketbol |
56 - 41 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
02/02/2024 - 13:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Adres İstanbul |
Kaya Gelişim |
21 - 98 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
02/02/2024 - 14:45 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Beyoğluspor |
Gelecek Nesil |
48 - 17 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
02/02/2024 - 16:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Ayka Yetenek |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
43 - 60 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
02/02/2024 - 17:15 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık |
Bahçeşehir Bask. İht. (A) |
66 - 37 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
02/02/2024 - 18:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Anadolu Efes |
İTO Spor Kulübü |
74 - 25 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
01/02/2024 - 11:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Ata |
Tan Spor Kulübü |
30 - 43 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
01/02/2024 - 12:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Fenerbahçe Beko |
Best Akademi |
53 - 41 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
01/02/2024 - 12:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA (A) |
High Touch (A) |
53 - 30 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
01/02/2024 - 13:15 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
Cedi Osman Basketbol |
35 - 29 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
01/02/2024 - 13:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Ata |
AP Sportif |
43 - 40 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
01/02/2024 - 14:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İstanbul Panterleri |
Bosna Basket |
26 - 67 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
01/02/2024 - 15:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dev Anadolu Yıldızları |
UA Basketbol Akademi |
30 - 61 |
Maç Detayı
|
U16 Kızlar |
U16 Kızlar Grubu |
31/01/2024 - 10:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Bahçelievler Optimum |
Daçka Şerifali |
53 - 50 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
31/01/2024 - 11:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Boğaziçi Elit |
Anadolu Smaç |
77 - 26 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
31/01/2024 - 11:15 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Sarıyer Belediyesi |
Daçka Şerifali |
51 - 14 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
31/01/2024 - 12:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kadıköy İstanbul (B) |
Paşabahçe Basketbol |
36 - 35 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
31/01/2024 - 12:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
İdol Atletik |
Ümraniye Belediyesi |
47 - 35 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
31/01/2024 - 13:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
Kartal Yıldızları |
28 - 41 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
31/01/2024 - 15:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
UA Basketbol Akademi |
Allstars İstanbul (B) |
39 - 19 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
26/01/2024 - 11:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dudullu OSB (A) |
Ada Yıldızları (A) |
52 - 70 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
26/01/2024 - 13:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Erenköy GSK |
Dudullu OSB (B) |
22 - 37 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
25/01/2024 - 11:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları |
Daçka Şerifali (B) |
76 - 36 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
25/01/2024 - 12:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Silivri Çağrıbey |
Bahçeşehir Koleji |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
25/01/2024 - 13:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul (A) |
Ada Yıldızları |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
25/01/2024 - 13:50 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Genç Atakent (B) |
Silivri Çağrıbey |
38 - 75 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
25/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Küçükyalı Gelişim |
47 - 64 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
25/01/2024 - 15:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Genç Atakent (B) |
Spor Fabrikası (A) |
49 - 27 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
24/01/2024 - 11:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Altıneller |
Sultangazi Karşıyaka |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı B GR |
24/01/2024 - 12:50 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Anadolu Efes |
Fenerbahçe Beko |
63 - 46 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
23/01/2024 - 13:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
AP Sportif |
69 - 15 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
23/01/2024 - 13:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Anadolu Efes |
Fenerbahçe Beko |
63 - 70 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
23/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları (B) |
Boğaziçi Elit |
19 - 57 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı B GR |
23/01/2024 - 14:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Galatasaray |
Dev Ataşehir (A) |
52 - 65 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
22/01/2024 - 11:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (A) |
İTO Spor Kulübü |
68 - 54 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
22/01/2024 - 13:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Fenerbahçe Beko |
Bahçeşehir Koleji |
63 - 43 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
22/01/2024 - 14:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Bakırköy Gelişim |
Bahçelievler Optimum |
26 - 51 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
22/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
İstanbul Yıldızları |
46 - 48 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
22/01/2024 - 15:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Gelecek Nesil |
Sarıyer Anafartalar SK |
10 - 34 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
21/01/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
İstanbul Karşıyaka |
B. Anka |
58 - 9 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
21/01/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kağıthane Starları |
Platinyum Spor Kulübü |
61 - 15 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
21/01/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
B. Anka |
Paşabahçe Basketbol |
22 - 56 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
21/01/2024 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Dudullu OSB (A) |
42 - 37 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
21/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
Asya Kartalları |
26 - 45 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
21/01/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Kocaeli (A) |
Asya Kartalları (A) |
27 - 64 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
21/01/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Kocaeli |
Girişim Spor Kulübü |
15 - 17 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
21/01/2024 - 17:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Spor Fabrikası (B) |
24 - 30 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
21/01/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Kocaeli |
Girişim Spor Kulübü |
46 - 58 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
21/01/2024 - 19:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
İdol Atletik |
Sarıyer Belediyesi |
30 - 22 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
21/01/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch (A) |
Daçka Kocaeli |
56 - 92 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
20/01/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
High Touch (B) |
İstanbulls |
86 - 64 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
20/01/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kaya Gelişim |
Marmara Akademi |
75 - 35 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
20/01/2024 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Paşabahçe Basketbol |
Kartal Yıldızları |
59 - 55 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
20/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
11 Arthletic |
Daçka Şerifali |
14 - 34 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
20/01/2024 - 15:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Ünsped |
Olimpos |
40 - 15 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
20/01/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA (B) |
High Touch (B) |
53 - 20 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa B GR |
20/01/2024 - 16:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Yeşilköy Yıldızları |
Spor Fabrikası (A) |
28 - 54 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya B GR |
20/01/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
Küçükyalı Gelişim |
38 - 36 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
20/01/2024 - 17:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
İstanbul Panterleri |
Starların Doğuşu |
23 - 69 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
20/01/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Karşıyaka Doğan |
44 - 25 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
20/01/2024 - 19:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Atagül Basketbol Akademi |
Altıneller |
46 - 66 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
20/01/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Yıldızları |
Asya Kartalları |
40 - 32 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
19/01/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kadıköy İstanbul (A) |
FESA (B) |
52 - 33 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
19/01/2024 - 17:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (B) |
11 Arthletic |
46 - 51 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
19/01/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Akademi İstanbul |
High Touch (A) |
48 - 39 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi A GR |
19/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye |
Daçka Şerifali (A) |
86 - 42 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
19/01/2024 - 20:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Dudullu OSB (B) |
Titan Akademi |
62 - 61 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
18/01/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Allstars İstanbul (B) |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
18/01/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Pendik Kartalları |
71 - 58 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya B GR |
18/01/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbulls |
Küçükyalı Gelişim |
41 - 46 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
16/01/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kartal Yıldızları |
Kağıthane Starları |
53 - 34 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
16/01/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Kartal Yıldızları |
32 - 40 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı A GR |
16/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Bahçeşehir Bask. İht. Siyah |
Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu |
48 - 37 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
16/01/2024 - 20:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
Boğaziçi Elit |
39 - 58 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
15/01/2024 - 17:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye (A) |
FESA (A) |
76 - 59 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
15/01/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul (A) |
Dudullu OSB (A) |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
15/01/2024 - 18:50 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Ünsped |
Beyoğluspor |
39 - 78 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
15/01/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dudullu OSB (B) |
High Touch (B) |
49 - 58 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
15/01/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Ata |
İstanbulls |
59 - 47 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
14/01/2024 - 09:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Beyaz |
Gelecek Nesil |
50 - 30 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
14/01/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Paşabahçe Basketbol |
Boğaziçi |
54 - 53 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
14/01/2024 - 10:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Avrupa Akademi |
Teşvikiye Kırmızı |
53 - 67 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
14/01/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
B. Anka |
Platinyum Spor Kulübü |
30 - 45 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
14/01/2024 - 11:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Asist |
Teşvikiye (A) |
19 - 65 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
14/01/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Caan |
Daçka Kocaeli (A) |
64 - 30 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
14/01/2024 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Teşvikiye Akademi |
Beykoz Gençlik |
42 - 45 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
14/01/2024 - 12:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye |
Asist |
45 - 38 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
14/01/2024 - 12:30 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Adres İstanbul (A) |
Dev Ataşehir (C) |
8 - 54 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
14/01/2024 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Daçka Kocaeli (B) |
Allstars İstanbul |
20 - 52 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
14/01/2024 - 13:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye (B) |
Petna |
22 - 100 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
14/01/2024 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (B) |
Teşvikiye Akademi |
41 - 55 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
14/01/2024 - 13:40 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
45 - 24 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
14/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Üsküdar Basketbol |
Daçka Şerifali |
48 - 39 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
14/01/2024 - 14:30 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (A) |
AP Sportif |
65 - 16 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
14/01/2024 - 14:50 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Akademi (B) |
Hisar Okulları |
32 - 21 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
14/01/2024 - 14:50 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
FESA |
Dev Ataşehir (A) |
26 - 57 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
14/01/2024 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Teşvikiye Akademi |
Spor Fabrikası |
38 - 78 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
14/01/2024 - 15:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Yeşilköy Yıldızları |
44 - 39 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
14/01/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kocaeli Gelişim |
FESA (A) |
28 - 47 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
14/01/2024 - 15:45 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (A) |
İstanbulls |
81 - 64 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
14/01/2024 - 16:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Asya Kartalları (A) |
Anadolu Efes |
21 - 90 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
14/01/2024 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Teşvikiye Akademi (B) |
Göktürk Atletik |
56 - 65 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
14/01/2024 - 16:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Teşvikiye |
Ayka Yetenek |
47 - 30 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
14/01/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dudullu OSB (B) |
Caan (B) |
60 - 37 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı B GR |
14/01/2024 - 17:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Dev Ataşehir (A) |
Anadolu Efes |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
14/01/2024 - 17:15 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (B) |
High Touch (B) |
71 - 34 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
14/01/2024 - 17:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Teşvikiye Akademi |
No 23 Basketball Academy |
50 - 53 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
14/01/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Teşvikiye |
Petna (B) |
34 - 16 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
14/01/2024 - 18:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (A) |
Fenerbahçe Beko |
63 - 65 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
14/01/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kocaeli Gelişim |
High Touch |
40 - 37 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
14/01/2024 - 18:45 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
11 Arthletic (A) |
Dudullu OSB (A) |
45 - 63 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
14/01/2024 - 19:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Gelecek Nesil |
Teşvikiye Akademi (A) |
21 - 52 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
14/01/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Teşvikiye (B) |
Sultangazi Karşıyaka |
67 - 43 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
14/01/2024 - 19:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
Best Akademi |
32 - 59 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
14/01/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
TED İstanbul Koleji |
Kağıthane Starları |
41 - 39 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
14/01/2024 - 20:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
İstanbul Kemer Basketbol |
Teşvikiye Akademi (A) |
49 - 48 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
13/01/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Üsküdar Basketbol |
İstanbulls |
76 - 69 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
13/01/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
10 Spor Kulübü |
B. Anka |
41 - 20 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
13/01/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Adres İstanbul |
B. Anka |
70 - 19 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
13/01/2024 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
Spor Fabrikası (B) |
25 - 21 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
13/01/2024 - 12:30 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
Kağıthane Starları |
36 - 33 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
13/01/2024 - 13:31 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
Daçka Şerifali |
23 - 39 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
13/01/2024 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık |
Göktürk Atletik |
28 - 21 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
13/01/2024 - 13:40 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (D) |
Adatepe Dumlupınar |
68 - 16 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
13/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kocaeli Gelişim |
FESA |
34 - 57 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
13/01/2024 - 14:50 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
Çengel Akademi (A) |
46 - 23 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
13/01/2024 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Genç Atakent |
Tenis Eskrim Dağcılık |
54 - 31 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
13/01/2024 - 15:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Genç Atakent (B) |
Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları |
36 - 18 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
13/01/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İTO Spor Kulübü |
Kocaeli Gelişim |
54 - 51 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
13/01/2024 - 16:00 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Titan Akademi |
Karşıyaka Doğan |
24 - 22 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
13/01/2024 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Genç Atakent (A) |
İstanbul Türk Telekom |
46 - 75 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
13/01/2024 - 16:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Silivri Çağrıbey |
No 23 Basketball Academy |
59 - 48 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
13/01/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA |
Allstars İstanbul |
30 - 53 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
13/01/2024 - 17:15 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Titan Akademi (A) |
Çengelköy Anka |
69 - 9 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
13/01/2024 - 17:40 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Silivri Çağrıbey |
33 - 49 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
13/01/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Kutup Yıldızı |
Allstars İstanbul |
11 - 60 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
13/01/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Potanın Kartalları |
28 - 43 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
13/01/2024 - 18:30 |
TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ S.S. |
Titan Akademi |
AP Sportif |
98 - 25 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
13/01/2024 - 19:00 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Gelecek Nesil |
Best Basketbol |
43 - 67 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
13/01/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Hisar Okulları |
Petna (A) |
13 - 25 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
13/01/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
MVP Çekmeköy |
Girişim Spor Kulübü |
82 - 79 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
13/01/2024 - 20:20 |
BAHÇELİEVLER Aydın Doğan Lisesi S.S. |
Olimpos |
Atagül Basketbol Akademi |
62 - 47 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
13/01/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
Kablan Academy |
59 - 27 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi A GR |
12/01/2024 - 19:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye |
Caan |
80 - 51 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
11/01/2024 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Spor Fabrikası |
77 - 63 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
11/01/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Şerifali (B) |
Parlayan Yıldızlar |
42 - 26 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
11/01/2024 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Spor Fabrikası |
Genç Atakent (B) |
24 - 59 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
11/01/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Ada Yıldızları (B) |
44 - 60 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
11/01/2024 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent |
İstanbul Kemer Basketbol |
63 - 57 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
11/01/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dudullu OSB (A) |
FESA (B) |
57 - 64 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
09/01/2024 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Beyoğluspor |
Olimpos |
47 - 57 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
09/01/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
UA Basketbol Akademi |
45 - 75 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
09/01/2024 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent |
İTÜ GVO Ayazağa |
23 - 10 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
09/01/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Çengel Akademi |
Titan Akademi |
72 - 69 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
09/01/2024 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Starların Doğuşu |
Yeşilköy Yıldızları (B) |
34 - 44 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
09/01/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Boğaziçi Elit |
Kaya Gelişim |
76 - 61 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
07/01/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
FESA (B) |
Akademi İstanbul |
33 - 69 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
07/01/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Daçka Şerifali |
FESA |
56 - 38 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
07/01/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
B. Anka |
Sirius Sportif |
22 - 25 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
07/01/2024 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Spor Fabrikası (A) |
İstanbul Kemer Basketbol (B) |
23 - 29 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
07/01/2024 - 12:30 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (C) |
Çengelköy Anka |
38 - 13 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
07/01/2024 - 12:30 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
10 Spor Kulübü |
Dudullu OSB |
10 - 72 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
07/01/2024 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Platinyum Spor Kulübü |
Adres İstanbul |
16 - 79 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
07/01/2024 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Dev Ataşehir (A) |
Bahçeşehir Eğitim |
78 - 9 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
07/01/2024 - 13:40 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Akademi İstanbul |
Dev Ataşehir (A) |
42 - 41 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
07/01/2024 - 13:50 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Adatepe Dumlupınar |
Dudullu OSB (B) |
11 - 39 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
07/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Caan |
High Touch (B) |
75 - 26 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
07/01/2024 - 14:50 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
Potanın Kartalları |
45 - 50 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
07/01/2024 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Best Akademi |
Bahçeşehir Eğitim |
62 - 61 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
07/01/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Asya Kartalları |
25 - 44 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
07/01/2024 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
Silivri Çağrıbey |
40 - 49 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
07/01/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Kadıköy İstanbul (B) |
42 - 63 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
07/01/2024 - 17:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Altıneller |
Ünsped |
30 - 71 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
07/01/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Gelecek Nesil |
Avrupa Akademi |
20 - 52 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
07/01/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch (A) |
Kadıköy İstanbul (A) |
46 - 49 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
07/01/2024 - 18:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Olimpos |
Yeşilköy Yıldızları |
27 - 53 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
07/01/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Ayka Yetenek |
Spor Fabrikası |
39 - 46 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
07/01/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Üsküdar Basketbol |
High Touch (B) |
62 - 33 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı A GR |
07/01/2024 - 20:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçeşehir Bask. İht. Turuncu |
Yeşilköy Yıldızları (A) |
38 - 25 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
07/01/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
İTO ATL |
Ayka Yetenek |
44 - 52 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
06/01/2024 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Adres İstanbul |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
35 - 43 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
06/01/2024 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
B. Anka |
İstanbul Ata |
21 - 67 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi B GR |
06/01/2024 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
|
İstanbulls |
17 - 68 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
06/01/2024 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Anka Avrupa |
Açı Gençlik (A) |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
06/01/2024 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kağıthane Starları |
Titan Akademi (B) |
29 - 40 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
06/01/2024 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (A) |
Fenerbahçe Beko |
39 - 92 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
06/01/2024 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Cevizli Atak |
Paşabahçe Basketbol |
20 - 29 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
06/01/2024 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
Baskets |
29 - 25 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya B GR |
06/01/2024 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Küçükyalı Gelişim |
Karşıyaka Doğan |
39 - 36 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
06/01/2024 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
MVP Etiler (B) |
Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları |
31 - 20 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya A GR |
06/01/2024 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
İstanbulls |
18 - 34 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
06/01/2024 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kadıköy İstanbul |
Anadolu Smaç (A) |
65 - 18 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa B GR |
06/01/2024 - 17:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçelievler Belediye |
Favori İstanbul |
33 - 20 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
06/01/2024 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Hisar Okulları |
Göktürk Atletik |
27 - 33 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
06/01/2024 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul (B) |
Anadolu Smaç (B) |
63 - 14 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
06/01/2024 - 18:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Ayka Yetenek |
Bahçelievler Belediye |
32 - 38 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
06/01/2024 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası (B) |
Göktürk Atletik |
7 - 36 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
06/01/2024 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
11 Arthletic (B) |
74 - 6 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
06/01/2024 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Asist |
Kablan Academy |
28 - 39 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
04/01/2024 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bosna Basket |
Küçükçekmece Basketbol |
52 - 44 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
04/01/2024 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Ada Yıldızları |
Asya Kartalları |
57 - 32 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
04/01/2024 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Petna |
Genç Atakent (B) |
58 - 26 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
04/01/2024 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Ada Yıldızları (B) |
66 - 31 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
04/01/2024 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Best Basketbol |
Cedi Osman Basketbol |
62 - 74 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
04/01/2024 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Titan Atletik |
Parlayan Yıldızlar |
67 - 54 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
02/01/2024 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (B) |
Anka Avrupa |
24 - 50 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
02/01/2024 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
10 Spor Kulübü |
Akademi İstanbul |
33 - 54 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
02/01/2024 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Asist |
Petna |
25 - 71 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
02/01/2024 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Boğaziçi Elit |
AP Sportif |
42 - 30 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
02/01/2024 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Olimpos |
Sultangazi Karşıyaka |
57 - 38 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
02/01/2024 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dudullu OSB (A) |
Kadıköy İstanbul (A) |
73 - 67 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
30/12/2023 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
AP Sportif |
Dudullu OSB (B) |
28 - 83 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
30/12/2023 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Adatepe Dumlupınar |
B. Anka |
34 - 10 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
30/12/2023 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
İstanbul Yıldızları |
UA Basketbol Akademi |
42 - 32 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
30/12/2023 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Sarıyer Belediyesi |
Allstars İstanbul |
39 - 58 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
30/12/2023 - 12:30 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Dev Ataşehir (C) |
36 - 16 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi B GR |
30/12/2023 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
|
FESA (B) |
68 - 23 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
30/12/2023 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
İstanbul Panterleri |
Atagül Basketbol Akademi |
38 - 40 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
30/12/2023 - 13:40 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Titan Akademi |
Dev Ataşehir (B) |
50 - 4 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
30/12/2023 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
10 Spor Kulübü |
11 Arthletic |
29 - 57 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
30/12/2023 - 14:50 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dudullu OSB |
Dev Ataşehir (B) |
37 - 21 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
30/12/2023 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
MVP Etiler (A) |
Spor Fabrikası (B) |
32 - 60 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
30/12/2023 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Çengelköy Anka |
İstanbul Ata |
13 - 57 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
30/12/2023 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
Başakşehir Belediyesi |
16 - 40 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
30/12/2023 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim (A) |
High Touch (A) |
66 - 36 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
30/12/2023 - 17:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Paşabahçe Basketbol |
Başakşehir Belediyesi |
24 - 6 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
30/12/2023 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch |
Üsküdar Basketbol |
35 - 44 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
30/12/2023 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (B) |
Sultangazi Karşıyaka |
50 - 5 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
30/12/2023 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch |
Caan |
43 - 56 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
30/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
İTO ATL |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
30 - 55 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
28/12/2023 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Olimpos |
Atagül Basketbol Akademi |
20 - 0 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya B GR |
28/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
İstanbulls |
23 - 67 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
28/12/2023 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bakırköy Gelişim |
Avrupa Akademi |
55 - 62 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
28/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kaya Gelişim |
İstanbulls |
46 - 54 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
28/12/2023 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bakırköy Gelişim |
Starların Doğuşu |
71 - 74 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
28/12/2023 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Pendik Kartalları |
UA Basketbol Akademi |
21 - 64 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
26/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları |
Allstars İstanbul (B) |
66 - 36 |
Maç Detayı
|
U16 Kızlar |
U16 Kızlar Grubu |
26/12/2023 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Baskets |
Bahçelievler Optimum |
50 - 29 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
26/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kağıthane Starları |
Ada Yıldızları |
12 - 32 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi A GR |
26/12/2023 - 19:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Açı Gençlik |
Caan |
71 - 76 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
26/12/2023 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçelievler Optimum |
Florya Elit |
47 - 65 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
26/12/2023 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
Allstars İstanbul (A) |
12 - 52 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
24/12/2023 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kartal Yıldızları |
Boğaziçi |
65 - 57 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
24/12/2023 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Kızıltoprak 2004 |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
42 - 30 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
24/12/2023 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
İstanbul Ata |
Titan Akademi (A) |
34 - 39 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
24/12/2023 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Başakşehir Belediyesi |
Açı Gençlik |
30 - 24 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
24/12/2023 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Adatepe Dumlupınar |
Trend İstanbul |
10 - 31 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
24/12/2023 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Sarıyer Belediyesi |
Açı Gençlik |
47 - 30 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
24/12/2023 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA |
Kocaeli Gelişim |
22 - 68 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
24/12/2023 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
İstanbul Kemer Basketbol |
İTÜ GVO Ayazağa |
48 - 27 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
24/12/2023 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kocaeli Gelişim |
Asya Kartalları (A) |
50 - 42 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
24/12/2023 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Spor Fabrikası |
Teşvikiye |
30 - 42 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi B GR |
24/12/2023 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları (A) |
Kocaeli Gelişim |
63 - 40 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı B GR |
24/12/2023 - 18:00 |
EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. |
Petna (A) |
Dev Ataşehir (A) |
51 - 56 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
24/12/2023 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
MVP Etiler (B) |
Olimpos |
52 - 9 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
24/12/2023 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Akademi İstanbul |
Kocaeli Gelişim |
58 - 28 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
24/12/2023 - 19:10 |
EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
Dev Ataşehir (A) |
45 - 33 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
24/12/2023 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Silivri Çağrıbey |
Petna |
22 - 36 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
24/12/2023 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
Kocaeli Gelişim |
32 - 42 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
24/12/2023 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
Kocaeli Gelişim |
32 - 42 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi B GR |
24/12/2023 - 20:20 |
EMLAK KONUT Ortaokulu S.S. |
|
Dev Ataşehir (A) |
29 - 57 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
24/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Sarıyer Anafartalar SK |
Petna (B) |
11 - 39 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya C GR |
23/12/2023 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Marmara Akademi |
Anadolu Smaç |
73 - 34 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
23/12/2023 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Dudullu OSB (B) |
Titan Akademi |
22 - 47 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
23/12/2023 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
Dudullu OSB |
12 - 33 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
23/12/2023 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Spor Fabrikası |
Florya Elit |
41 - 49 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
23/12/2023 - 12:30 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
Karşıyaka Doğan |
13 - 47 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
23/12/2023 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Caan |
High Touch |
41 - 29 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
23/12/2023 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
Spor Fabrikası (C) |
44 - 52 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
23/12/2023 - 13:40 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Allstars İstanbul |
Dev Ataşehir (A) |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
23/12/2023 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Ada Yıldızları (B) |
AP Sportif |
38 - 23 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
23/12/2023 - 14:50 |
ATAŞEHİR Nuri Cıngıllıoğlu MTAL S.S. |
Dev Ataşehir |
Beykoz Gençlik |
46 - 44 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
23/12/2023 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Kablan Academy |
Spor Fabrikası |
32 - 42 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
23/12/2023 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Şerifali |
Kağıthane Starları |
0 - 20 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa B GR |
23/12/2023 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Yeşilköy Yıldızları |
Kablan Academy |
26 - 12 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
23/12/2023 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Şerifali |
Asya Kartalları |
38 - 66 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
23/12/2023 - 17:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent |
Ayka Yetenek |
54 - 26 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
23/12/2023 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (A) |
İTÜ GVO Ayazağa |
30 - 39 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
23/12/2023 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kızıltoprak 2004 |
TED İstanbul Koleji |
39 - 61 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
23/12/2023 - 18:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent |
Cedi Osman Basketbol |
64 - 40 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
23/12/2023 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Gelecek Nesil |
10 - 22 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya C GR |
23/12/2023 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Paşabahçe Basketbol |
Adres İstanbul |
74 - 36 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
23/12/2023 - 20:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Olimpos |
Ünsped |
54 - 39 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
23/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
Spor Fabrikası |
58 - 35 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
22/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
11 Arthletic |
Kadıköy İstanbul (B) |
47 - 44 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
22/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
11 Arthletic (B) |
48 - 17 |
Maç Detayı
|
U16 Mavi Grup |
U16 Mavi A GR |
22/12/2023 - 19:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye |
FESA (A) |
83 - 60 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
22/12/2023 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Şerifali |
İstanbul Çekmeköy Sportif |
56 - 45 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
21/12/2023 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Altıneller |
Olimpos |
30 - 38 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
21/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Titan Atletik |
42 - 30 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
21/12/2023 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Atagül Basketbol Akademi |
Starların Doğuşu |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
21/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Marmara Elit |
Allstars İstanbul |
12 - 53 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
21/12/2023 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Göktürk Atletik |
Avrupa Akademi |
53 - 23 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
21/12/2023 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Anadolu Smaç (B) |
Karşıyaka Doğan |
28 - 48 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
19/12/2023 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Florya Elit |
Best Basketbol |
67 - 35 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
19/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
Asya Kartalları (A) |
60 - 58 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
19/12/2023 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (B) |
Genç Atakent (A) |
45 - 48 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
19/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Platinyum Spor Kulübü |
Dudullu OSB (B) |
33 - 59 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
19/12/2023 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent |
Best Akademi |
49 - 52 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
19/12/2023 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
UA Basketbol Akademi |
Asya Kartalları |
33 - 62 |
Maç Detayı
|
U13 Kırmızı |
U13 Kırmızı GR |
18/12/2023 - 19:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (A) |
İTO Spor Kulübü |
69 - 55 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
17/12/2023 - 09:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Atagül Basketbol Akademi |
Teşvikiye Beyaz |
60 - 73 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
17/12/2023 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
AP Sportif |
MVP Çekmeköy |
11 - 88 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
17/12/2023 - 10:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye (B) |
Spor Fabrikası |
50 - 51 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi B GR |
17/12/2023 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
FESA (A) |
Akademi İstanbul |
49 - 39 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
17/12/2023 - 11:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Kırmızı |
Bakırköy Gelişim |
58 - 42 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
17/12/2023 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Sirius Sportif |
Adatepe Dumlupınar |
19 - 45 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
17/12/2023 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik (A) |
Teşvikiye Akademi |
45 - 54 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa B GR |
17/12/2023 - 12:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Favori İstanbul |
Spor Fabrikası (A) |
25 - 24 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
17/12/2023 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
İstanbul Ata |
Trend İstanbul |
35 - 11 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
17/12/2023 - 13:40 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Sarıyer Anafartalar SK |
Teşvikiye Akademi (B) |
39 - 25 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
17/12/2023 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Teşvikiye |
Best Basketbol |
32 - 53 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
17/12/2023 - 14:00 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
Akademi İstanbul |
51 - 11 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
17/12/2023 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Çengelköy Anka |
Allstars İstanbul |
4 - 84 |
Maç Detayı
|
U11 Kırmızı |
U11 Kırmızı GR |
17/12/2023 - 14:50 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (A) |
Bahçeşehir Koleji |
65 - 28 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
17/12/2023 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Arnavutköy Atletik |
Teşvikiye Akademi |
25 - 48 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
17/12/2023 - 15:15 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Caan |
Dev Ataşehir (B) |
49 - 31 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
17/12/2023 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Erenköy GSK |
Kağıthane Starları |
5 - 52 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
17/12/2023 - 16:00 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Ayka Yetenek |
Tenis Eskrim Dağcılık |
54 - 36 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
17/12/2023 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Teşvikiye Akademi |
Açı Gençlik |
65 - 53 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
17/12/2023 - 16:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Kızıltoprak 2004 |
Dev Ataşehir (B) |
27 - 33 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
17/12/2023 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
High Touch (B) |
Adres İstanbul (A) |
45 - 4 |
Maç Detayı
|
U12 Mavi Grup |
U12 Mavi A GR |
17/12/2023 - 17:10 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Akademi (A) |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
48 - 22 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
17/12/2023 - 17:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Baskets |
Cedi Osman Basketbol |
39 - 45 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
17/12/2023 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Rotary 100. Yıl. And. Lis. |
Teşvikiye Akademi |
47 - 45 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi B GR |
17/12/2023 - 18:20 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Teşvikiye Akademi (A) |
Dudullu OSB (A) |
69 - 73 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
17/12/2023 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
TED İstanbul Koleji |
FESA (B) |
17 - 47 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
17/12/2023 - 18:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Küçükçekmece Basketbol |
İstanbul Panterleri |
59 - 32 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Avrupa GR |
17/12/2023 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Asist |
Teşvikiye (A) |
0 - 0 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
17/12/2023 - 19:30 |
ZİNCİRLİKUYU İSOV Yapı Mes. Lis. S. S. |
Altıneller |
Teşvikiye Akademi (B) |
26 - 59 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
17/12/2023 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Allstars İstanbul (B) |
67 - 34 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
17/12/2023 - 20:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
İTO ATL |
Gelecek Nesil |
41 - 45 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
17/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Teşvikiye (B) |
Olimpos |
61 - 62 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
16/12/2023 - 09:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Caan |
Akademi İstanbul |
50 - 32 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
16/12/2023 - 10:50 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
B. Anka |
High Touch |
16 - 69 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
16/12/2023 - 12:10 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Adres İstanbul (B) |
Dudullu OSB |
16 - 63 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
16/12/2023 - 13:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
İstanbul Kemer Basketbol |
Petna |
40 - 10 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
16/12/2023 - 13:30 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Çengel Akademi |
Karşıyaka Doğan |
53 - 19 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya A GR |
16/12/2023 - 14:00 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (C) |
Caan |
25 - 56 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
16/12/2023 - 14:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
11 Arthletic |
Asya Kartalları |
15 - 28 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
16/12/2023 - 14:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Spor Fabrikası (B) |
Ayka Yetenek |
46 - 33 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya A GR |
16/12/2023 - 15:15 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Akademi İstanbul |
Dev Ataşehir (B) |
40 - 18 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya A GR |
16/12/2023 - 15:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Ata |
10 Spor Kulübü |
54 - 27 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
16/12/2023 - 16:30 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (C) |
FESA |
14 - 46 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
16/12/2023 - 17:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Titan Akademi |
Asya Kartalları |
36 - 11 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
16/12/2023 - 17:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Spor Fabrikası |
İstanbul Panterleri |
66 - 25 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
16/12/2023 - 17:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Ünsped |
Esenyurt Özel Boğaziçi Okulları |
20 - 25 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
16/12/2023 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Petna (B) |
13 - 11 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
16/12/2023 - 18:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
Tan Spor Kulübü |
45 - 17 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
16/12/2023 - 18:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Hisar Okulları |
Açı Gençlik |
11 - 27 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa A GR |
16/12/2023 - 18:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Florya Elit |
Yeşilköy Yıldızları (B) |
41 - 23 |
Maç Detayı
|
U11 Mavi Grup |
U11 Mavi A GR |
16/12/2023 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (A) |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
18 - 22 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
16/12/2023 - 19:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Ümraniye Belediyesi |
27 - 15 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi A GR |
16/12/2023 - 20:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
Bahçeşehir Bask. İht. (A) |
47 - 96 |
Maç Detayı
|
U12 Kırmızı |
U12 Kırmızı A GR |
16/12/2023 - 20:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Yeşilköy Yıldızları (A) |
Bahçeşehir Bask. İht. Siyah |
37 - 52 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa B GR |
16/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
Petna |
31 - 79 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
14/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
11 Arthletic |
42 - 45 |
Maç Detayı
|
U18 Mavi Grup |
U18 Mavi A GR |
14/12/2023 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Cedi Osman Basketbol |
Ünsped |
54 - 44 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Avrupa A GR |
14/12/2023 - 18:49 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Sultangazi Karşıyaka |
Göktürk Atletik |
32 - 61 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya B GR |
14/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
11 Arthletic (B) |
Girişim (B) |
23 - 36 |
Maç Detayı
|
U13 Mavi Grup |
U13 Mavi A GR |
14/12/2023 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (B) |
Açı Gençlik (A) |
36 - 35 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
14/12/2023 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Caan |
Erenköy GSK |
59 - 22 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
12/12/2023 - 17:30 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Eagles Basketball |
Atagül Basketbol Akademi |
60 - 61 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya B GR |
12/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Küçükyalı Gelişim |
43 - 63 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa A GR |
12/12/2023 - 18:50 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçelievler Optimum |
Avrupa Akademi |
62 - 37 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
12/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Allstars İstanbul |
55 - 42 |
Maç Detayı
|
U15 Kızlar |
U15 Kızlar Grubu |
12/12/2023 - 20:10 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Başakşehir Belediyesi |
Gelecek Nesil |
64 - 13 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
10/12/2023 - 10:00 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
AP Sportif |
Caan (B) |
28 - 46 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
10/12/2023 - 12:00 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB |
Titan Akademi (B) |
46 - 47 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
10/12/2023 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Tenis Eskrim Dağcılık |
Açı Gençlik |
42 - 12 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
10/12/2023 - 12:40 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
11 Arthletic (B) |
Kartal Yıldızları |
24 - 69 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
10/12/2023 - 13:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Parlayan Yıldızlar |
İstanbul Yıldızları |
38 - 68 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
10/12/2023 - 13:20 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (B) |
Kağıthane Starları |
25 - 19 |
Maç Detayı
|
U16 Kızlar |
U16 Kızlar Grubu |
10/12/2023 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
Baskets |
26 - 50 |
Maç Detayı
|
U10 Mavi |
U10 Mavi GR |
10/12/2023 - 14:00 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (A) |
High Touch |
57 - 51 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
10/12/2023 - 14:40 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (B) |
Lions Basketball Academy |
49 - 41 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
10/12/2023 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Spor Fabrikası (B) |
İstanbul Kemer Basketbol |
13 - 59 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
10/12/2023 - 15:10 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
Dev Ataşehir (C) |
41 - 18 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya B GR |
10/12/2023 - 16:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
FESA |
Ada Yıldızları (B) |
41 - 15 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
10/12/2023 - 16:00 |
WELL CLUB SPOR KOMPLEKSİ |
Dudullu OSB (A) |
İstanbulls |
50 - 26 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
10/12/2023 - 16:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
İstanbul Kemer Basketbol (B) |
10 - 41 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
10/12/2023 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
|
20 - 27 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
10/12/2023 - 17:20 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent |
Sultangazi Karşıyaka |
93 - 29 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
10/12/2023 - 17:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Daçka Şerifali |
42 - 24 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
10/12/2023 - 18:00 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (B) |
MVP Etiler (A) |
17 - 23 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa A GR |
10/12/2023 - 18:40 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Genç Atakent |
Olimpos |
81 - 23 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
10/12/2023 - 18:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Karşıyaka Doğan |
Çengel Akademi (B) |
22 - 13 |
Maç Detayı
|
U14 Mavi Grup |
U14 Mavi A GR |
10/12/2023 - 20:00 |
KÜÇÜKÇEKMECE Tasev Anadolu Mes. Lisesi S.S. |
Bahçeşehir Bask. İht. (A) |
Yeşilköy Yıldızları |
91 - 77 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
10/12/2023 - 20:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
Boğaziçi |
19 - 50 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
10/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Arnavutköy Atletik |
Spor Fabrikası |
27 - 52 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya C GR |
09/12/2023 - 10:00 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
11 Arthletic |
Paşabahçe Basketbol |
57 - 53 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Asya A GR |
09/12/2023 - 11:20 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Titan Akademi |
Lions Basketball Academy |
64 - 36 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
09/12/2023 - 12:20 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Biz Basketbol |
Açı Gençlik |
36 - 42 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya A GR |
09/12/2023 - 12:40 |
MALTEPE Sezai Karakoç İ. Hatip Lisesi S.S. |
Çengel Akademi (A) |
Girişim Spor Kulübü |
34 - 12 |
Maç Detayı
|
U12 Kızlar |
U12 Kızlar Grubu |
09/12/2023 - 13:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Allstars İstanbul |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
64 - 30 |
Maç Detayı
|
U15 Mavi Grup |
U15 Mavi GR |
09/12/2023 - 13:40 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
No 23 Basketball Academy |
Açı Gençlik |
47 - 51 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya A GR |
09/12/2023 - 14:00 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
Ada Yıldızları (A) |
25 - 26 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya A GR |
09/12/2023 - 14:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dudullu OSB (B) |
Kadıköy İstanbul |
69 - 25 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
09/12/2023 - 15:00 |
BAHÇEKÖY Açı Ortaokulu S. S. |
Açı Gençlik |
Petna (A) |
14 - 61 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Asya B GR |
09/12/2023 - 15:10 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
High Touch |
8 - 14 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
09/12/2023 - 16:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Cevizli Atak |
Başakşehir Belediyesi |
40 - 20 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya A GR |
09/12/2023 - 16:20 |
TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU S.S. |
Dev Ataşehir (B) |
High Touch |
28 - 42 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa A GR |
09/12/2023 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası (B) |
Olimpos |
39 - 7 |
Maç Detayı
|
U11 Kızlar |
U11 Kızlar Grubu |
09/12/2023 - 18:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Paşabahçe Basketbol |
25 - 13 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Avrupa B GR |
09/12/2023 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası (C) |
Tenis Eskrim Dağcılık (B) |
5 - 42 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa C GR |
09/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Gelecek Nesil |
Atagül Basketbol Akademi |
23 - 43 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya A GR |
07/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Kaya Gelişim |
Titan Akademi |
58 - 70 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya A GR |
07/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Daçka Şerifali |
İTÜ GVO Beylerbeyi |
42 - 41 |
Maç Detayı
|
U15 Beyaz Grup |
U15 Beyaz Asya B GR |
07/12/2023 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dev Anadolu Yıldızları |
AP Sportif |
61 - 31 |
Maç Detayı
|
U18 Kızlar |
U18 Kızlar Grubu |
05/12/2023 - 17:30 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
İstanbul Yıldızları |
Kağıthane Starları |
68 - 33 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya D GR |
05/12/2023 - 18:50 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
Karşıyaka Doğan |
31 - 51 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Asya B GR |
05/12/2023 - 20:10 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (A) |
Karşıyaka Doğan |
59 - 54 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya B GR |
03/12/2023 - 14:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Dudullu OSB (A) |
Boğaziçi Elit |
56 - 32 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Asya C GR |
03/12/2023 - 16:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Anadolu Smaç |
TED İstanbul Koleji |
12 - 74 |
Maç Detayı
|
U9 |
U9 Avrupa A GR |
03/12/2023 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna |
Açı Gençlik |
37 - 15 |
Maç Detayı
|
U13 Kızlar |
U13 Kızlar Grubu |
03/12/2023 - 18:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Allstars İstanbul |
33 - 42 |
Maç Detayı
|
U16 Beyaz Grup |
U16 Beyaz Avrupa B GR |
03/12/2023 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
No 23 Basketball Academy |
Petna |
34 - 49 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Asya B GR |
03/12/2023 - 20:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları (B) |
Kartal Yıldızları |
49 - 25 |
Maç Detayı
|
U18 Beyaz Grup |
U18 Beyaz Avrupa GR |
03/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Eagles Basketball |
Sultangazi Karşıyaka |
46 - 24 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya C GR |
02/12/2023 - 13:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
11 Arthletic |
Adatepe Dumlupınar |
38 - 5 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
02/12/2023 - 14:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Girişim Spor Kulübü |
11 Arthletic |
31 - 25 |
Maç Detayı
|
U11 Beyaz Grup |
U11 Beyaz Asya B GR |
02/12/2023 - 16:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Dudullu OSB |
37 - 22 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Asya A GR |
02/12/2023 - 17:20 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Akademi İstanbul |
İstanbulls |
34 - 20 |
Maç Detayı
|
U10 Beyaz |
U10 Beyaz Avrupa B GR |
02/12/2023 - 18:10 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
|
Göktürk Atletik |
16 - 6 |
Maç Detayı
|
U14 Kızlar |
U14 Kızlar Beyaz Grup |
02/12/2023 - 18:40 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
Tan Spor Kulübü |
69 - 31 |
Maç Detayı
|
U12 Beyaz Grup |
U12 Beyaz Avrupa B GR |
02/12/2023 - 19:20 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Petna (B) |
Hisar Okulları |
46 - 7 |
Maç Detayı
|
U14 Beyaz Grup |
U14 Beyaz Asya C GR |
02/12/2023 - 20:00 |
YAKACIK MEV ORTA OKULU S.S. |
Asya Kartalları |
UA Basketbol Akademi |
64 - 50 |
Maç Detayı
|
U13 Beyaz Grup |
U13 Beyaz Avrupa GR |
02/12/2023 - 20:30 |
GÖKTÜRK Ferit Meriçten S. S. |
Spor Fabrikası |
Petna |
14 - 62 |
Maç Detayı
|